Domů Novinky Vandal vypouští rybářům pneumatiky u aut! Tohle je k zbláznění!

Vandal vypouští rybářům pneumatiky u aut! Tohle je k zbláznění!

- Reklama -

Hodně stresující situace zažívají rybáři na Slezské Hartě. Ti totiž netuší, jestli po skončení rybaření, a vrácení se k vozidlu, odjedou v pohodě domů. Proč? Někdo jim vypouští pneumatiky u aut! Přitom vozidla parkují tak, aby nikomu nezavázela. Přesto! Někdo má na rybáře zřejmě pifku, a proto jim škodí. Problémem je, že někteří rybáři parkují na odlehlých místech, kde jim nikdo nepomůže. Tohle je hodně nepříjemné! Na situaci upozornil rybář, kterému se tohle stalo…

Na případ upozornil Bruntálský deník. Právě na místní noviny se obrátil poškozený rybář, aby na vandala upozornil. Policie totiž s velkou pravděpodobností toto řešit nebude, protože u vypuštění pneumatik nedochází k nijak závratné škodě. Co rybář novinám napsal:

„Když jsem se vrátil večer k autu, měl jsem dvě kola vypuštěné. V takovou hodinu a na takovém místě uprostřed ničeho, kde ti nikdo nepomůže, tak to je fakt pecka. Kdyby se to stalo někomu, kdo s sebou vzal k vodě rodinu s dětmi, tak se zkuste vcítit do takové situace.“

„Slyšel jsem, že podobných případů tam bylo poslední dobou více, ale jistě vím jen o jednom. Kamarádovi také někdo vypustili dvě kola, ale na opačném břehu Harty. Finanční škoda je přitom minimální, takže když se to stane jednomu, policie nad tím asi mávne rukou. Rozhodl jsem se, že zkusím na problém upozornit, a možná se přihlásí i další poškození řidiči,“ napsal Deníku rybář.

Celý článek najdete ZDE

Pokud také patříte mezi rybáře, kteří byli tímto způsobem poškozeni, napište prosím do redakce Bruntálského deníku. Možná se skutečně najde dostatek lidí, a policisté budou tohoto vandala řešit. Je to hodně nepříjemná situace!

Připomínáme, že auta parkují tak, aby nikomu nezavázela. Proto je s podivem, že přesto někomu vadí takovým způsobem, že se rozhodne vypustit pneumatiky.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -