Domů Novinky TROFEJNÍ ŠTIKA Z LIPNA: Rybář ulovil štiku o délce 115 čísel a...

TROFEJNÍ ŠTIKA Z LIPNA: Rybář ulovil štiku o délce 115 čísel a váze 15 kilo. Rybu zpátky nepustil

- Reklama -

Nádhernou rybu ulovil rybář na Lipně. Na nastraženou plotici mu zabrala luxusní štika o délce 115 centimetrů a váze 14,5 kilogramů. Tato překrásná štika je tak dalším velice hodnotným úlovkem na tomto věhlasném revíru. Ovšem, jinému rybářovi už radost neudělá. Úspěšný lovec obrovskou štiku do Lipna zpátky nepustil.

Trofejní štika, kterou v Lipně ulovil, ale nebyla tou největší v jeho životě. V minulosti chytil i větší. „Ta měla 125 centimetrů. Teď je chytám ze břehu, v létě na ryby vyplouvám na lodi,“ řekl úspěšný rybář pro Denik.cz. A jak přelstil jeho nejnovější trofejní úlovek štiky o délce 115 centimetrů a váze 14,5 kilogramů? „Chytil jsem ji na větší plotici,“ svěřil se.

Tato lipenská štika rozhodně patří k těm nejzajímavějším úlovkům letošní rybářské sezóny. Leckterý rybář by podobného dravce chtěl ulovit určitě také. Ale tuto danou štiku z Lipna už žádný rybář nepřelstí. Proč? Úspěšný lovec si tento trofejní úlovek ponechal. „Nejraději ji mám klasicky na másle s kmínem a trochou koření na ryby,“ řekl rybář.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Předchozí článekRybolov Říčany
Další článekLom Toťák
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Já bych tak krásnou trofejní rybu nezabil , dle mého názoru je to škoda, ale….rybářská etika se hodnotí až v poslední době.Před 25 lety se nepouštěla ryba žádná jen podmírová, tlak na vody nebyl tak velký takže to nikdo nehodnotil a neřešil. Je jasné, že taková ryba má mít úctu rybářů, že přežila tak dlouho ve svém prostředí, že si zaslouží kralovat ve svých vodách nadále.Ovšem vyšší tvor o ni rozhodl jinak jako ona ruzhoduje pod vodou nemylosrdně. Je pravdou, že je to hodně masa, no snad bych se bez něj obešel.Stačil by mi pocit výhry nad takovým monstrem nemám ulovenou tak velkou, ale jen o málo menší 112cm a 12 kg pustil jsem ji , aby ji mohl za měsíc chytit a odnést jiný rybář , který viděl, že ji pouštím a vytrvale ji celý měsíc lovil až ulovil jako poslední.Takže co s tím….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -