DomůAkční nabídkaTajná surovina ze sušených švestek: Geniální pochoutka na obrovské kapry a amury!

Tajná surovina ze sušených švestek: Geniální pochoutka na obrovské kapry a amury!

- Reklama -

Kapitální kapři a amuři milují ovoce! Pokud je například někde u rybníka nebo řeky ovocný strom, ze kterého padají ovocné plody přímo do vody, pak je tutovou nástrahou právě ono ovoce. Tyhle ryby sladké plody milují a spolehlivě na ně reagují. Ale co dělat, pokud v okolí našeho oblíbeného revíru neroste žádný ovocný strom? Pak použijte super účinnou surovinu nejen do krmení, ale třeba i pro obalení nástrahy. Jedná se o skvělou pochoutku ze sušených švestek, která skvěle funguje při lovu velkých kaprů nebo amurů…

To, že kapři nebo amuři mají rádi ovocné plody, je dobře známá věc. Tyhle ryby například milují meruňky, švestky nebo třeba mirabelky. Tyhle sladké dobroty ryby jen málokdy odmítnou, protože jsou prostě mlsné jako „kocouři“. Z toho plyne jednoduché poučení: Je dobré rybám nabídnout něco, co silně voní po ovoci, anebo co ovoce přímo obsahuje. A co dokáže ve vodním prostředí vytvořit koncentrovanou, sladce-ovocnou pachovou stopu. Jednu takovou dobrotu známe, a nyní si ji ukážeme…

 

Švestkový posilovač MVDE Big Fish

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Absolutně dokonalá pochoutka na velké kapry a amury, která je vyrobena ze sušených švestek. Ne! Tento posilovač není nějaká sypká surovina, která obsahuje švestkové aroma – tento posilovač sušené švestky prostě obsahuje. Díky tomu tento prášek má extrémně zajímavou, sladkou vůni, kterou u jiných produktů nenajdete. Navíc, posilovač díky tomu vypouští onu vůni mnohem delší dobu. Tento švestkový posilovač dokáže ve vodním prostředí vytvořit silnou pachovou stopu, která bude lákat kapry, amury, cejny, líny a další ryby z velké vzdálenosti.

Nejčastější použití tohoto posilovače je při výrobě krmení. Prostě, vyberete si základovou krmnou směs, do které tento posilovač nasypete v rozumném množství. Pak vše promícháte a zalijete vodou. Rázem dostanete špičkové krmení na kapry, amury a další ryby s velmi silnou švestkovou vůní. Tohle je prostě bomba! Myslete na jednu věc: Pořádné promíchání krmení a jeho následné odstátí po navlhčení výrazně napomáhá k lepšímu promísení švestkové vůně do základového krmení. Proto si na tomto dávejte záležet!

Tento švestkový posilovač pak můžete samozřejmě použít i jinak. Jak? Jako obalovačku nástrahy. Možností je hned několik. Zaprvé: Nejprve si nastraženou nástrahu namočíme do vody a tu potom vyválíme v tomto práškovém atraktoru. Co se stane? Na nástraze se utvoří krásná vrstva z drobných částic, která se po vhození do vodního prostředí začne pomalu rozpouštět. Kromě silné vůně jsou další výhodou právě drobné částečky, které se uvolňují z nástrahy. Luxus!

Další použití tohoto posilovače je jako klasická obalovačka. Prostě si odsypete požadované množství tohoto posilovače do nádobky a s pomocí vody z něj vytvoříte těsto. V momentě, kdy je těsto hotové, tak to použijeme pro obalení nástrahy. Tímto můžeme obalovat jak kukuřici, pečivo, peletky, tak i další nástrahy. Fantazii se meze nekladou! Výhodou této obalovačky je silná pachová stopa, ale také krásně měkký povrch, který na nástraze s touto obalovačkou vytvoříte. Tohle vám zaručuje hromadu záběrů…

Obrovskou výhodou tohoto posilovače je to, že nabízí opravdu unikátní švestkovou vůni. V dnešní době hodně rybářů používá masové nástrahy, anebo nástrahy typu vanilky, medu nebo scopexu. Ale švestka je prostě jiná! Nabízí úplně jinou dimenzi vůně, a proto na ni kapři, amuři a další ryby tak dobře reagují. Proto je chytré chytat na unikátní nástrahu, kterou mnoho rybářů nepoužívá. Díky tomu můžete mít mnohonásobně více nachytaných ryb.

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Sladké krmení MVDE Gold Bream

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Výborné sladké krmení na ryby, které nabízí opravdu nádherně sladkou vůni a chuť. Po tomhle se ryby můžou doslova utlouct! Jedná se o skvělé základové krmení, do kterého můžete přisypat švestkový posilovač představený výše. Výsledkem bude TOP sladké krmení se silnou vůní, díky kterému budete mít hromadu záběrů.

Na tomto sladkém krmení MVDE Gold Bream doslova milujeme jeho práci ve vodě. Krmení se velmi dobře rozpadá, takže okolo sebe vytváří silný „mrak“ z drobných částic. Na tohle ryby spolehlivě reagují. Velkou předností je pak sladká vůně a chuť, díky kterým toto krmení rybám moc chutná. Je to pro ně prostě skvělá pochoutka!

Kromě výborných vlastností je velkým plusem ještě jedna zásadní věc – nízká cena. Toto sladké krmení na ryby je k dostání za super nízké peníze, přitom je zapotřebí si uvědomit, že při klasickém rybaření ho není díky jeho kvalitě nutné používat ve velkém množství. Takže vám vydrží podstatně delší dobu. Tohle je prostě pecka!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -