skingbranding-banner

Rybářské Nagano! Česko-slovenský tým MIKBAITS drtivě ovládl prestižní závod na Balatonu!


Obrovský úspěch mají za sebou závodníci z týmu MIKBAITS & Moraviafishing.cz! Tento mančaft dokázal s naprostým přehledem vyhrát prestižní závod v lovu kaprů IBCC na Balatonu. Česko-slovenským závodníkům nechybělo mnoho, a druhému týmu v celkovém pořadí frnkli skoro o 100 kilo. Tohle je opravdu obrovský úspěch česko-slovenské kaprařiny. Závodníkům posíláme upřímnou gratulaci! Skvělou zprávou potom je také to, že v celkovém TOP 5 pořadí se umístil ještě jeden slovenský tým. Perfektní!

Neuvěřitelných 644,95 kilo! Tohle je celkové skóre vítězného týmu MIKBATS & Moraviafishing.cz, kterému chyběl kousek k tomu, aby druhému mančaftu v celkovém pořadí utekl o 100 kilo. Závodníci z týmu MIKBAITS & Moraviafishing.cz předvedli opravdu dokonalý výkon, který například korunovali i tím, že jejich nejtěžší ryba měla 20,02 kilo. Krásná ryba! Česko-slovenský tým ve složení Jozef Broniš, Petr Kostka a Václav Kuchař získali neuvěřitelně cenný titul šampiónů kaprařského závodu IBCC na Balatonu.

Druzí skončili Rumuni z týmu The One I Team, který celkově nasbíral 558,64 kilo. Třetí se umístili Maďaři z týmu NIKL & Big Carp Team, kteří dohromady nachytali 503,96 kilo a čtvrtý skončil další maďarský tým VMFISHING s 419 kilogramy.

Perfektní zprávou také je to, že celkově pátý skončil další česko-slovenský tým MIKBAITS-PARYS SK ve složení Marián Brezovský, Peter Hofierka a Milan Šeda. Tento tým dokázal nachytat celkově 390,04 kilo, což stačilo na konečně páté místo, které je rovněž obrovským úspěchem. Upřímně gratulujeme! A co víc? Právě tento mančaft vyhrál velmi prestižní kategorii 5 nejtěžších ryb, kdy v téhle soutěži nasbírali 99,91 kilo! Druzí v této kategorii skončili Maďaři z týmu VMFISHING se skóre 95,48 kilo.

 

Konečné TOP 5 pořadí IBCC 2020

1. MIKBAITS & Moraviafishing.cz (lovné místo 98) – 644,95 kilo (nejtěžší ryba 20,02 kilo)

2. The One I Team (lovné místo 96) – 558,64 kilo (nejtěžší ryba 16,80 kilo)

3. NIKL & Big Carp Team (lovné místo 123) – 503,96 kilo (nejtěžší ryba 17,37 kilo)

4. VMFISHING (lovné místo 99) – 419,80 kilo (nejtěžší ryba 22,10 kilo)

5. MIKBAITS-PARYS SK (lovné místo 101) – 390,04 kilo (nejtěžší ryba 24,93 kilo)

 

IBCC na Balatonu: Závod, na kterém se chytají gigantické ryby!

Tento věhlasný kaprařský závod na Balatonu je mez rybáři oblíbený i proto, že se na něm loví opravdu nádherní kapři. Letošní největší ryba vážila neuvěřitelných 28,95 kilo a dokázali ji zdolat závodníci z týmu JET FISH SK na lovném místě 126.

Druhým nejtěžším kaprem byla ryba týmu Black Carp, který rybařil na místě číslo 176. Tento famózní lysec vážil neskutečných 27,38 kilo a stal se druhou nejtěžší rybou letošního ročníku. A i třetí nejtěží kapr závodu IBCC 2020 na Balatonu vážil přes 25 kilo váhy, konkrétně 26,10 kilo. Tuhle rybu chytil tým Szepezdi Extrémsport Szövetség na lovném místě 47.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: IBCC

Nové články v rubrice

Známý rybář Bohumil Kuna šlape velkým firmám na paty? Prodává stovky kilogramů boilies!

admin | přečteno: 4850x | 1.03.2021 | 1 komentář

Rybář Bohumil Kuna zažívá velmi zajímavý začátek rybářské sezóny. O …

Ministerstvo zemědělství žádá rybáře: Provádějte lov pouze na území bydliště!

admin | přečteno: 929x | 1.03.2021 | 3 komentářů

Situace ohledně koronavirové pandemie není na území České republiky nijak …

Oblíbená přehrada na Moravě bez vody? Vodohospodáři chystají velkou rekonstrukci hráze

admin | přečteno: 651x | 1.03.2021 | Žádné komentáře

Už na letošní podzim plánuje Povodí Moravy rozsáhlou rekonstrukci hráze …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.