DomůNovinkyPOZOR! Na Nechranicích řádí zloděj! Ukradl výbavu za 65 tisíc korun!

POZOR! Na Nechranicích řádí zloděj! Ukradl výbavu za 65 tisíc korun!

- Reklama -

Milovníci rybaření, kteří jezdí na Nechranice, by měli být pořádně obezřetní. Podle informací, které přinesl Denik.cz, byl na této přehradě okraden rybář. Podle výpovědi rybáře vyplývá, že zloděj mu ukradl rybářské vybavení v hodnotě 65 tisíc korun! Případ už řeší policie. Pokud se na tento revír chystáte, buďte maximálně obezřetní.

Je třeba zdůraznit, že okradený rybář udělal kardinální chybu. Rybářské vybavení nechal večer na břehu Nechranic, a ráno byly jeho rybářské věci pryč. A tato lehkomyslnost vyšla rybáře pořádně draho. Podle jeho odhadu přišel o vybavení v hodnotě 65 tisíc korun. O co rybář přišel? O stojan na pruty, o dva prtuy s navijáky a elektrické hlásiče. Ke krádeží došlo v oblasti Čakovického potoka.

 

Tipy: Jak předejít krádeži?

Krádež rybářského vybavení může kvůli nedbalosti postihnout leckterého rybáře. To, že rybáři nechávají rybářské vybavení na břehu revíru a jdou spát, se bohužel děje. Přitom předejít takové nepříjemnosti není nijak složité.

1) Rybářské vybavení vždy sbalte a schovejte: Není dobré, když necháte vybavení ve stojanech a jdete si lehnout. Jednoduše tím dáváte zlodějům možnost, aby vám ukradli vaše cenné vybavení. Zloději mnohdy i ví, jak vypnout hlásiče, takže rybáře žádné pípání nevzbudí. Jedinou skutečně účinnou ochranou je sbalení vybavení. Nejlepší je, když jej schováte do auta.

2) Pes je skvělým pomocníkem: Mnoho rybářů si s sebou k vodě bere i psy. A to je v tomto ohledu velice dobře. Pes je totiž skvělým hlídačem rybářského vybavení. Proto pokud máte doma psa, zkuste si ho vzít s sebou. Uvidíte, že vám v hlídání rybářského vybavení značně pomůže.

3) Hlasitý alarm je zárukou bezpečí: Dneska mnoho firem vyrábí i velice hlasité alarmy, které hlídají rybářovo vybavení před ukradnutím. Tyto alarmy reagují na pohyb, takže pokud někdo přijde na místo, silně se rozezvučí. Alarmy jsou skutečně dobrým způsobem pro ochranu vašeho rybářského vybavení. Na osvědčené alarmy se podívejte ZDE.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -