skingbranding-banner

Rybářské bundy pro rybářskou stráž za 1 000 000 korun! Porybní dostanou luxusní vánoční dárek!


Středočeský územní svaz ve spolupráci se Středočeským krajem připravil nabídku na nové bundy pro členy tamní rybářské stráže. Vedení rybářů dokázalo u výrobce vyjednat velmi zajímavé podmínky pro výrobu praktických bund pro rybářskou stráž za hodně atraktivní cenu. Navíc, náklady na výrobu bund jsou u místních organizací ve sdruženém rybolovu ještě výhodnější, protože na výrobu mohou dostat značnou finanční injekci právě od Středočeského územního svazu a Středočeského kraje.

Bundy pro rybářskou stráž vypadají opravdu hodně zajímavě! Teď už záleží jenom na místních organizacích, jestli budou mít o výrobu bund pro jejich členy rybářské stráže zájem. Byla by škoda této příležitosti nevyužít, protože a takové peníze v dnešní době nejde koupit ani kvalitní mikina, natož bunda! Pokud se o bundy přihlásí všechny místní organizace pro všechny středočeské porybné, pak se cena za výrobu bude pohybovat okolo 1 miliónu korun…

Na webu Středočeského územního svazu se píše:

Středočeský územní svaz společně s finanční podporou Středočeského kraje nabízí STŘEDOČESKÝM MO pořízení bundy pro rybářskou stráž NAROS RS s nášivkami od společnosti Banner Exclusive&Outdoor.

Bunda NAROS RS byla vybrána jako nejvhodnější pro potřeby RS jak z hlediska použitého materiálu, tak i všestranné funkčnosti. Bunda je opatřena třemi nášivkami – 1. nášivka s logem SÚS, 2. nášivka s nápisem RYBÁŘSKÁ STRÁŽ a nápisem ČRS, z. s., STŘEDOČESKÝ ÚZEMNÍ SVAZ a 3. nášivka RYBÁŘSKÁ STRÁŽ spolu s číslem RS.

Díky hromadné objednávce se nám podařilo od společnosti Banner Exclusive&Outdoor získat na tuto konkrétní bundu slevu 17 %. Finální cena bundy NAROS RS s nášivkami činí cca 1 077 Kč.

 

Cena bundy NAROS RS s nášivkami bude pro MO:

MO ve sdruženém rybolovu obdrží od SÚS a Středočeského kraje na počet aktivních členů RS, vyhodnocených dle počtu kontrol provedených v roce 2018, finanční příspěvek ve výši cca 627 Kč, zbylou část z ceny bundy pro RS uhradí MO na vlastní náklady (konečná cena je závislá na objednaném množství za celý SÚS).

Na vlastní náklady si MO uhradí plnou cenu bundy v případě, že požaduje větší počet bund, než je počet aktivních členů RS, dle vyhodnocení počtu kontrol provedených v roce 2018.

MO samostatně hospodařící si uhradí cenu bundy pro RS v plné výši cca 1 077 Kč.

Do sekce Intranet byl vložen průvodní dopis s pokyny, jak postupovat při objednání včetně čtyř příloh: tabulka velikostí – objednávka, seznam členů RS MO, pro které se bundy objednávají, fotografie bundy a přepočtová tabulka velikostí od společnosti Banner Exclusive&Outdoor – najdete je pod čísly 513 – 509.

V případě zájmu o pořízení bundy pro RS, zašlou MO přílohy číslo 1. a 2. (uloženy v Intranetu) písemně na sekretariát SÚS, a to nejpozději do 9. 12. 2019. Na objednávky doručené po tomto datu nebude brán zřetel! Termín dodání bund na MO je únor až duben 2020.

Zdroj: Středočeský územní svaz

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

admin | přečteno: 1250x | 20.01.2021 | Žádné komentáře

Zase se potvrzuje, že rčení o zlatých českých ručičkách má …

Rybáři pozor! Chytání non-stop na populární svazovce neplatí! V pravidlech je nepřesnost

admin | přečteno: 1423x | 20.01.2021 | 1 komentář

Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko nedávno zveřejnil dodatek …

VIDEO: Pokuta 500 000 pro Bohumila Kunu? Známý rybář musel vysvětlovat na úřadech!

admin | přečteno: 2201x | 20.01.2021 | 7 komentářů

Není to tak dávno, co Bohumil Kuna vydal video, ve …

Komentáře

  • Zdá se, že samozvaný kandidát na předsedu a sběratel funkcí začal podnikat v oděvním průmyslu.

  • Skoda ze to same nejde i na severni morave .

  • Mal,Vaše příspěvky sleduji pravidelně. Vaše neustálé napadání D.Hýbnera začínají být směšné. Co kdybyste ukázal nám
    ostatním,co krom výše uvedeného, vězí ve Vás,co jste kdy dokázal tak hodnotného,že by to zastínilo všechny, které v komentářích napadáte..? Podotýkám jen,že si rozhodně s Vámi nechci a ani nebudu zde dopisovat. Berte to,prosím,jen jako můj první a zároveň poslední příspěvek k Vašim invektivám..dekuji

    • Hýbnera jsi jmenoval ty, troubo, já se o něm v souvislosti s bundami pro RS nezmínil. Z toho soudím, že jsi potrefená husa, co začala kejhat, buď zdráv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.