Domů Novinky Rybář Jakub Vágner má políčeno na dvě záhadné ryby. „Bude to zásadní...

Rybář Jakub Vágner má políčeno na dvě záhadné ryby. „Bude to zásadní objev!“ říká.

- Reklama -

Jakub Vágner chystá nové díly svého známého pořadu. A pro své fanoušky si připravil skutečnou lahůdku. Známý rybář má totiž políčeno na dva doposud nenatočené rybí druhy. „Jestli se mi to podaří, pak to bude zásadní objev v 21. století,“ slíbila pro server iDNES.cz celosvětově známá rybářská celebrita.

Jaro 2016. To je to období, kdy rybář Jakub Vágner vyrazí za novými dobrodružstvími spolu se svým štábem. Jejich cíl je nyní opravdu kolosální. Jakub Vágner chce natočit dva rybí druhy, které nemají ani latinské jméno. Tyto ryby ještě nikdo nikdy nenatočil. Pokud se to tedy Jakubovi Vágnerovi povede, pak to bude obrovský úspěch. Jeho snažení k dosažení tohoto náročného cíle budeme moci sledovat na Discovery Channel a České televizi.

Tip: Brutální výprodej rybářského vybavení! Akční ceny!

Kolik takových výprav Jakub Vágner ještě může zvládnout? Samotný rybář pro iDNES.cz přiznal, že jeho tělo zažívá pořádný zápřah, a že takové tempo nemůže zvládat donekonečna. Ovšem nad usazením zatím známý rybář ještě nepřemýšlí.

 

Nevšední projekt Jakuba Vágnera: Rybář bere do Amazonie modelku a herečku

Poněkud kuriózního projektu se zúčastní rybář Jakub Vágner při své další expedici do Amazonie. V této expedici totiž spolu se známým rybářem budou i modelka Eliška Bučková a herečka Ivana Jirešová. Posledním členem výpravy do amazonského pralesa pak bude fotograf Jakub Ludvík. Cílem této expedice s názvem Amazonie 2015 bude nafocení kalendáře.

Redakce InRybar.cz

Foto: NF VEOLIA

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -