Domů Novinky Rybář Jakub Vágner učí děti, jak se mají chovat v přírodě. Ukazuje...

Rybář Jakub Vágner učí děti, jak se mají chovat v přírodě. Ukazuje jim, jak rozdělat oheň nebo chytit rybu

- Reklama -

V polovině listopadu natáčel Jakub Vágner poslední díl svého pořadu pro děti S Jakubem v přírodě, který vysílá Česká televize. Natáčení probíhalo na Žárském rybníku, kde byl k vidění i výlov. Jakub Vágner, spolu s dalšími dvěma dětskými účinkujícími, v posledním díle zmíněného pořadu například ukážou to, co vlastně výlovy obnáší a jak vypadají. Pořad S Jakubem v přírodě běží na dětském kanálu České televize už od letošního září.

Tip: Luxusní vánoční dárky pro rybáře! Předvánoční slevy až 30 %!!!

S Jakubem v přírodě je pořad pro děti, ve kterém slavný rybář Jakub Vágner ukazuje dětem, jak se mají chovat v přírodě. Navíc je učí nejrůznějším dovednostem. Třeba tomu, jak rozdělat oheň nebo jak ulovit rybu. Rybář Jakub Vágner se touto formou snaží ukázat dětem krásy naší přírody a pokouší se je „vyvábit“ od elektronických lákadel v domácnostech, především pak od počítačů.

Jakub Vágner se nedávno vrátil z další expedice v Amazonii. Proto bylo pro něj natáčení posledního dílu jeho pořadu příjemným zpestřením. Sám Jakub Vágner pro ceskobudejovicky.denik.cz řekl, že je rád, že si může užívat krás naší přírody.

Tip: Luxusní vánoční dárky pro rybáře! Předvánoční slevy až 30 %!!!

Naši přírodu a hromadu dobrodružství v ní ale neukazuje ve svém pořadu pouze sám slavný rybář. Za své parťáky má i dva dětské účinkující – Aničku a Lvíčka. A se svými dětskými spolupracovníky Jakub Vágner cestuje po naší zemi a společně se tak snaží dětem před televizními obrazovkami představit nádherné oblasti naší země. Jen tak dále! Čím více takových pořadů pro děti, tím lépe…

S Jakubem v přírodě na CSFD.cz: Pořad S Jakubem v přírodě je zařazený i v největší česko-slovenské internetové databázi filmů. Na CSFD má nejnovější pořad Jakuba Vágnera slušné hodnocení 68 %. Povzbudivé pro tvůrce pořadu jsou potom komentáře jednotlivých uživatelů , kteří chválí snahu dostat děti do přírody…

Redakce InRybar.cz

Foto: NF Veolia (archiv InRybar.cz)

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -