Domů Novinky Nový svazový revír! Rybáři budou chytat na nádherné nádrži v krásné krajině!...

Nový svazový revír! Rybáři budou chytat na nádherné nádrži v krásné krajině! Přijedete taky?

- Reklama -

Nádherný svazový revír! Západočeský územní svaz informuje rybáře, že v Karlovarském kraji v obci Lesík se otevře nový revír pro rybáře. A je to skutečně hodně malebná voda! Nádrž o rozloze 10 hektarů je zasazena do krásné krajiny, kde každý rybář najde nádherný klid a pohodu. Paráda! Na revíru se bude moci rybařit od 5. října 2019. Tak co, přijedete navštívit tuto nádhernou svazovou vodu?  

Na webu Západočeského územního svazu se píše:

Dne 9. 9. 2019 vydal Krajský úřad Karlovarského kraje rozhodnutí č. j.: KK/3981/ZZ/19-7 o povolení výkonu rybářského práva na rybářském revíru Lesík, č. 05 431 133. Výkon rybářského práva je povolen na dobu deseti let od nabytí právní moci tohoto rozhodnutí.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výhodné slevy na oblečení FOX! Slevy až 40%!  

Po dlouhé době se tak podařilo zajistit další zajímavý rybářský revír v Karlovarském kraji. Nový rybářský revír o rozloze 10 ha se nachází v k. ú. Lesík. Zarybňovací plán pro rybářský revír Lesík byl stanoven ve výši 2500 kusů dvouletého kapra, 400 kusů dvouletého lína, 1000 kusů roční štiky, 500 kusů ročního candáta a 2000 kusů dvouleté bílé ryby.

Rybářský revír Lesík bude zarybněn v nejbližší době místní organizací Božičany, která byla pověřena hospodařením na tomto rybářském revíru. Po nabytí právní moci výše uvedeného rozhodnutí bude možné tento revír otevřít pro rybáře.

Zahájení rybolovu na rybářském revíru Lesík, č. 05 431 133 bude v sobotu 5. 10. 2019, od 5 hodin.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výhodné slevy na oblečení FOX! Slevy až 40%!  

Upozorňujeme zároveň všechny rybáře, že na rybářském revíru Lesík lze lovit ryby s platnou celosvazovou nebo západočeskou územní povolenkou, dle platného Rybářského řádu a Bližších podmínek výkonu rybářského práva ČRS z. s., Zpč. ÚS.

Zdroj: Západočeský ÚS

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Západočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -