Domů Novinky Pytláka prozradil ulovený kapr. Před policisty mu vyskočil z batohu

Pytláka prozradil ulovený kapr. Před policisty mu vyskočil z batohu

- Reklama -

Hodně kuriózní případ se stal v Českých Budějovicích. Městští strážníci narazili na sídlišti Máj na mladého muže, který připomínal celostátně hledanou osobu. Strážníci se tak rozhodli daného muže zastavit, protože mu chtěli zkontrolovat doklady totožnosti. Kontrolovaný muž měl u sebe batoh, který při kontrole položil na zem. Jenže ten se pro něj smolně převrátil a vypadl z něj nelegální rybářský úlovek.

Tip: Luxusní nástrahy na kapry se super slevou! 

Tomu se prostě říká smůla! Z batohu před strážníky vypadl mladíkovi jeden kapr. A městští policisté se tak začali ptát. Pětadvacetiletý mladík nejprve přišel s několika historkami, jak se kapr v jeho batohu vlastně octnul. Ale marně.

Po nějaké chvíli se mladík doznal k tomu, že si šel nelegálně zarybařit na Starohaklovský rybník. Nakonec z mladého pytláka vypadlo i to, že takto chodí na rybník rybařit docela často. Problémem ale pochopitelně je, že bez rybářského lístku a povolení k lovu. Což není úplně v pořádku.

Policisté při kontrole batohu mladého pytláka zjistili, že upytlačených kaprů je více. Nakonec totiž v batohu byli dohromady 3 kapři. Strážníci tak ryby mladíkovi odebrali a předali je zástupci společnosti Lesy a rybníky České Budějovice.

Tip: Luxusní nástrahy na kapry se super slevou! 

A jaký bude trest pro mladého pytláka? Mladíkovi za 3 nelegálně ulovené kapry hrozí pokuta až 8 tisíc korun.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Je to směšné.Mladý muž vůbec nemusel prokazovat původ ryby ve svém batohu.Byl někde přistižen při pytláctví nebo krádeži ryby ? Nebyl. A městská policie v Č.Budějovicích no to je zbytečné komentovat.Ostatně,jako veškerá další M.P. v tomhle státě.Ale byznys je to dobrej co hoši ? Jako teď nedávno,když obecní policie z Koleče/což je malá bezvýznamná prdel u Velvar/měřila rychlost řidičům na místě,kde vůbec neměla co dělat a celá parta „měřičů“ byla opilá na sračky.Jsem velmi zvědav,jak tato kauza dopadne.Obecně je známo.že M.P. či obecní policie,je sakra dobrej kšeft.A tak proč by jsme si jí kurva Franto neudělali viď ? Ty seženeš nějaký blby,kteří neměli šanci uspět u státní policie,ty se budou realizovat,budou pokutovat a My Franto budeme vybírat.Hlavně,aby nám do toho nějaký krnekecali.Ale Franto,my se na ně zaměříme,ňáko dlouho je budeme kontrolovat“buzerovat“ a ono je to přejde.Kurva Franto to je kšeft.Ještě,že jsi byl tenkrát před sametem u V.B. a já domovní důvěrník.A taky Venda nám v tomhle hodně píchnul.A většinu svazků už taky spálili kámoši.Kurva Franto soudruhu,teď to teprve rozjedeme,teď budeme dělat prachy.Franto já Ti to furt říkal,pravda a láska,kam ta se na nás sere………….. P.S. Franto,mohli by jsme udělat nějakou azylovku pro migranty z toho by taky koukali dobrý prachy co ? Co ? Že se to lidem nelíbí ? Franto ser na lidi.Jedeme dál………………..

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -