DomůAkční nabídkaREVOLUCE: Plovoucí pelety! Špičková nástraha (nejen) na kapry, se kterou si parádně...

REVOLUCE: Plovoucí pelety! Špičková nástraha (nejen) na kapry, se kterou si parádně zachytáte!

- Reklama -

Plovoucí nástrahy patří k tomu nejlepšímu na rybářském trhu. Tyto nástrahy, právě díky tomu že plavou, se vymykají „běžnému standardu“. V praxi to pak vypadá tak, že na krmném místě s velkým množstvím návnady vyčnívá plovoucí nástraha, které si okamžitě ryby všimnou. A přijde záběr. Rybáři jsou zvyklí především na POP-UP boilies, anebo na nejrůznější pěnové nástrahy. Ovšem teď na trh přišly i výborné plovoucí pelety…

Chtělo by se zvolat aleluja! Na rybářském trhu je nespočet druhů, typů a provedení pelet. Některé mají takový průměr a takovou barvu, jiné zase nabízí něco jiného. Těch možností je „nekonečně“. Ovšem, s POP-UP peletami je to hodně bídné. Výrobci takovou nástrahu vyrábí ve velmi malém množství, tedy pokud vůbec. I přes tuto nevalnou nabídku je z čeho vybírat. Díky firmě LK Baits.

 

pop-up-pelety-jahodaPOP-UP pelety LK Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Na této nástraze je skvělé, že není určena jenom pro kapraře, i když by se to mohlo na první pohled tak zdát. Není tomu tak. Tuto nástrahu lze používat například při lovu na feeder (pelety se vyrábí i v průměru 8 mm). Kromě menších pelet se ještě tyto POP-UP nástrahy vyrábí v průměru 12 mm.

kapr-lk-baits-krasa

Tato nástraha je vynikající i při lovu na položenou s krmítkem. A nepotřebujeme k tomu ani prošívací jehlu. Ne, skutečně. Stačí si vzít kousek provázku, ten provlečeme dírkou a uvážeme na něm uzlík (stejný princip jako u rohlíkového boilies). Pak už jenom peletu nastražujeme za provázek. Anebo můžeme peletu nastražovat do speciálního gumového kroužku (ideální najdete například ZDE). Možností je celá řada. Paráda! Tohle funguje!

Samozřejmě, tyto POP-UP pelety se používají i při lovu na „klasickou“ kaprařinu. A při lovu kapitálních kaprů fungují skutečně výborně. Princip je totiž stejný jako u POP-UP kuliček. S touto nástrahou můžeme vytvářet klasické „panáčky“, anebo vyvážené nástrahy. Těch možností je fůra!

pelety-pop-up-ananas

Obrovskou předností těchto pelet je právě v tom, že plavou. Jen si to představte: Na dně leží „koberec“ z krmných, potápivých pelet. A kolikrát je prostě dobré, když nad celým krmným místem „trčí“ naše nástraha. Ryba si jí totiž okamžitě všimne, a pokud ji zaujme, máme vyhráno!

pop-pu-pelety-nutric-acid

Jednou z nejsilnějších stránek POP-UP pelet od LK Baits je jejich barva a vůně. O LK Baits je moc dobře známo, že tato firma má výborné esence, které používá i při výrobě nejrůznějších nástrah. Proto je obrovskou výhodou, že tyto POP-UP pelety jsou k dostání v těch nejlepších vůních. Pelety tak ve vodním prostředí vytváří velmi silné pachové stopy, jež lákají (nejen) kapry k záběru. Navíc, pelety jsou vyráběny v nádherných barvách, které zaujmou každou rybu poblíž! Tohle je super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

pop-up-peleta-8-mmFeederové POP-UP pelety LK Baits

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Drobné peletky jsou při lovu na feeder velmi oblíbenou nástrahou. A není se čemu divit. Tato nástraha skvěle funguje při lovu kaprů, cejnů nebo línů. Pelety jsou prostě TOP! Teď můžete při vašich vycházkách s jemným náčiním chytat i na POP-UP pelety, které jsou opravdu účinné.

amur-lk-baits

Firma LK Baits totiž tuto plovoucí nástrahu vyrábí i v průměru 8 mm, který je ideální pro lov s „jemnou špičkou“. Pelety jsou k dostání ve stejných příchutích jako ty kaprové. Tohle je velká paráda! Jaké příchutě nejvíce doporučujeme? Z našeho pohledu jsou vynikající příchutě BLACK HALIBUT nebo WILD STRAWBERRY. Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -