Domů Zajímavosti Trekové batohy Deuter

Trekové batohy Deuter

- Reklama -

Každý rybář, který loví aktivními rybolovnými metodami, to zažil. Při pohybu na břehu s sebou vleče velké množství vybavení, které je nepříjemně těžké. A to není pohodlné. Až do teď! Co si takhle vybrat pohodlný a objemný turistický batoh Deuter? Právě trekové batohy Deuter jsou totiž pověstné svými prvotřídními vlastnostmi! Turistický batoh Deuter můžete využívat při túrách po přírodě, anebo právě i při rybaření…

Trekové batohy Deuter jsou výjimečné díky kvalitním materiálům. Materiály, ze kterých se trekové batohy Deuter vyrábí, jsou velice lehké, ale přitom neobvykle pevné. Tyto batohy tak vydrží používání i v extrémně náročných podmínkách, a přesto objem uvnitř batohu zůstane mimo dosah nepříznivých podmínek. Co to znamená? Například to, že vaše oblečení uložené v batohu Deuter zůstane suché i při silných deštích. Obdivuhodné vlastnosti v extrémních podmínkách posilují i například pláštěnky na batohy, které zvyšují jejich odolnost při prudkých deštích. Každý trekový batoh Deuter je navíc díky supermoderním materiálům až neuvěřitelně lehký, což jistě oceníte při delších výpravách do přírody.

 

Tajemství úspěchu je v pohodlí  a výběru

Turisticky batoh DeuterObliba trekových batohů Deuter tkví zejména v jejich důmyslných zádových systémech. Ty jsou kvalitně vypolstrované, díky čemuž se batohy velice dobře nosí, a to i po dlouhou dobu. Každý turistický batoh Deuter skvěle drží na zádech i při nošení v těžkých terénech.

Zádové systémy batohů Deuter jsou navíc navrženy tak, aby co nejlépe odváděly přebytečnou vlhkost. Zároveň ale chrání záda před nepříznivými podmínkami v chladnějším období. Tyto skvělé vlastnosti umocňují i pevné popruhy nebo hrudní pásy, které zaručují naprosto pohodlné nošení těchto batohů za jakékoliv situace.

Trekové batohy Deuter si můžete vybírat hned z několika druhů. Můžete si vybrat například kvalitní a objemné krosny, do kterých se vleze obdivuhodné množství věcí. Pro kratší výpravy do přírody jsou pak vhodnější menší trekové batohy Deuter, které bohatě postačí pro uchování těch nejdůležitějších věcí. Některé drobnosti můžete ukládat i do nespočtu menších úložných kapes, kterými jsou trekové batohy Deuter vybavené.

 

Trocha historie

Turisticky batoh Deuter 3Dnes už světoznámou firmu založil na konci 19. století továrník Hans Deuter v německém Augsburgu. Už v roce 1910 zaznamenala německá firma zvýšenou poptávku po batozích, brašnách, opascích nebo stanech z její výroby. Všechny tyto věci firma Deuter dodávala především pro armádu.

V roce 1938 se firma Deuter pak zapsala nesmazatelným písmem do historie horolezectví, neboť trojčlenná expedice byla vybavena věcmi z této firmy při prvovýstupu na horu Eiger, která patří k nejobávanějším výstupům v Alpách. Firma Deuter se od této doby stala významným společníkem nejuznávanějších horolezců i v budoucích letech. Například v 50. letech vybavila i Hermanna Buhlse při jeho expedici na Nanga Parbat (8125 m. n. m). A podporování vrcholných horolezců patří i v současnosti k významným náplním tohoto podniku. Firma Deuter si tak za svou existenci vydobyla výsostně neotřesitelnou pozici mezi všemi příznivci hor a divočiny. Přidejte se k nim také!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -