DomůNovinkyRekordní kapr z Francie! Ryba vážila přes 43 kilogramů. Podívejte se na...

Rekordní kapr z Francie! Ryba vážila přes 43 kilogramů. Podívejte se na nádherné fotky!

- Reklama -

Abbey Lakes ve Franci je soustava několika jezer, která letos na jaře vydala nádhernou rybu. Rybář zde ulovil neuvěřitelného kapra s přezdívkou Shoulders o váze 43,3 kilogramů. Jedná se o překrásného kapra lysce v perfektním zdravotním stavu a s naprosto dokonalou stavbou těla. Podívejte se na nádherné fotky, které vám exkluzivně přináší magazín InRybar.cz!

První fotografie s rekordním úlovkem zaplavily sociální sítě na začátku jara. Rybář v rukou drží neskutečně obrovského kapra, který se může pochlubit magickou váhou přes 43 kilogramů! Ryba na fotografiích vypadá ve skvělé kondici.

Tip: Levné a kvalitní kaprařské vybavení

Má nádherně stavěné tělo bez nejmenších známek poranění. Jeho zdravé a syté zbarvení musí těšit každého rybáře, protože těchto nádherných ryb se prostě a jednoduše nejde nabažit! Při pohledu na obrovskou hlavu kapra se až tají dech – jde skutečně o překrásného giganta. Spekulace o váze nejsou na místě. Pokud se podíváte na velikost ryby, pak je zřejmé, že váha odpovídá. Vychutnejte si nádherné fotografie, které vám exkluzivně přináší magazín InRybar.cz

REKORDNÍ KAPR Z FRANCIE

Tip: Levné a kvalitní kaprařské vybavení 

 

Jezero plné rekordních kaprů

Jezero, ve kterém byl uloven rekordní kapr Shoulders, se nachází ve francouzském městečku Longueil-Sainte-Marie nedaleko Paříže. Kapr Shoulders žije v jezeře Heron Lake, které má rozlohu 35 hektarů. Jezero má velice členité dno a zajímavé hluboké propadliny. Na jezeře najdete i zajímavá zákoutí v podobě tichých a klidných zátok, kde s oblibou zajíždějí právě tito kapři giganti. Dominantou jezera je ostrov.

 

Kapr s titulem REKORDMAN!

Zajímavostí je, že s touto rybou překonala ženský světový rekord v největším uloveném kaprovi Nizozemka Lizeta Beunders. Ano, jde o tu rybářku, která v roce 2013 ovládla spolu s kolegyní Biancou Venemou mistrovství světa v lovu kaprů na italské Bolseně. Rybářky tam tehdy nachytaly přes 360 kilogramů ryb.

Fotografie Lizety Beunders s nádherným a dobře stavěným lyscem Shouldersem obletěly svět. A rybářka se dokonce objevovala i na titulních stranách nejrůznějších rybářských magazínů po celé Evropě. Sama Lizeta Beunders řekla, že chycení tohoto překrásného lysce bylo jejím nejlepším okamžikem v jejím životě. Není divu. Ta ryba je prostě fantastická!

Děkujeme abbeylakes.co.uk za jejich laskavé svolení k použití jejich fotografií. Rozhodně navštivte jejich webové stránky, na kterých naleznete kompletní informace o tamních jezerech a nádherné fotografické galerie s kapitálními kapry…

Úspěšnému lovci posíláme z České republiky upřímnou gratulaci… 🙂

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -