Domů Novinky Obrovská štika z Lipna! Přehrada vydala dalšího giganta!

Obrovská štika z Lipna! Přehrada vydala dalšího giganta!

- Reklama -

Lipno se znovu hlásí ke slovu. Po letošních parádních úlovcích obrovských štik přichází další skvělá zpráva. Rybář Milan Vavřík si totiž splnil svůj sen a ulovil nádhernou štiku, která s přehledem přesáhla magickou metrovou hranici! Štiku ulovil na velkou plotici poblíž Černé.    

Tip: Brutální výprodej rybářských potřeb! Slevy až 75 %!!!

Musel to být nádherný zážitek. Rybář nahodil plotici o délce 27 centimetrů a pak to přišlo! Záběr! Po tuhém boji nakonec na třicet let starý prut vytáhl fantastickou štiku o délce 117 centimetrů a váze 17 kilogramů. Rybář měl na navijáku namotanou osmadvacítku šňůru, jakoby tušil, že může ulovit nádhernou rybu. A povedlo se! K nádhernému úlovku rybářovi gratulujeme! Fotografie úlovku si můžete prohlédnout ZDE.

 

Letošní giganti z Lipna!

Letos je Lipno pro milovníky štik opravdu štědré! Prvním letošním úlovkem, který stojí za zmínku, je obrovská štika rakouského rybáře Martina Höretsedera. Ten na růžový ripper o délce 10 centimetrů chytil nádhernou zubatici o délce 125 centimetrů! S jemným přívlačovým vybavením nebyl souboj s takto obrovskou rybou žádnou procházkou růžovým sadem. Po půlhodině ale Rakušan nádhernou rybu přemohl.

Tip: Brutální výprodej rybářských potřeb! Slevy až 75 %!!!

Druhou, ještě větší štiku, ulovil na Lipně český rybář. Na nastraženého cejna vytáhl nádherného rybího predátora o fantastické délce 133 centimetrů! Rybář odhadoval, že ryba vžila asi 20 kilogramů. Skvělou zprávou je, že rybář tuto obrovskou rybu pustil zpátky do vody. Legendární „krokodýl“ tak nadále obývá hlubiny Lipna…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -