Domů Akční nabídka Špičková nástraha na kapry do ledově studené vody! Tohle funguje i v těžkých...

Špičková nástraha na kapry do ledově studené vody! Tohle funguje i v těžkých podmínkách

- Reklama -

Lov kaprů v posledních dvou měsících rybářské sezóny je pořádnou výzvou! Právě toto rybaření častokrát komplikují velice těžké podmínky, které způsobují pasivitu ryb. Jenže! Když se podaří ulovit nějakého pozdně podzimního kapra, je to velká radost! Takové ryby bývají hodně divoké a ve skvělé formě, protože mají dostatek zásob na zimu. Jak vyzrát na podzimní kapry, kteří jsou kvůli nízkým teplotám pasivnější? Tady máme tip na novou nástrahu na kapry, která skvělé funguje i za hodně nízkých teplot…

Při lovu v takovýchto podmínkách je dobré pamatovat na několik věcí. Zaprvé: Je dobré, když naše nástraha (i návnada) jde vidět. Pamatujte na to, že na dnech našich revírů jsou momentálně silné nánosy spadaného listí a dalších organických nečistot. A to může být problém! Nenápadná barva by se nám v takovém podkladu snadno ztratila. Proto je velice chytré používat reflexní nástrahy, které jdou prostě vidět. Ano! Kapři velice dobře vidí kontrastní věci, tedy třeba sytě červenou barvu na tmavém podkladu. Tohohle si kapr všimne!

Samozřejmě, zásadní je také to, aby nástraha měla silnou pachovou stopu. Nízká teplota častokrát stojí za tím, že nástrahy, které nám fungují v létě, na podzim „nejezdí“. Proč? To je dáno právě nízkou teplotou. Zářným příkladem jsou silně olejovité pelety. Tyto pelety v teplé vodě vytváří krásnou pachovou stopu. Jenže za nízkých teplot ne! Co s tím?

Používejte takové nástrahy, které jsou poskládané tak, že skvěle pracují i ve studené vodě. Rychleji se rozpadají, vypouští drobné částice, a samozřejmě také silnou pachovou stopu. Právě tohle vede k tomu, že kapři si takové nástrahy rychleji všimnou. A hlavně ji mají chuť sebrat i pasivnější ryby. Luxus!

Ryby ve studené vodě jsou pasivnější a nepřijímají tolik potravy. Ale bacha! To neznamená, že nepřijímají vůbec žádnou potravu. To rozhodně ne! Prostě jen ne v takovém množství. Proto je nutné rybu okamžitě zaujmout (barvou, ostrou vůní, atraktivní směsí do studené vody). Pokud se vám tohle povede, máte z poloviny vyhráno. Co vlastně použít na kapry do studené vody?

 

Boilies Fish Activ Plus

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičková nástraha do studené vody, která dokáže skvěle pracovat i za hodně nízkých teplot. I když panují velmi nízké teploty, tak i přesto se tato nástraha skvěle rozpadá a na lovném místě vytváří silnou pachovou stopu. A právě tato silná pachová stopa dokáže přilákat i pasivnějšího kapra z větší vzdálenosti.

Boilies Fish Activ Plus je k dostání v hodně atraktivních příchutích – Compot NHDC, Nutric Acid, Spice Shrimp nebo Wild Strawberry. Jako doporučujeme? Z našeho pohledu je TOP příchuť Wild Strawberry (lesní jahoda). Tato nástraha má krásně silnou vůni, která dokáže zlákat opravdu hodně kaprů…

Na této nástraze se nám líbí především její směs. Ta je poskládána tak, že se velmi dobře rozpadá i za velice nízkých teplot (viz přiložené video výše). Ani hodně nízké teploty nezpůsobí to, že by kulička zůstávala vcelku, a nepracovala tak, jak má. To je dáno tím, že tato nástraha je zhotovena s pomocí unikátní technologie za studena, díky čemuž se neničí atraktivní ingredience. Takže tím se nesnižuje jejich účinek. A právě díky tomu je tato nástraha tak atraktivní!

K této nástraze doporučujeme vytvářet jen malá, ale nápadná, krmná místečka. Co tím myslíme? Například to, že k nástraze Fish Activ Plus přidáme PVA sáček s fluo mikropeletami. Díky tomu vznikne na lovném místě nápadné místečko a uprostřed bude hodně atraktivní kulička, která bude krásně vonět a svůdně se rozpadat. Tohle funguje! Vyzkoušejte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -