Domů Akční nabídka TOP krmení na kapry z masa: Z čeho vyrobit krmení na kapry do...

TOP krmení na kapry z masa: Z čeho vyrobit krmení na kapry do studené vody? Vyzkoušejte tohle!

- Reklama -

Venku už začínají panovat nepříjemně nízké teploty! A zákonitě se tedy ochlazuje i voda v našich revírech. Hodně rybářů právě v toto období začíná „zimovat“ rybářské vybavení. Jenže to je chyba! Právě teď se ryby cpou k prasknutí. A to proto, aby si vytvořily dostatečné zásoby na krutou zimu. Kapři nyní pátrají po nutričně bohaté potravě, která jim pomůže nabrat tolik potřebné zásoby. Co ryby aktuálně nejčastěji hledají? Masovou potravu – nejrůznější bezobratlé živočichy. Toho je zapotřebí využít!

Ano! Nízké teploty nutí kapry hledat cokoliv, co jen trochu připomíná maso. Právě tyhle „suroviny“ jim dodají potřebné zásoby, které jsou životně důležité na zimu. A právě této skutečnosti je dobré využít! Jak? Používejte takové krmení, které „maso“ obsahuje, a na které kapři teď spolehlivě reagují. Nemyslíme úplně tím, abyste používali třeba pelety – jejich olejnaté složky nyní nepracují tak dobře, jak v teplejší vodě (olej z pelet se za nízkých teplot neuvolňuje tak dobře). Myslíme spíše něco jiného (viz níže).

Pamatujte na jednu věc! V aktuálních podmínkách není nutné krmit nějak závratným množstvím krmení. Naopak! Kapři v aktuálních podmínkách nepřijímají tolik potravy jako v teplé vodě. Přesto! Je zásadní kapra zaujmout kvalitním krmením, které prostě neodmítne. Takže jaký je postup? Vytvořte malé krmné místečko – klidně jen z jednoho krmítka a PVA punčochy u háčku. Pokud při této taktice ale použijete kvalitní krmení, šance na úspěch je velice vysoká.

Masové krmení je velice dobré nejen z toho důvodu, že kaprům prostě chutná, ale také proto, že pracuje i za velmi nízkých teplot. I když pod hladinou panují již hodně nehostinné podmínky, dokáže takové krmení vytvořit silnou pachovou stopu, která přiláká i pasivního kapra z větší vzdálenosti. Ryba prostě takové krmení, které jim pomůže dodat tolik potřebnou energii, neodmítne. Co tedy použít?

 

Patentkový komplex Munch Baits Bloodworm Complex

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Špičková věc od renomované společnosti Munch Baits z Anglie. Díky nejmodernějším výrobním postupům je výrobce schopen extrahovat skutečné patentky, díky čemuž vytvoří geniální masový atraktor, který věrně napodobuje přirozená patentková pole. Tohle je prostě geniální! Díky tomuto atraktoru můžete u nástrahy vytvořit jedno z nejhledanějších míst, po kterém kapři neustále pátrají. A které nikdy nenechají bez povšimnutí.

Kromě patentek tento atraktor obsahuje například i hemoglobin, který je obsažen třeba v červených krvinkách. Díky tomu tak na dně vytvoří koncentrované krmné místo, které bude vytvářet silnou pachovou stopu. A hlavně! Celé místo bude páchnout po patentkách – tedy „surovině“, kterou kapři neuvěřitelně zbožňují!

Bacha! Jak jsme se zmínili už výše – netřeba to přehánět s množstvím! Používejte jen malé dávky tohoto aktraktoru, který i tak dokáže ve vodním prostředí udělat neskutečné divy! Opravdu to nepřehánějte s množstvím. Jakou nástrahu k tomuto atraktoru použít? Ideální je lovit na panáčka. Proč? Jen si to představte: S pomocí patentkového komplexu vytvoříte krásné krmné místečko, ve kterém se bude vznášet panáček dvou kuliček boilies – ideálně s výraznou kuličkou POP-UP, aby si kapr nástrahy rychleji všiml. Může být něco lepšího?

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!  

 

Surový krill Munch Baits Raw Krill

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Kdo by neznal krill? Krill jsou drobouncí živočichové, kteří pobývají v arktických vodách. A i když jde o opravdu malinkatá stvoření, jejich význam v potravním řetězci je obrovský. Na krillu jsou závislé ryby, vodní ptáci, ale například i velryby. A právě krill je masivně používán i v rybářském průmyslu, který krill zpracovává – vyrábí se z něj krmiva pro ryby.

A právě z krillu je zhotoven i tento další luxusní produkty od firmy Munch Baits. Jedná se o špičkový atraktor, který obsahuje obrovské množství atraktivních látek. A co hlavně? Maso! Tento syrový krill má velmi slanou chuť, která je selektivní, což znamená, že toto krmení mají rády spíše velké ryby. Kromě toho má surový krill i obrovskou nutriční hodnotu, díky které kapr „ví“, že tohle krmení mu dodá tolik potřebnou energii.

Surový krill Munch Baits mimo jiné ve vodním prostředí vytváří i silnou pachovou stopu, na kterou reagují i pasivnější ryby. Dalším důležitým plusem je, že tento atraktor má výrazné zbarvení, takže jde vidět i na zaneseném, bahnitém nebo zarostlém dně. Paráda! Tohle je atraktor, který se skvěle hodí do aktuálních podmínek! Bomba!

Důležité je připomenout, že surový krill je poskládán tak, aby jej rybáři mohli přidávat i do PVA sáčků. Super! Tohle dává možnost vytvářet luxusní krmné místečko přímo u nástrahy. Nezapomínejte: Tento atraktor není nutné používat ve velkém množství. Naopak!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -