Domů Novinky Rybolov 24 hodin: Středočeský ÚS chce zavést non-stop na ÚN Kamýk! V...

Rybolov 24 hodin: Středočeský ÚS chce zavést non-stop na ÚN Kamýk! V úvahu připadá i Labe nebo Berounka!

- Reklama -

Rybáři ze Středních Čech opravdu nezahálejí! Na jejich oficiálním webu se objevily informace o tom, že Středočeský ÚS bude usilovat o vyřízení výjimky pro lov non-stop v letních měsících na revíru Vltava 15 ÚN Kamýk (č. 411 053). A to není všechno! Na včerejším zasedání výboru Středočeského územního svazu došlo i ke schválení návrhu na zřízení sekce položená při odboru LRU SÚS…

Nejprve se pojďme podívat na snahu o vyřízení výjimky na ÚN Kamýk. Výbor Středočeského ÚS se shodl na tom, že se na tomto 160 hektarovém revíru pokusí vyřídit výjimku pro lov non-stop v letních měsících. Výbor Středočeského ÚS se pokusí, aby tato výjimka začala platit už od roku 2018.

A to není všechno! Každý územní svaz může dostat dvě výjimky pro lov non-stop v letních měsících. Takže Středočeský ÚS uvažuje i o další vodě. Která to bude, ukáže ale až čas. Druhý revír s výjimkou pro lov non-stop v letních měsících bude určen po dohodě s uživateli revírů. Mezi možné revíry s výjimkou pro lov non-stop v letních měsících připadá Labe (MO Brandýs nad Labem nebo MO Čelákovice) nebo Berounka (MO Kladno).

Při včerejším zasedání výboru Středočeského ÚS došlo ke schválení i dalšího velmi významného návrhu. Středočeši si včera totiž jako první v historii schválili zřízení sekce položená při odboru LRU SÚS. Takže, předseda SÚS Dušan Hýbner spolu s vedoucím LRU SÚS Radkem Zahrádkou do dvou měsíců svolají ustavující zasedání sekce položená a společně se členy nově vzniklé sekce zpracují závodní řády, podmínky fungování a financování sekce, včetně její organizační struktury a vedení.

Dušan Hýbner k tomuto významnému milníku řekl: „Osobně mám radost z dnešních rozhodnutí výboru SÚS, stejně jako jsme byli první při zřízení pozice PR manažera v ČRS a zcela jistě ne poslední, budeme první a zcela určitě ne poslední při zřízení sekce položená při LRU. Zřízení této sekce se v budoucnu žádná organizační složka v ČRS nevyhne, kaprařina láká a táhne, nemůžeme před tím strkat hlavu do písku. Zřízení sekce je i splácení dluhu, který si myslím, že máme k této skupině naší členské základny.“

Více informací naleznete na webu Středočeského ÚS – www.crs-sus.cz.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -