DomůNovinkyŠkodí non-stop rybaření revírům? Odpovídá předseda rybářů, u kterých se rybaří non-stop

Škodí non-stop rybaření revírům? Odpovídá předseda rybářů, u kterých se rybaří non-stop

- Reklama -

Bohumil Kuna vydal další video. Ovšem tentokrát to není z jeho rybářských toulek po Labi, ale tentokrát si na břeh jednoho rybníka pozval předsedu místní organizace v Kolíně Jiřího Krouzu. A tohle je fakt hodně zajímavé povídání! Bohumil Kuna se totiž kolínského předsedy ptal na celou řadu zajímavých témat a problematik, které rybáře odjakživa zajímají. Mezi těmito tematickými okruhy bylo například rybaření non-stop. Právě výjimku pro 24 hodinový rybolov mají kolínští rybáři na Sandberku a části Labe. A předseda některé mohl překvapit s tím, že letošní „non-stop sezóna“ probíhala bez problémů…

Ta praxe je bohužel všude podobná. V momentě, kdy se na nějaké vodě povolí non-stop rybaření, tak se na danou lokalitou „stáhnou“ rybáři z širokého okolí. A pak je následkem třeba obrovský nepořádek, anebo poničené porosty na březích dané vody. Jenže Jiří Krouza má jinou zkušenost, kterou například opírá o vytrvalou práci rybářské stráže.

„Naše zkušenosti s čtyřiadvacítkou: Zpočátku jsme měli rozporuplné názory i trošičku obavy. Ani ne tak z tlaku rybářů, který je na těchto revírech celoročně velký. Jezdí nám tam – troufnu si říct – i 90 procent rybářů z mimo okolních organizací,“ řekl Jiří Krouza. Ovšem, kolínský předseda jasně řekl, že na revírech s non-stop výjimkou se zvýšila činnost rybářské stráže. A výsledky byly vidět!

„Po tom non-stop období, které teď skončilo, to hodnotím s kolegy z rybářské stráže pozitivně, protože paradoxně jsme se nesetkali s ani větším rybářským tlakem – ten byl daleko větší na jaře v první vlně COVID-19,“ podělil se o své zkušenosti kolínský předseda Jiří Krouza. Jenže! S non-stop režimem velmi často přichází větší množství nepořádku. Platilo to i na kolínských vodách?

„Co se týče nepořádku, tak tady taky nebyl problém. Většina rybářů u té vody jsou slušní lidé, a hlídají se navzájem. A pokud chodí rybářská stráž, tak se ten pořádek udržet dá. Takže i my máme – troufnu si říct – dobré zkušenosti s 24 hodinovým režimem,“ možná někoho překvapil Jiří Krouza.

VÝPRODEJ: Nadupané signalizátory NASH s obrovskou slevou! Ušetřete tisíce!

Bohumil Kuna v novém videu s předsedou kolínských rybářů řešil i jiný palčivá témata. Například bivakování u vody, vzdálenost od prutů, a mnoho dalšího. Pokud vás některé z daných problematik zajímají, pak si pusťte přiložené video níže…

VIDEO: rozhovor Bohumila Kuny a předsedy kolínských rybářů Jiřího Krouzy

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

83 KOMENTÁŘE

 1. Jojo, Kuna v jednom videu machroval s vážením kapra v tašce se zipem od vietnamce a podle slov RS ve videu mu to RS nechala pěkně zbaštit. 😄 Inu tak dlouho se do lesa volá……až se ucho utrhne 😛. Pěkně si naběhnul. 🤣🤣🤣

 2. No bohužel to tak je on si vždycky Kuna naběhne ve všem.. 😀 😀
  Škoda, že máže svá videa na YT kanálu jak se nevhodně chová.

  Bohumi Kuna nejprve dělá mudrce ve všem například, že jeho vážící taška se zipem je mnohem lepší než podložka rybářská 😀 .

  Tenkrát jak vážil toho kapra v té malé tašce se zipem, že měl chudák kapr ohnutý ocasní ploutvi a mohl mu jí zlomit to už nad tím nepřemýšlel..

  Rybářská stráž mu to jasně řekla o té jeho TAŠTIČCE 😀 😀 to video už má ze svého kanálu stažený.

  Za další Kuna všechny poučuje jak rychle kapra vytáhne ven z vody natočí ho a hned ho pouští.
  Bohužel opět lže.
  Když se podíváte na video (Kaprařina ve studený vodě s Bohoušem , jeden 16 ti kilák za 4 hodiny odkaz na video https://www.youtube.com/watch?v=xdJW0eY_Rx0&ab_channel=BohumilKuna ) v čase 35:40 tak místo toho aby rybu co nejrychleji pustil zpět běží pro krabičku s boiliesem, aby dělal reklamu když dostal kuličky zadarmo 😀 😀

  VIDEO
  TO TU JEŠTĚ NEBYLO -Odpovědi palčivé otázky na rybářskou stráž v novém videu.
  Kuna v čase 44:25-44-34
  Pane Kuna když je říkáte ve videu kamera nejednodušší ukážeš pustíš!
  Proč tedy na videu (Kaprařina ve studený vodě s Bohoušem , jeden 16 ti kilák za 4 hodiny) v čase 35:40 kapra nenatočíte a hned ho nepustíte?? Proč tedy běžíte pro krabičku s kuličkami? 😮
  PŘIJDE VÁM TO NORMÁLNÍ? Lidi poučujete a pak děláte totéž!!

  BOHOUŠI HLAVNĚ SI POSLECHNI CO ŘÍKÁ VE VIDEU RYBÁŘSKÁ STRÁŽ V ČASE 43:00
  Šetrná manipulace s rybou.

  K rybám se bohužel chováš jako „dobytek“ měl jsi na svém kanále i video které jsi už také radši smazal jak ses na rybách opil a chytal jsi ryby chytil jsi štiku a jak si jí válel po zemi to byla hrůza děs co jsi s tou štikou dělal..

  Ty jsi Bohoušku zvyklý, že videa na kterých děláš hroznější věci než ostatní rybáři tak smažeš „JAKOBY“ se nic nestalo a dále rozdáváš moudra a krytizuješ lidi.

  NEJPRVE BY SIS MĚL ZAMÉST PŘED SVÝM PRAHEM A PAK NĚCO ŘÍKAT.

  Bohouši na tebe platí pořekadlo a to zní:
  PIJEŠ VÍNO, ALE KÁŽEŠ VODU!

  • Štiku nechytil přímo Bohouš, ale jeho zákazník (tuším, že se jmenoval Roman). Ale to je ve výsledku jedno, Bohouš se nějak extra nesnažil, aby s tou štikou zacházel tenhle Roman u něj na mole šetrně. Je to prostě pokrytec, to ví každej, kdo ho sleduje. Často si protiřečí, nebo něco káže a chová se jinak.

   • Nene nemyslím video jak chytal na své mole. Ale tenkrát dával ny svůj kanál video jak byl pozván na nějakou oslavu když Kuna viděl že má alkohol zdarma tak mu svítili oči jako malému děcku při Štědrém dni!
    On se pan Kuna opil zabrala mu štika a válel ji po zemi.
    Samozřejmě dostal na své video více kritiky než pochvali tak to video radši smazal jakoby se nic nikdy nestalo.

 3. Bohouši není to paradox, že u těch tvých článků tady, naskakuje reklama Nutrigo které jsi tolik promluvil a zkritizoval jeho výrobce? 🤣🤣🤣🤣🤣. Další paradox jak ti u tohoto videa na YT tvoji skalní fanoušci vytýkají ten humus zvuk? 🤣Jó to je náš profesionální fotograf a youtuber 🤣🤣🤣🤣🤣. Kdejaký 12ti letý kluk na YT má profesionáněji zpracované videa a nepotřebuje machrovat jako ty. 😛😛😛

  • čas ve videu od 18:13- 18:17 stojí také za to.. 18:15 říká Kuna ukaž jí ještě na kameru, 18:16 štika mladíkovi Matějovi padá, 18:17 štika spadla hlavou o loď a zachytila se trojkákem o bok loďe. přichází potrestání Kuny tomu se říká KARMA 18:19 je Kuna chycen se štikou na trojháku,
   štika mu dala za vyučenou aby věděl jaké to je.. 😀
   18:48 co ted ty V**e 😀 štika mu dá ještě zavyučenou, jeho Evička dělá jako by se nic nedělo 😀 😀 je jí to jedno..
   v čase 29.39 už Bohoušek nadává štice
   29:42 Evička napomíná Bohouška aby té štice nenadával! Správně Evičko!!

 4. K nonstop. Ja jsem pro at vznikne,RS stejně chodí… Uleví se revirum kde je výjimka k tomu i slušní rybáři pohlídali zda se neco u vody neděje. Jo jeden rok treba bude nával jako v obchodě když jsou slevy, ale to ztichne a zůstanou jen co chytají i v zimě. Hlavně pak u vody bude klid a pořádek, žádná fronta na úsek kde mohou nonstop.

  • Není to tak dlouho, co si kvůli nonstopu Kuna otíral hubu o Jakuba Vágnera 🤣. Bohouš, taková nula proti Jakubovi. Inu pro sledovanost cokoli, když neumí zaujmout normálka 🤣.

   • noo a ted si nonstop už Kuna pochvaloval 😀 😀

    to je se vším.. kdyby nebyl tak obézní tak by si koupil lehátko na ryby, jenomže na jeho váhu už lehátka nemají protože by lehátko rozvalil proto má mindráky a tím si léčí komplexi.. že žádná lehátka, bivak nepotřebuje..
    Kdyby na Kunu prodávali lehátka a nebylo by tak drahé tak by si ho možná koupil spíše by si ho vysockoval od prodejce že mu udělá promo reklamu na YT.

 5. Jenom jsem tak trochu zmatený… pár videí jsem od Kuny viděl a taky jsem viděl jeho přesnou definici „lepšounů“. Nemohu si pomoct, ale ten popis lepšounů, to je celej Bohouš 🤣🤣, nebo se mi to jenom zdá? 🤣🤣

 6. Bohoušovi vadí že lepšouni mají podložky pod ryby i vážící tašky, jenže on si asi neuvědomuje že než tu rybu tam dají tak danou podložku apod polijí vodou a pak tam tu rybu dají.
  Když se podíváte na tento článek tak pod článkem je tučně napsáno
  VIDEO: rozhovor Bohumila Kuny a předsedy kolínských rybářů Jiřího Krouzy
  a pod tím video.

  Náhled videa „Miniatura“ je obrázek jak slavný YouTuber Bohumil Kuna drží kapra a toho kapra má přilepeného na svém triku.
  To už Kunovi nevadí, že má suché triko a o něj otírá kapra to už je zcela v pořádku dle něho.

  Pro kapra je horší Kunovo suché triko než „podložka pod rybu lepšounská“.

  Pro ryby je největší nepřítel Bohumil Kuna. Když se ryba nechytne Kunovi tak ryba je štastná 😀 že nemusela potkat toho YouTubera co se k rybách chová jako čuně.

 7. Tvl tady zas to samé stádo ovec 😂😂 Hlavně Kubák se asi extrémně doma nudí, když zná každou vteřinu z každého videa od Kuny a tady píše slohové práce 😁 prostě pacient číslo 1 😂🙏

  PS: Lov non-stop bych dal určite všude, nevidím důvod 4 hodiny nechytat, to mi přijde celkem ujetý. Každopádně nemám problém prúty vždyckyve 24:00 vytáhnout a ráno ve 4:00 nahodit, stejně každej chrápe v bivaku 😁

 8. Ale z tohodle opravdu nemůžu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 se musím pořád smát 😀 😀 😀

  Pan Bůh Bohumil Kuna PIJE VÍNO, ALE KÁŽE VODU!

  https://www.youtube.com/watch?v=xdJW0eY_Rx0&ab_channel=BohumilKuna
  čas 35:40 Bohoušek si vzpoměl že když dostal zadarmo krmení že musí běžet pro kelíkem s kuličkami.
  36:05 Už běží a v ruce nese kelíkem s kuličkami, hlavně to na té fotce přeci musí být vidět.
  36:54 Kuna „ten by byl do udírny“
  ALE NEJLEPŠÍ JE ČAS 37:03 😀 chudák Bohoušek už je pod vlivem alkoholu a chudák si nemůže vzpomenout jaká to je vlastně značka u kterch vysomroval kuličky.
  37:03 Bohoušek na kameru „torobo, torobo neee“ mrkne na kelímek a už řve MASTODONT BAITS
  😀 😀 😀 😀 😀
  Prsí se jak ryby pouští rychle ale na to videu je kapr na břehu přes 6 minut, chápu Bohoušku že rád rozdáváš moudra a ve skutečnosti děláš také chyby, jenže ty chybi přiznat neumíš.

  • Tvl Kubáku, ty máš dost, měl bys zajít za psychologem, protože jseš normálně extrémně ujetý 😂. Amen 🙏

   PS: Kuna nejsem, já jsem Bůh a rozhodně je mi vás líto, protože to už moc prožíváte, ale Bohuš může určitě být rád, protože špatná reklama je taky reklama a děláte mu jenom víc zhlédnutí na YouTube 😂 😂 takže pokračuje v tom dal, amen 🙏

   • Pane bože, věž, že sice špatná reklama je taky reklama, ale ostuda reklamou není. Ta znevěrohodni “ poctivého „podnikatele a dotacniho úředníka znechuti, zákazníka odradí.

  • Kubáku pokud se mi někdo nelíbí tak se na jeho příspěvky nedívám a nekomentuju. Tady píšeš nějaký časy, ale mě z toho vycházejí necelé 2 minuty. Sám někdy meleš takový kraviny že jsem na Tvoje videa přestal koukat a myslím, že jsem o nic nepřišel. Jseš pořád stejnej.

 9. Nestačím se divit jak někdo může si hrát na hrdinu a záslužnou činnost ohledně invalidů a hned napsat,že se snaží ochránit svou investici před blbama na svůj FB a proto potřebuje vozíčkáře.To snad nemyslí vážně ,nebo mu nebylo z nebe dáno nebo je nemocen.Nejsem rejpal,ale být invalida,tak z principu a jasného důvodu k němu nejedu ani náhodou.
  Tady máte jeho text z FB dokuď ho nesmaže

  Autor
  Bohumil Kuna fishing
  Josef Janoušek diky uvidime chci tam ty vozičkare abych ochranil investici pred blbama a pak nikde jinde si tak nezachytaji . A sam nevim kdy nebudu moci chodit atp

 10. Asi můj komentář nebude zveřejněn,koukám,že musí být schválen a asi neprojde,ale sám jsem rybář a táké mám loď a Bohouš není ten bohužel slušný rybář a loďař.Hodně uživatelů na internetu třeba užiivatelé plavidla.cz by mohli vyprávět jak se tam choval a všechny urážel a potom byl zablokován a hned vytvářel jiné reg. identity .Proč člověk,který sám plive na lidi a nedokáže argumentovat názorem,tak je smaže na FB a sám dělá falešné profily.Uráží lidi,ale sám si nevidí do drž..

  • Bohužel to tak je no.. Tak Bohoušek se nám z toho brzo zblázní..
   Není schopný úž psát pod svým nickem tak zde píše pod jménem Bůh.
   On bůh není ale až se z toho zblázní a odvezou ho do Bohnic tak si sebou vezme slavné molo, loď a bude dělat v blázinci nemocným lidem atrakci a divadlo a oni budou na něj hulákat i křičet jooo to je náš bůh Bohoušek. A bude spokojen že ho aspoň někdo uznává..

 11. Tak si mnoho lidí myslelo, že Bohouš je skvělý a poctivý rybář, kterému záleží na rybách a rybařině vůbec, ale po shlédnutí zde uvedených odkazů na videa, musí skutečně potvrdit, že Bohouš káže vodu a pije víno. Je to hnus, co se z Bohouše vyklubalo za bezcharakterního a nepoctivého jedince. Je to smutný příběh tolik oblíbeného youtubera, rybáře a námořníka.

  • Čím více lidí si přečte tento článek včetně všech komentářů tak každ rozumný čtenář si udělá úsudek jak je vlastě pan Bohumi Kuna!

   Proto jsem žádal admina aby zde nechával všechny komentáře.
   Když je maže tak to nedává smysl „hlavu ani patu“ přijde nový čtenář admin promaže diskuzi a pak už nemůže daný čtenář který neviděl všechny komentáře které tu byli neudělá správn názor.
   Chápu že BK bude břečet a všechny komentáře budou smazané v jeho prospěch když adminovi dá nějakou tu korunu na smazání.

 12. Koukám, že už se Bohoušek po těch pár letech konečně dostatečně provařil. Kromě diskutéra „Bůh“ (což je evidentně jen internetový trol), se ho tu už nikdo ani nezastane. Už ani jeho skalní fanoušek „Veronika“ se neozývá. A to se za něj pral/prala (podle vyjadřování to byl asi chlap) pod každým článkem, když na něj někdo začal nadávat… po té poslední diskuzi co měla přes 200 komentů asi už ale každý trochu soudný změnil názor.

 13. Ono škoda, že už pan Kuna smazal ze svého YouTube kanálu pár videi které stály opravdu zato a je to přesně tak že pije víno a káže vodu, spíše pro něj pořekadlo zní spíše BOHUMIL KUNA PIJE BRÁNÍKA A KÁŽE VODU.

  Kdyby daná videa nesmazal tak bych poslal odkaz na videa s přesnými časy co dělal před půl rokem, rokem. A teď káže….

  Na rybách mám dostatek času i dat tak bych se mohl na rybách více rozepsat v tom by nebyl zas takový problém.
  Aspoň bych čtenáři usnadnil v hledání v jeho videích a hlavně ušetřil jeho čas.

  To že jsem zde uváděl videa s časem bylo aby se čtenář pokud ho to zajímalo na ty videa s danými časy podíval a pak si může udělat svůj úsudek jak je asi pan Bohumil Kuna.

  ČÍM VÍCE LIDÍ SI DANÝ ČLÁNKY PŘEČTE TÍM LÍP, ASPOŇ VÍCE LIDÍ POCHOPÍ JAKÝ JE DOOPRAVDY YOUTUBER BOHUMIL KUNA.

 14. petruv zdar….
  na sumce s minimální nástrahou živé rybky 20cm by mela nonstopka byt na všech revírech,kor kdyz každý člen z rybářske organizace mluví o tom, jaka je to škodna… dále z důvodu manipulace s nastražením,sa hlavně…i pro tu samotnou nástražku je lepší 4h trnout ve vodě,nez ji v půlnoci vytahovat a ráno zase házet, zavážet ci cokoli jiného.a ja třeba ryby prošívam,takze o to je to kouzelnejsi.na druhou stranu si ted vůbec nedokážu představit,ze kohokoli z vás budu kontrolovat,tak se budu o té nastražne rybě a její minimální velikostí chtít přesvědčit.voser pro vás, nadávky atd,ale po zkušenostech z Orlíka a minimální nástrahy ohledně ochrany úhoře vim,o cem píšu.v Čr všeobecně platí pro mnoho lidí,co je zakázáno,lze obejít ci „jednou“ porušit atd atd..
  ale je to alfou a omegou rybářu a chovani jich samotných.pak onen bordel a alkohol, neboť hodně lidi si plete nonstop rybaření s trháním rekordů piv a panáků a pak onen pověstný spánek.,nebo rozdělávání ohňů,dost často az bengálských,s tim související řezání všeho,co překáží atd.,a samozřejmě to pak vse nechat jak mi ruka upadne,popel, nedohorene dřevo,atd..ale aby to nebylo moc kritické…je krásné vidět zakempovane rybáře,s dětmi, či bez dětí..s ženou či bez ni..t.kde ma vse své místo, organizací, pořádek,v nějaké nádobě plápolající oheň,a jen se čeká.
  tez sumcaky v půlnoci vytáhnu,kleju,sycim,vrcim..ale nez přijít o povolenku,a ještě jako rs,to prostě nejde prostě realita a pravidla.
  problém není v non-stop chytání,ale v lidech.a dokud se toto nezmění, těžko se budou měnit pravidla,i když někdy nesmyslná.ale o tom někdy příště..
  pz pampaliny
  .

  • Je to tak určité množství magoru je ale je to o lidech. Jsme v době kdy ma každý mobil a v soupisu jsou telefoni čísla kam se můžem obrátit.Za dalsi pokud se opíjí ze ani RS je neprobudí tak je to jasný. Každopádně se to vesměs děje většinou na vodach kde je nonstop. A jo je cca jen 10ks revíru, takže se jedou všichni většinou zbourat.

 15. Petrův zdar…
  ano ,tel čísla, kam se obrátit , ma každý, ale toto se děje převážně v nočního hodinách,a to je nej volat policii., beztak te tam předseda ci hospodář odkaze, pokud se vůbec dovolas..a za a) plejtvát jejími silami kvůli kreténovi, volat je kvůli každé blbosti,ze někdo řve u vody…to aby si postavili minimálně v létě základnu přímo u vody..
  b) nez přijedou..cca 30 min… může se toho dost změnit, oheň bude doutnat a člověk je pak za blbce, kór je ještě odnavigovat na správný místo.
  je to na prd.kazda mince má dvě strany…
  ono totiž i moje kempování u vody není moc v souladu se zákonem.a to je uz zase o těch pravidlech.rybari mají výjimku,ale chovají se k ní někteří, jako k samozřejmostí.ale zajímá me,kdo z těch třísta tisíc členů dělá ten bordel… tady na inrybari nikdo, z mých známých taky nikdo… známí jejich známých taky ne,kdyu se kohokoli zeptám,tak taky ne, všichni jsou ti hodní,prirodomilci o:))))).
  pz pampaliny

  • joo to jsem také viděl a učtitě ten malý kluk pak říkal ,, mamííí co to bylo zač? A maminka odpoví to víš to byl zlobr co je na lidi zlý,,

   ale předtím bylo ještě jedno video… jak nahání běžce 😀 to opravdu v té hlavě musí mít dobrou bramboračku když nahání lidi v přírodě že nemají roušky 😀 😀 😀
   Se pak ani nedivím, že ho nikdo ve vsi nemá rád když dělá takové zlo.

   No sami se mrkněte co dělal…. místo toho aby si šel chytat ryby tak nahání autem běžce https://uloz.to/file/bjSvVkBTzI6x/odchyt-bk-avi

   • Je o nem známý, že je , ale že až takový …
    Z toho se musí pozvracet i jeho nejvěrnější fanoušci i ti z Bohnic včele s tím co si myslí, že je Bůh.

 16. Pánové Kuna skáče přesně jak pískám😉stačila jedna poznámka a přestal psát 😄. Musí se vědět jak na něj 👍🙂

 17. Petruv zdar….
  taťka mi vzdy říkal jedno pořekadlo..
  „cim vic se člověk šťoura v hovně, tím více smrdí“
  …tak se uz prosím vyjadřujte k tématu, ohledně rybaření atd,a neřeste, jestli je kuna kretén nebo kreten na entou.myslim,ze uz se to dostatečně ukázalo v tom rekordním komentu toho plánu s molem.
  co ta 24h? škodí, neškodí?…cte tyto články třeba někdo z předsedu místních organizací?
  me fakt zajímá,jak to vidí oni,vy aatd..
  pz pampaliny

  • S tím Kunou určitě souhlasím, ale k tématu ti stejně asi nikdo nic moc nového nepoví… Vše podstatné už jsi tu napsal ty sám. Asi by to fungovalo opravdu jedině pod neustálým dohledem RS, jinak je to utopie a všude by byl po rybářích bordel. Lidi jsou prostě prasata a rybáři nejsou výjimka.

  • Chodím k vodě většinou za rozbřesku tak na 3-4hoďky, takže za mě být 24 vůbec nemusí ale proti taky nejsem bo chápu, že spousta lidí má rádo noční rybolov. Ale jak už tu bylo psáno souhlasím že po minimálně půlce byvakářů je v okolí humus bordel filcky.

   • Jak po kterém ja vozim sebou pytel a přenosné Wc. Vzhledem k málo úseku s 24kou a tlakem na tu vodu už jezdím na klasiku. Ale když jsem byl na nonstop tak jsme vždycky jeli ve dvou nebo třech. V noci jsem si střídali služby ,jak na vojně po 2 hodkach. Takže 2 si trochu mohli odpočinout a jeden hlídal okolí a pruty.

    • Ale take se mi stalo cca 10let zpět, byl jsem na Odře 3 na sumce kouknout. Přijela parta 30až50let pěti chlapů.vzaly křovinořez udělali plac a vecer technopárty a zvracení do Odry. Takže muj výlet ráno ukončen .

    • Já jsem hlavně zatím nezažil, aby se někdo k bordelu u vody přihlásil 😄. Takže nikdo bordel nedělá, on tam prostě jen tak vyroste 🤔.

     • Za mně.
      24 pro mně nemá smysl. Upřímně. Kdo , pánové, vydrží 24 h bez spánku? A chrápat u prutů?
      Nejsem kuna.

 18. Jo ale když třeba jedeš až v 8 večer na ryby na sumce v létě a v 11 mas teprve tmu…ve 12 stahujes a jsi v háji. Tak můžeš mít do cca 6 rano a pak jet domů. Nebo noční vláčka… O kaprech jina kapitola. Bochnes si takovou pohodovou noční.

 19. Jde o tu nejzajímavější dobu. Stejně tak jak kdy kapři od 12ti v poledne přestanou a rozjedou se až odpoledne . Je mnoho rybářů co jedou po práci na 3 hodiny a když zapadá slunce jdou domů. To samé ráno dědečkové nemohou spát tak o páté jedou a v 8 je vidím s igelitovou taškou s násadou. Ale je i pár nás rybářů co přes den nemáme šanci se dostat k vodě a chceme využít i tu noc.

 20. Petrův zdar…
  přesně tak nějak to bylo ode me myšleno s tim povolením nonstop ohledně sumců..
  muzu to mit přes den v autě,po prací jet na revír.. hodinu, spíš dvě ale, kolem toho kmitat a rano v ,7 , sbalit pruty, lehátko a trada pryč…
  …pokud někdo námita,ze u toho chrnim, taak vězte,ze to je spíš takové jen funění,na pul voka. neboť jakékoli cinknutí Rolny vyžene usi z pod spacáku a tep na 180…a myslím,ze mi to potvrdí kdejaký sumcar možná i kaprar…
  proto me zajímají názory místních orgánizaci..
  pz pampaliny

  • Přesně doma pipla mikrovlnná trouba když jsem se vrátil z akce, vyletnu z gauče a říkám vole sekej a žena v pasti a směje se jak utržená.

  • Tak, tomu se říká profesionální deformace. Zkuste, chlapi, občas pro zpestření třeba plavku nebo feeder. Mysl to osvěži

   Jinak jsem pro uspořádání malého srazu s lovem poblíž mola na kunovo klaimu. Bude tam pro naše obveselení účinkovat šašek a to zdarma. To zarucuji.

   • Feeder si hraji když potřebuji nástražky. Většinou po hodině toho mám plné zuby ne a ne ta pravá nastraha bo kapři jsou jak piraně.😆 Ted je Labe trošku hůře chytatelne. Bych se nedivil kdyby molo uteklo.

    • Feeder není jen o malých rybách. A nemusí to být heavy feeder.
     Ja jsem chytil na winkelpicker s jemnou špičkou
     kapra 88 , ve vazkach. 12 ku parfos. Na blbou maďarskou kukuřici za 6o kč sklenička…
     A ještě pár jen o málo menších , tim samym stylem

   • Až tam nikdo nepřijedete, tak mu akorát dáte důvod si do vás rejpnout v dalším videu (něco jako „Čau borci, lepšouni měli zase silný kecy na internetu, dalo to přes 200 komentů a ještě pokračovali u dalšího článku, ale vidíte tu někoho? Nepřijel nikdo z tý žumpy“). Auto mám, prachy mi taky neschází a těch cca 70 km bych k němu na molo taky dokázal dojet, dokonce i čas bych na to měl, ale má to jeden háček… Prostě nemám tu potřebu 😉 Já mám rád na rybách klid.
    Je hezký, že se komunita na inrybáři hezky shodla v negativních názorech na pana Kunu, ale jak už tu říkal Pampaliny, dál bych to asi už vážně neřešil.
    Ale každýho věc, to je jasný. Jen je mi už teď jasný, jak to krásně Kuna překroutí proti vám.

    • Teď máš povodně defakto už sněží 14 dnu bude trvat než se to ustálí ve vodě. Ale novou sezónu tam dam rychlovku zakotvuju dle předpisu a budu lovit v prostoru jedne třetiny toku. Jsem zvědav zda mne natočí a šoupne na YouTube aniž dostane povolení.

     • Tak ti třeba vycenzuruje obličej a pozmění hlas, tím by to myslím legálně obešel. Ale to máš jedno. Já nikoho neodrazuju, aby tam nejel, jen říkám, že mu tím nahrajete do karet a zvýšíte sledovanost.

     • Ja udělám to samy . Už jsem tam na rybách byl
      Bohužel, šašek se nedostavil. Co taky vlastně chci, neplatil jsem vstupne. Doufam, že mne alespoň natočil na tu kameru, co pry tam ma.
      S tím srazem je to nadsázka
      To zde nikdo organizovat nebude
      ale každý má možnost sám za sebe.

    • Calybos.
     To video o lepsounech, kteří drancuji kunuv soukromý revír na svazovem Labi , Kuna nikdy nenatoci. Byl by to navod pro široké masy, jak so zdarma zachytat na zakrmenem svazovem fleku . A jeho platící kuncafti ny si pripadali jako užitečný idioti a byli by schopni ho hodit do Labe. Vhození do reky je vtamnich končinách mimořádná potupa, kteru nebude inteligentní kuna riskovat.

  • Na vode u mola mel akorát nějakou nahnilou pramici, na tu věsí nějaký lmotorek od krovinorezu. To je to co pronajímá platícím zakaznikum.

   Takovou exotickou soupravu, jak po vzoru severokorejskych rybaru do kluzu nedostaneš …

 21. Petrův zdar….
  též chytám na fidr… víceméně kromě sumců vše ostatní.ted zkusím candáty..
  ale kdyz holt chytám sumce,a mám tam rolnu,tak prostě usoplesky mám nastavené na cinnknuti a kdyz cinkne mobil, tak na to holt reaguju…
  ja mam celosvazovou povolenku, jezdím všude možně,a uz několikrát me napadlo se tam jet podívat, protože mi to přijde celé absurdní,jak ma ze svazový vody svuj kšeft..ale nakonec jsem usoudil ,ze mi to za to ani nestojí.mam rad u vody klid a jelikož do sebe nenechám moc vandrovat, tak by to mohlo byt i dost divoké..
  ale setkání kdekoli u ryb se nebráním…
  pz pampaliny

  • Ja feedruju jak mně to naučil táta českého feedru PAN Milan Tychler. Jen na jeden prut, skoro rovnobezne se brehem. Forpas přímo na slabým kmenu s pevným krmelcem nakoci, nebo na boku..klasika. Jak se začínalo v GB.
   Když vezme něco většího, tak je to s kvalitním citlivym proutkem rybářská Nirvana

  • Jo, a kdyby ses rozhodl pro zdvořilostní návštěvu kunova klaimu, tak se neboj, že nebudeš mít klid
   Dobře ví, že musí umožnit přístup a poslední co teď potrebuje je průser s porušením práva

   Akorát bych nevstoupil na to jeho molo, tam ny to mohlo být sporné
   Ale jsou tam místa na břehu nad a pod kolem a pokud máš loď, tak řeka patří všem už od dob Otce vlasti

  • Jo candát na feeder je super . Jinak když v závažím na sumce tak take každý cinknutí rolničky je výstřel ale uz davam kombinaci s otresakem. Bo v dešti se mi párkrát stalo ze se kulička přilepila. Plus větší kravál pro jistotu hihi .jinak do prosince teď ještě vabka. Reagují pěkně.

 22. Pane Kuna ze začátku jsem Vám docela fandil trefně jste poukazoval na některé rádoby rybáře co jsi mysleli, že jen to nejdraší vybavení a krmení umí chytat, ale poslední dobou se zvás stává tzv. lepšoun kterého jste sám stvořil. Ty komenty vdiskusi o článku o tom molu co chcete stavětvypovídají o Vás hodně. Není to tak dávno co jste měl video jak Vágner chtěl prosadit nonstop a vy jste byl zásadně proti. Ted jse Vám to najednou zalíbilo ? Ted schvalujete věci proti kterým jste bojoval a proto Vás už přestávám sledovat. Jinak k tomu nonstop rybaření bylo by to super celoplošně, ale měli by se prodávat tzv. nonstop povolenky za draší cenu a né to zavádětzadarmo.

 23. Pan Kuna se snaží zaujmout za každou cenu ,to je celé.Neúspěšný fotograf,který neumí ani natočit kloudné video a o fotografii,se už vůbec nemá cenu bavit. Outsider,který přitáhl pár slabých jedinců,kteří se v něm vidí,ale i ti dnes se zdá,že začínají chápat,že to byl omyl.Kluci a děvčata já mu to přeji ,ten jeho úspěch před vlastním kolapsem.Každý je strůjce svého štěstí přeci.

 24. No vidíte lidičky na jaře Bohouš naháněl lidi v přírodě autem že nemají roušky, před nedávnem na nás tady byl zlý i sprostý a už se ukázalo že pan Kuna je nemocný a je pozitivní na Covid..
  Je to osud mezi nebem a zemí.
  Když nám tu vyhrožoval, že když budeme chytat bez zaplacení na molu, že si vezme loď a přetrhá vlasce a bude se chtít na nás hojit že si ještě k tomu zníčil motor.
  Nyní je pozitivní a je v karanténě.
  Takže kdo chce tak si nyní může na jeho místě zachytat a nebát se že by přijel Bohouš a dělal by neplechu..

 25. I když na nás tady byl Bohumil Kuna zlý a urážel nás tak mu přeji brzké uzdravení!!
  Než se z karantény dostane tak určitě si zajedu zavláčet zkusit nějakého sumíka na woblera.

 26. Je hloupej,že nebyl doma a hlavně musel jezdit do Chorvatska,tak ať se nediví.
  Nepřeju mu nic zlého,ale vzhledem k jeho proporcím,jestli to u něj vypukne
  ve větší míře tak to bude u něj velký problém.

  • Se mrkněte na jeho fb Bohumil Kuna fishing
   tam píše pod příspěvkem
   Autor
   Bohumil Kuna fishing
   jestli bezna nevim ale nakazliva jako prase jo. Nikde jsem nebyl ani v praci.

   😀 😀 jak kecá 😀 byl přesně tak v Chorvatsku a všude trajdal pak se nesmí divit že to chytne. Šíří se Covid a on si jede do Chorvatska jako by se nic nedělo 😀 , hold neumí přemýšlet, už si měří teplotu teploměrem na maso.
   On je bohužel více obézní a covid dá těmto lidem dost zabrat.

 27. Vzkázal bych mu jediný: Bohoušku, zůstaň pozitivní! (Ale teď vážně, bzry se uzdrav, bez tebe by v diskuzích byla nuda).

 28. No, s velkým sebezapřením jsem to jeho covidový video zkouknul. 😄Jako vždy mele páté přes deváté ten náš „diabetik“ co do sebe leje pivo o sto šest. Je mnohem chytřejší než studovaná laborantka s letitou praxí. Bohouš by měl změnit prášky, nebo toho lékaře co mu je předepisuje. Má opravdu v kedlubně vymleto 🤣.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -