Lom Toťák

- Reklama -

Soukromý revír lom Toťák leží ve Středočeském kraji nedaleko obce Bradlec a jen pár kilometrů od Mladé Boleslavi. Soukromý revír lom Toťák je malebná nádrž, na které naleznete klid a pohodu. Lom Toťák je perfektně zarybněný nádhernými rybami. Lom Toťák tak rybářům nabízí vše, co by ideální soukromý revír nabízet měl.

Prostředí okolo soukromého revíru lom Toťák nabízí naprostý klid a pohodu. Okolo lomu roste hustá vegetace, která rybářům poskytuje blahodárný klid a pohodu. Navíc břehy okolo soukromého revíru lom Toťák jsou příjemně travnaté a je z nich velice dobrý přístup až k vodě.

lom_totakNa soukromém revíru lom Toťák si mohou rybáři zachytat za velice příznivé ceny. Návštěvníci tohoto soukromého revíru jistě ocení i řadu dalších příjemných služeb, které zpohodlní celý lov.

Lom Toťák je velice dobře zarybněný. Rybáři tady mohou ulovit celou řadu rybích druhů nejrůznějších velikostí. Na tomto revíru pochopitelně nechybí ani kapitální ryby. Rybáři tady mohou ulovit nádherné kapry nebo amury. Nechybí ani kapitální dravci, například štiky nebo pstruzi duhoví! Takže už na nic nečekejte a přijeďte si sem zachytat!

 

O revíru

Rozloha: 0,8 ha

Kraj: Středočeský

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

  • Cena je 200Kč/den a v ceně je možno si ponechat 1ks pstruha, nebo sivena do 40cm… V této ceně není umožněno ponechání si žádného dalšího úlovku. V případě zájmu je možné ulovenou rybu odkoupit.

 

Pravidla lovu:

  • Pro ostatní rybáře (pouze letní měsíce) je umožněno lovit na 2 pruty. Při tomto lovu by měl být lovenou cílovou rybou kapr a amur. To znamená použití větších nástrah, které omezí lovení pstruhů. Bez předchozí dohody nepovoluji použítí žížal, červů a malých rybiček.
  • Horní míra kapra je 60cm a amura 75cm. Větší úlovky prosím okamžitě po zdokumentování pustit zpět. Nesakovat!! Stejně tak každou rybu, kterou si nechcete ponechat.
  • Menší z Bradleckých lomů má maximální hloubku 6 metrů. Charakter obsádky ryb doplňuje možnosti a způsoby lovu, které nelze provozovat na sousedícím Švardově lomu.Měl by spíše vyhovovat rybářům, kteří nečekají na trofejní rybu, ale chtějí si zachytat a být u vody, kde se díky bohatšímu zarybnění „pořád něco děje“. Tento lom zarybněním přizpůsobuji především vláčkařům a muškařům. Obsádku tvoří (a kromě letních měsícům neustále doplňuji) Pstruh duhový, Siven americký, Okoun říční, Candát obecný.

Lom je samozřejmě zarybněn i kaprem a amurem ve slušném množství.

  • Kapr do 60cm – 100Kč/ks
  • Pstruh do 40cm- 50Kč/kus
  • Amur 100-200Kč/kus (dle velikosti)
  • Štika od 60cm,candát od 50cm – 100Kč/kg
  • Peán a podložka pod ryby nutná!!!
  • Parkování možné přímo u lomu!!!

 

Kontaktní údaje: sportovní rybolov Toťák

Web: wondrlakes.cz

Telefon: 605 293 116

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -