DomůNovinkyRYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese...

RYBÁŘSKÝ ZÁVOD: Přijeďte na prestižní závody na rybníku Jelito! Vítěz si odnese super ceny!

- Reklama -

Středočeský územní svaz zve všechny rybáře na již 3. ročník oblíbeného rybářské závodu O pohár předsedy Středočeského územního svazu. Tato akce se bude konat 2. září na vyhlášeném revíru Jelito. Rezervace závodních míst ještě stále běží, a to až do 28. srpna. Pokud se chcete zúčastnit tohoto parádního závodu, pak rezervaci proveďte na níže uvedené emailové adrese…

Nafukovací člun, elektromotor, rybářské vybavení nejvyšší kvality, anebo celosvazová povolenka na příští rok pro tři závodníky. Tak takové nádherné ceny organizátoři tohoto závodu připravili. Pokud se chcete tohoto závodu zúčastnit, pak stačí napsat na e-mailovou adresu zahradka@domos.cz.

Přípravy na rybníku Jelito jsou už v plném proudu. Předseda Středočeského územního svazu sdělil, že na rybníku se již sečou břehy, připravují se lovná místa a vše se chystá do takové podoby, aby bylo závodění příjemným zážitkem. Dá se očekávat, že na těchto závodech budou ryby brát velmi dobře. Na konci srpna se totiž do rybníku nasadí 1500 kilogramů kaprů, kteří budou do závodu hájení.

Na tomto závodu se bude lovit na 1 prut a to buďto na feeder, položenou nebo plavanou. Podmínkou je jeden návazec s jedním jednoháčkem. Bodování bude probíhat tak, že 1 gram ulovené ryby = 1 bod. Vítězem závodu se stane ten, kdo bude mít na konci závodu nejvíce bodů. Více informací o závodu naleznete ZDE.

 

PŘEHLEDNĚ: Stručné info o závodu

Termín: 2. září 2017

Startovné: 200 korun

Prezentace: od 06:00 do 07:45

Start závodu: od 08:00 do 12:00

Vyhlášení výsledků: cca 14:30

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Středočeský ÚS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -