Domů Novinky STŘÍPKY Z CARP MARATHONU PRAHA 2015 - Den 1.

STŘÍPKY Z CARP MARATHONU PRAHA 2015 – Den 1.

- Reklama -

První den vyhlášeného kaprařského závodu CARP MARATHON PRAHA se nesl v duchu hudby, zábavy a soutěží. Jak jinak. Maraton totiž zahajoval festival BŘEZŇÁK CARP MARATHON PRAHA. Návštěvníci si dosytnosti užili vychlazeného piva, nejrůznějších pochoutek, a k tomu si poslechli suprovou muziku. Ale samozřejmě to bylo i o rybách. Pro fanoušky rybářského sportu byly připravené ukázky toho nejmodernějšího vybavení, které zúčastněným často vyrazilo dech…

eddieSobotní zahájení festivalu BŘEZŇÁK CARP MARATHON PRAHA se konalo v areálu A-PARK Ledárny, v Praze 4. Na rozlehlém areálu mohli návštěvníci najít celou řadu stánků s nejrůznějším občerstvením. Pro děti byla nachystána celá řada atrakcí. Nikdo se prostě nenudil. Bujarou atmosféru posilnily hudební kapely nejrůznějších žánrů. Vyvrcholení prvního dne festivalu přinesla zvučná kapela Eddie Stoilow. Sobota byla prostě den plný zážitků. Ale pozor! Festival pokračuje i v neděli…

1 (2)CHCETE VĚDĚT CO SE NA CARP MARATHON PRÁVĚ DĚJE? TAK SLEDUJTE NÁŠ ONLAJN!

I neděle přinese skvělý program. Hlavně hudební scéna bude pořádně nabitá. Druhý festivalový den vystoupí například Děda Mládek Illegal Band nebo Marek Ztracený. Tak si rozhodně přijďte užít i druhou část tohoto nabitého festivalu.

 

Co přinesla maratónská sobota?

1Vraťme se ale zase do prvního dne CARP MARATHONU PRAHA. Tento den nabídl skutečně zajímavou rybářskou podívanou. Rybáři měli možnost si prohlédnout celou řadu prvotřídních rybářských produktů. Mezi ty nejzajímavější „exponáty“ patřily cobra 1K – Carbon Sky World a perfektní kaprařská udice Sonik SK4XTR Carp Rod. Obě věci přivezl na ukázku a vyzkoušení Karel Nikl.

prutZejména pak zkoušení kaprových udic od firmy Sonik byl pořádným zážitkem. Pruty rybáři testovali na břehu řeky Vltavy, kdy házeli pouze s olověnou zátěží. Někteří jedinci dokázali s prutem dohodit do dálky téměř 180 metrů! Šlo opravdu o skvělou podívanou a výbornou demonstraci kvality daných výrobků. O těchto produktech si můžete přečíst v našem článku nejnovějším.

CHCETE VĚDĚT CO SE NA CARP MARATHON PRÁVĚ DĚJE? TAK SLEDUJTE NÁŠ ONLAJN!

1Nesmíme zapomenout ani na losování závodních sektorů. To proběhlo v sobotním podvečeru. Závodní sektory byly organizátory rozděleny na dvě části – A a B. Závodníci tak losovali o to, na kterém úseku se budou pokoušet celý maraton vyhrát. Ještě doplníme, že sektor A vede od Císařské louky po začátek „ostrova“. Sektor B pak vede od „ostrova“ až po soutok Vltavy a Berounky. Rozlosování týmů do sektorů naleznete na oficiálních stránkách CARP MARATHON PRAHA.

To, na jakých místech budou závodníci chytat, se dozvíme až v neděli ráno. Po tomto losování se pak týmy přesunou na břeh Vltavy. Samotný závod pak začne v neděli odpoledne.

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -