Domů Novinky OBROVSKÝ KAPR: Na české pískovně chytili gigantického šupináče! Váha atakovala 30 kilo!

OBROVSKÝ KAPR: Na české pískovně chytili gigantického šupináče! Váha atakovala 30 kilo!

- Reklama -

Pořádného macka chytil rybář na soukromé pískovně Machač, která patří k vyhlášeným revírům na Pardubicku. Tento revír nabízí kaprům ideální podmínky k životu, takže rybám se tady moc dobře daří. A rostou! Nedávno na této vodě jeden rybář ulovil šupináče, který vzbudil pořádný rozruch! Tenhle kapr totiž atakoval 30 kilogramovou hranici…

O gigantických kaprech v pískovně Machač se moc dobře ví. Ovšem s touhle rybou nikdo nepočítal! Na fotce při vážení kapra je zobrazena váha neuvěřitelných 34,13 kilogramů! Je ale zapotřebí říct, že tento kapr byl pochopitelně vážen v saku. Jenže! Ten zase neváží tolik. Kapr tak dost možná atakoval hranici 30 kilogramů! Co myslíte, kolik tahle nádherná ryba vážila?

I když se vám uvedená váha nemusí zdát, nic na tom nemění ten fakt, že pískovna Machač skrývá skutečné giganty! Sám správce revíru nám potvrdil, že na pískovně už viděl kapra, který tuto magickou hranici atakoval. „Největší kapr, kterého jsem kdy na naší pískovně Machač viděl, vážil 28,20 kilogramů,“ řekl pro InRybar.cz správce pískovny Václav Pivovarský.

O tom, že na této vodě jsou obrovské ryby, svědčí i zpráva na InRybar.cz z letošního března. Právě na samém začátku rybářské sezóně jsme psali o šupináčovi, který vážil neuvěřitelných 25,20 kilogramů. Ti kapři tady fakt jsou!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: pískovna Machač

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Vážící sak určitě neváží 4 kg … Jestli ho teda neváží v té podložce … A já váhu před každým vážením nuluju, tak nevím jak vy …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -