Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Rybářský oblek (bunda + kalhoty) s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

LIKVIDACE SKLADU: Rybářský oblek (bunda + kalhoty) s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá doprodej velice populárního rybářského obleku od věhlasné společnosti FOX! Za super nízkou cenu dostanete nejen perfektní rybářskou bundu, ale i luxusní kalhoty! To vše s obrovskou slevou! Ušetřete balík peněz! Upozorňujeme všechny rybáře, že se jedná o doprodej. Na skladě leží poslední kusy, takže po vyprodání nebudou tyto zlevněné obleky již k dispozici. Nenechte si ujít skvělou šanci na extra výhodný nákup…

 

Oblek FOX Carp Winter Suit

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Jeden z nejpopulárnějších rybářských obleků na trhu! A ono se není čemu divit! Tento rybářský oblek od věhlasné společnosti FOX nabízí TOP vlastnosti i v těch nejtěžších podmínkách u vody. Ani silný déšť, sníh nebo mráz nemůže rybáře zastavit. Oblek je vyroben z perfektního materiálu, který má navíc povrchovou úpravu, takže oblek je opravdu velmi odolný proti nepříznivým vlivům – má 5000 mm vodního sloupce.

K bundě: Na této bundě FOX milujeme její střih. Ten je krásně „prostorný“, takže rybáře nikde nic nesvírá ani netahá, a to ani při neustálém pohybu u vody. Tohle je hodně důležité pro maximální pohodlí u vody! Jak už jsme výše zmínili – bunda má 5000 mm vodního sloupce, takže rybář zůstane v suchu i při velmi silném lijáku. Další obrovskou předností je, že uvnitř bundy naleznete fleec podšívku, která patří k nejhřejivějším materiálům vůbec. Super! A ještě něco! Na této bundě milujeme prostornou kapuci, která spolehlivě ochrání i hlavu před nepříznivými podmínkami. Navíc, kapuce má krásně prostorný střih, takže se do ní vejde hlava rybáře i s huňatější čepicí! Paráda!

Ke kalhotám: Na kalhotách FOX milujeme především jejich střih. Kalhoty mají střih „zahradníků“, což znamená, že mají vyvýšenou část na břiše a na zádech. A to je hodně důležité! Právě to totiž slouží jako dokonalá ochrana náchylných částí těla (např. ledvin) před studeným průvanem. Tohle ocení každý rybář! I tyto kalhoty mají povrchovou úpravu, takže geniálně „odpuzují“ vodu. Navíc, materiál zaručuje snadné a rychlé očištění například od bahna.

Tento oblek od firmy FOX doporučujeme všemi deseti! Jediným mínusem byla v minulosti vyšší cena – jenže to teď neplatí. Na rybářském e-shopu PARYS tento rybářský oblek seženete za super nízkou cenu! Ale znova: Na skladě leží poslední kusy, které jsou k dostání za tuto zvýhodněnou cenu. Proto na nic nečekejte! Kdo dříve přijde, ten dříve chodí v maximálním pohodlí k vodě…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -