Domů Novinky SENZACE: Do Česka přijede anglická kaprařská hvězda Alan Blair z firmy NASH! Bude...

SENZACE: Do Česka přijede anglická kaprařská hvězda Alan Blair z firmy NASH! Bude tu mít 2 přednášky!

- Reklama -

Tak to je pecka! Do Česka znovu zavítá kaprařská hvězda Alan Blair z anglické firmy NASH. Alan Blair je známý například díky výborným sériím UrbanBanx nebo EuroBanx. Tohoto usměvavého sympaťáka, který patří k nejznámějším tvářím světově uznávané anglické společnosti, můžete vidět v prodejně PARYS v Jičíně v sobotu 18. srpna od 9 do 18 hodin. Alan právě zde bude mít 2 poutavé přednášky, navíc bude k dispozici všem rybářům, kteří do prodejny zavítají. Tohle je jedinečná šance, jak se potkat s hvězdou světové kaprařiny! Nepromeškejte ji!

Na webu PARYS se píše:

Díky skvělé spolupráci značky Nash a firmy Parys se nám společně podařilo domluvit skvělou akci. Na naši kamennou prodejnu do Jičína přijede hvězda značky Nash Alan Blair. Zapište si do kalendáře 18. 8. 2018. Od 9:00 do 18:00 tu bude Alan k dispozici pro všechny zákazníky.

Během dne bude mít Alan 2 přednášky s českým překladem (1 dopoledne okolo 10:30 a jednu odpoledne okolo 15:00). Jedna přednáška bude zaměřená na novinky značky Nash a druhá o dalším díle EuroBanx, který byl natáčen v Česku a na Slovensku a bude zveřejněn příští sezónu.

Mezi přednáškami si s vámi Alan rád prohodí několik slov ohledně všeho, co vás bude zajímat. Čeká na vás nabitá venkovní expozice zboží značky Nash včetně všech novinek. Na místě bude možnost zakoupení jídla i pití.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Každý, kdo si na prodejně zakoupí jakýkoliv produkt značky Nash, bude automaticky zařazen do losování o Nash bivak Titan Hide v hodnotě 6 250 Kč. Výherce vylosuje Alan na konci celého dne.

Kompletní informace naleznete ZDE

Všichni příznivci rybaření jsou u nás v sobotu 18. 8. 2018 vítáni. Všechny zájemce, kteří nás v tento den plánují navštívit, poprosíme o vyplnění počtu osob do formuláře níže, abychom byli schopni vše zajistit v dostatečném množství a kvalitě. Pokud nakonec nedorazíte, nic se samozřejmě neděje. Jde nám jen o zpřesnění odhadu počtu lidí, kteří k nám přijedou. Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -