DomůNovinkySvětový rekord kapra: Hranice 50 kilogramů prolomena! V Maďarsku chytili gigantického lysce!

Světový rekord kapra: Hranice 50 kilogramů prolomena! V Maďarsku chytili gigantického lysce!

- Reklama -

Čekalo se, že to jednou přijde. Jen se nevědělo kdy. A teď je to tady! Do historických tabulek kaprařiny bude poprvé zapsán kapr o váze přes 50 kilogramů. Majestátní lysec byl uloven na světově známém revíru Euro Aqua, kam se sjíždí kapraři z celého světa. Důvodem jsou právě obrovští kapři. A tento maďarský revír se může poprvé v historii pochlubit rybou, která překonala hranici 50 kilo. Kde se to zastaví?

Informace o obrovském lysci se objevila na oficiálním profilu revíru na Facebooku. Zpráva zní jasně: Nový SVĚTOVÝ REKORD! Kapr o váze 51,20 kilogramů! Tohle je prostě neuvěřitelná váha, která bere dech. Ano, můžeme si o tomto revíru myslet všelicos, a můžeme podotýkat, že „cena“ tohoto kapra není z privátní vody tak vysoká. Ale to, že tato ryba váží přes 50 kilo, je prostě fakt. A tento lysec (a samozřejmě úspěšný lovec) si zaslouží RESPEKT!

Všimněte si jedné věci: Ten kapr je prostě v nádherné kondici. V perfektním zdravotním stavu! Když se na ulovenou rybu podíváte podrobněji, tak na jejím těle neuvidíte nějaký čerstvý šrám, nějaké vážné zranění. To samé platí o tlamě ryby nebo jejích ploutvích. Prostě nádhera! Celou atmosféru z dechberoucího úlovku pak podtrhuje krásné zbarvení kapra. Luxus!

Co si o tomhle myslíte? Měla by pro vás tato ryba vysokou „cenu“. Anebo se vám tento styl kaprařiny moc nezamlouvá? Vadí vám soukromé revíry nebo na ně rádi jezdíte? Podělte se o vaše postřehy v diskuzi pod tímto článkem!

Jezero Euro-Aqua leží v Maďarsku nedaleko Balatonu. Jedná se o vodní plochu, která se rozprostírá v národním parku Nemzeti. Tuto vodu navštěvují rybáři z celého světa. Není se čemu divit. Jezero skrývá ty největší kapry na světě. I možná proto „čekací doba“ na rybaření na jezeře trvá až dva roky. Zájem je opravdu enormní!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Euro-Aqua

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

7 KOMENTÁŘE

  1. Ty vole , to je ale hnusny otekly prase . Na to uz by kladivko nestacilo . Strilacka na prasata , naporcovat poradnym sekacem , narezat kuzi at ten tuk vytece a sup s nim do udirny .

    • Ho…. jedno takový lidi kór rybáři by neměli vůbec chytat.Ja chytám 30 let a přírodu a ryby respektuji važím si ji.Michal

  2. Kapr v nádherné kondici, jak se v článku píše, vypadá jinak. Je to obézní vyžraný kapr. Na obézních lidech taky není nic hezkého, tak proč takto vykrmovat ryby? Jen kvůli překonávání rekordů? Je toto ještě sportovní rybolov?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -