Domů Novinky Splňte si sen! Na veletrhu For Fishing se bude soutěžit o rybářskou...

Splňte si sen! Na veletrhu For Fishing se bude soutěžit o rybářskou výpravu do Anglie na jezero NASH

- Reklama -

Tak tohle je teda něco! Na letošní ročník veletrhu For Fishing, který se bude konat již tento víkend v Praze, dorazí obrovské kaprařské hvězdy z Anglie – Alan Blair a Steve Briggs! Alan již v minulosti pražský veletrh navštívil, Steva však čeká premiéra. Využijte příležitosti prohodit pár slov s těmito kaprařskými hvězdami, které se nesmazatelným písmem zapsaly do kaprařské historie. A ještě něco! Anglická firma NASH si připravila exkluzivní soutěž o výpravu do Anglie…

„Nemohu se dočkat až na For Fishing v Praze s vámi budu. Já osobně dorazím v pátek a budu tam i celou sobotu. Kde nás můžete najít? V hale číslo 2! Přijďte se podívat na náš obrovský NASH stánek, kde si budete moct prohlédnout naše nejnovější produkty,“ zve Alan Blair české rybáře ke stánku NASH.

Firma NASH si pro návštěvníky veletrhu For Fishing připravila velmi zajímavou soutěž! Ve 400 pytlích Scopex&Squid o hmotnosti 5 kilogramů jsou umístěny soutěžní tikety. Rybáři tak mohou vyhrát nejrůznější vybavení od firmy NASH – například bivak Titan HIDE, vážící sak, praktická pouzdra nebo podložku pod kapry.

Největší pozornost ale budí speciální cena – víkendový rybářský pobyt v Anglii na jezeře Kevina Nashe. Dva šťastní rybáři budou moci rybařit na této světově známé vodě spolu s Alanem Blairem! Tohle je životní sen mnoha kaprařů! Tohle je teda něco!

Další osobností z firmy NASH na pražském veletrhu bude Steve Briggs. Ten bude podle jeho slov na rybářském veletrhu For Fishing v Praze v sobotu a v neděli. Kromě toho, že můžete s touto kaprařskou hvězdou z Anglie prohodit pár slov, můžete si vyslechnout i jeho přednášku o lovu velkých kaprů po celém světě. Steve je totiž známý i svými úžasnými cestami za kapitálními kapry do nejrůznějších koutů světa.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: NASH

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -