Domů Novinky Odporný humus! Pytláci zmasakrovali 500 kilo nádherných candátů, štik a kaprů!

Odporný humus! Pytláci zmasakrovali 500 kilo nádherných candátů, štik a kaprů!

- Reklama -

Člověk si kolikrát posteskne, že by v našich vodách mohlo být více ryb! Přece jen, v minulosti tomu tak bylo, ale kolikrát i pytlačení způsobilo to, že některé lokality jsou pořádně vypleněné. Pak se ale člověk podívá do zahraničí a nevěří svým očím. Taková zkáza! Jako například v Polsku! Právě tam porybní pochytali pytláky, kteří doslova zmasakrovali 500 kilo candátů, štik, kaprů, a jiných ryb. Tohle u nás snad nehrozí…

Na jihovýchodě Polska v okrese Zamość chytili porybní pytláky, kteří do sítí pochytali 500 kilo ryb. V sítích skončili candáti, štiky, kapři, boleni a další ryby. Fotografie z místa činu připomínají rybí jatka! Neskutečná zkáza! Zásah porybných a policistů byl v noci úspěšný!

Naprosto šokující jsou všechny zveřejněné fotografie! Zmrzlé ryby leží bezvládně na ledu jako kusy dřeva. Tohle je taková škoda – z pohledu českého rybáře je to až neuvěřitelné! Bohužel, v této oblasti – blízko ukrajinských hranic – není tento způsob lovu zřejmě ničím neobvyklým.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! 1200 metrů za 199 korun!

Podle polských porybných byly upytlačené ryby „zrecyklovány“, tedy zřejmě odvezeny do kafilérie, kde byly rybí mršiny zlikvidovány.

Ale! Podobné věci – sice v menším – se dějí i na českých vodách. Jen pro připomenutí: Před 2 lety chytili porybní na Lipně pytláky na člunu, kteří pochytali 183 kusů ryb. Tehdy pytláci použili 70 metrů dlouhou síť. O to horší byl tento čin i proto, že tito pytláci řádili na Lipně v období tření! Humus!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Špičkový vlasec na kapry za pár korun! 1200 metrů za 199 korun!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

5 KOMENTÁŘE

  1. Poláci jsou a je jen otázkou času, kdy něco podobného zkusí i na našich revírech. Hlavně že MO v severním pohraničí jim umožňují členství a tedy i rabování našich revírů, jen aby bylo z příspěvků a „brigád“ na odměny bafuňářům, nakopat Poláky i takové funkcionáře do a vykopat ze Svazu.

  2. Si chudák Václave dokážu pochopit ,zě někdo pytlačí taky sem jako kluk chytal na černo ,ale tohle je absolutní zhovadilost a neúcta ke všemu živému .

    • Tady tohle už s pytlačením nemá co dělat ,takové lidi by měli zavřít pro výstrahu a pořádně tučnou pokutu,protože jinak se nic nezmění .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -