DomůNovinkyAdrenalinové video: Brutální útok sumce na hladinovou nástrahu! Z tohohle se tají dech!

Adrenalinové video: Brutální útok sumce na hladinovou nástrahu! Z tohohle se tají dech!

- Reklama -

Se sumci je prostě pořádná zábava! Hodně rybářů má zafixováno to, že sumci jen leží u dna a občas „chňapnou“ po nějaké rybě, co plave kolem. Ale chyba lávky! Sumci jsou hodně „hraví“ a zvědaví dravci, kteří svým chování leckdy připomínají třeba okouny. Důkazem je toto nové video, na kterém jde vidět útok sumce na hladinovou nástrahu. Tohle je fakt adrenalin!

Převislé větve se tyčí nad zelenou hladinou a pod nimi leží potopená kláda. Co když tady bude ryba? Rybář proto nelení a nahazuje svou umělou nástrahu přímo pod větve. Tady něco musí být! Rybář začne přitahovat umělou nástrahu, která na hladině dělá pořádný „bugr“. Tohohle si všimne každý dravec! Tak co zaútočí? Netrvá to nijak dlouho a zpoza potopené klády se vynoří mohutné tělo sumce!

Cože? Ani tak nejde o to, že sluníčko svítí vysoko na nebi, takže sumci by podle chytrých knížek měli ležet někde u dna. Ale všimněte si toho záběru! Rybář nejprve umělou nástrahou vyláká sumce z úkrytu. Poté velmi rychle nahodí znovu, a se sumcem si začne „hrát“ jako s pejskem, když mu chcete hodit aport. Tohle je prostě šílenost!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zaručené nástrahy na velké sumce za pár korun!

Sumec na rybáře vůbec nereaguje a prostě se soustředí jen na umělou nástrahu. Dravec jakoby si chtěl umělou nástrahu nejprve „očichat“. A pak to přijde! Záběr! Mohutná síla sumce se opře do prutu, který se pod touhle tíhou ohne jako namožená záda. Nastává brutální zdolávačka! Tohle je prostě adrenalin jako blázen! Nefalšované sumcové blaho!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -