Domů Akční nabídka Úspěšný lov kaprů na podzim: Špičková nástraha do studené vody! Tohle funguje...

Úspěšný lov kaprů na podzim: Špičková nástraha do studené vody! Tohle funguje i na pasivní kapry

- Reklama -

Ochlazení je tady! Teplota vody na našich revírech pomalu ale jistě klesá. A to je jasný signál pro ryby, aby se začaly připravovat na nehostinné chvíle. Jenže! Studená voda často způsobuje to, že ryby přestanou sbírat potravu ve větším množství. Proto je nutné kapry zaujmout okamžitě! Jak? Výraznou vůní a chutí, anebo třeba výrazným zbarvením. To všechno hraje zásadní roli! Co na podzim při lovu kaprů použít? Podívejte se na tuhle zajímavou nástrahu…

Při lovu na podzim je dobré používat nástrahy (i krmení) s výraznou vůní a chutí. Proč? Protože výrazná vůně a chuť dokáže i za nízké teploty vytvořit koncentrovanou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují. Tohle má prostě obrovský význam! Jaké příchutě do studené vody používat?

Velmi osvědčené jsou například masové příchutě, které věrně „kopírují“ přirozenou potravu kaprů – například patentky. Kapři totiž „vědí“, že tato potrava jim dodá tolik potřebnou energii, kterou budou potřebovat. Dále jsou velice úspěšné i „kořeněné“ příchutě typu česneku, které také skvěle pracují i za nízkých teplot…

Nezapomínejte ani na reflexní zbarvení. Proč? Jen si to představte: Na podzim bývají dna na našich revírech šedivá a temná. V momentě, kdy na takový terén „položíme“ výraznou nástrahu, tak ta bude prostě nádherně „svítit“. Tohle je taky hodně důležité! Nezapomínejte na to, že kapři velice dobře vidí kontrastní věci (zejména v čisté, podzimní vodě). Takže když na tmavé dno „položíte“ výraznou nástrahu, je zaděláno na velký úspěch.

 

LK Baits CUC

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Novinka od české firmy LK Baits! Tohle je prostě boží nástraha do studené vody! Co je to vlastně CUC? Jedná se o revoluční nástrahu z lehce stravitelné bílkoviny a speciální směsi esenciálních aminokyselin. Právě tahle kombinace vyvolává u ryb silnou chuť k žravosti. Jak se tato nástraha vyrábí? Pomocí precizního lisování, pomalého procesu zrání a zapékání. Výsledkem je dokonalá nástraha, která jezdí i v tu chvíli, kdy jsou ryby pasivní.

U nástrahy na kapry CUC je velice důležité také to, že podle výrobce nástraha po vhození do vody nabývá na objemu. To znamená, že po chvíli ve vodě se z ní vytvoří zajímavé sousto, které kapr v žádném případě nepřehlédne. Velkou zbraní je samotná směs nástrahy CUC, kdy dané příchutě (záleží na druhu) obsahují plankton, kvalitní rybí moučky, bentos, mixované ovoce, mořské produkty, hmyz nebo přírodní sinice. Prostě samé rybí dobroty!

Mezi extrémně silné zbraně patří koncentrovaná vůně CUC. Tato nástraha je k dostání hned v několika příchutích. Jaké jsou z našeho pohledu nejlepší? Jednoznačně masová patentka, která ve vodním prostředí vytváří silnou pachovou stopu. Navíc, patentky se běžně vyskytují v našich vodách, proto jsou nástrahy s touto esencí tolik úspěšné. Další hodně zajímavou příchutí je medvědí česnek, který rovněž ve vodě vytváří silnou pachovou stopu, na kterou kapři spolehlivě reagují.

Další obrovskou předností této nástrahy je její výrazné zbarvení (u některých příchutí). Díky tomu jde tak CUC vidět i na zaneseném, bahnitém nebo zarostlém dně. Nezapomínejte na to, že kapři v čisté vodě velice dobře vidí kontrastní věci, a proto barva nástrahy může hrát výraznou roli. Myslete na to!

Pokud si chcete v aktuálním období parádně zachytat kapry, pak vsaďte na CUC. Jedná se o vynikající nástrahy i do těch dnů, kdy je hnusné počasí, a kdy ryby nejsou příliš aktivní. S touhle nástrahou si ale perfektně zachytáte i za hodně špatných podmínek. Určitě vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -