Domů Novinky Porybný našel v řece auto! Řidič neodhadl vzdálenost při couvání

Porybný našel v řece auto! Řidič neodhadl vzdálenost při couvání

- Reklama -

Hodně kuriózní kontrolu zažil jeden z porybných z Mladé Boleslavi. Ten při obchůzce okolo řeky Jizery našel auto, které sjelo ze břehu. Porybný přivolal strážníky a hasiče. Ti zjistili, že z auta neunikly žádné nebezpečné látky, které by ohrozily život v řece. Po chvíli se k nehodě dopravil i majitel vozidla, který zajišťoval někoho, kdo by mu pomohl auto vytáhnout. O nehodě informoval web Středočeského územního svazu.

Na webu Středočeského ÚS se píše:

V sobotu (22. 6.) ráno se na městskou policii obrátil člen rybářské stráže místní organizace Mladá Boleslav, že při kontrole řeky Jizery zjistil pod čističkou odpadních vod v příměstské části Neuberk částečně vjeté osobní vozidlo do řeky hlavního toku. U vozidla se v danou chvíli nikdo nenacházel.

Hlídka městské policie na místě provedla šetření a přivolala jednotku hasičského sboru, která vozidlo z řeky vytáhla a zkontrolovala, zda nedošlo k úniku provozních kapalin z vozidla, což se nepotvrdilo.

Mezitím se na místo dostavil majitel vozidla, který hlídce MP sdělil, že neodhadl vzdálenost při couvání na břeh a s vozidlem následně sjel do řeky. Muž si chtěl sám zajistit vytažení vozidla.

K žádnému poškození životního prostření nedošlo ani nebylo poškozené vozidlo a muž tedy z místa následně odjel.

Tímto místní organizace chce upozornit všechny rybáře, aby si dávali pozor na to, kde parkují a při najíždění ke břehům byli zvlášť opatrní. Příště by to mohlo dopadnout mnohem hůře.

Zdroj: Středočeský ÚS 

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -