DomůNovinkyVIDEO: Adrenalinové potápění s velkými sumci! Troufli byste si na tohle taky nebo...

VIDEO: Adrenalinové potápění s velkými sumci! Troufli byste si na tohle taky nebo ne?

- Reklama -

Z některých videí na rybářském internetu se až tají dech! Jako například z tohoto, na kterém je zachyceno, jak se potápěči potápí s krásnými sumci. Sice nejde o velikostně největší sumce, jaké jsme kdy viděli, ale i tyhle ryby budí respekt. Ovšem především je to neskutečná nádhera! A to zejména ten luxusní albín, se kterým se potápěči rovněž „mazlí“. Tenhle bílý sumec ve vodním prostředí svítí jako lucerna. Tohle musel být fakt zážitek! Podívejte se na parádní video, ve kterém uvidíte potápění s krásnými sumci…

Sumci patří odjakživa k obávaným predátorům rybí říše. A není se čemu divit! Sumci prostě dorůstají do velikostí a hmotností, které právem budí respekt. O to větší uznání si zaslouží potápěči z videa, které jsme nalezli na rybářském internetu. Na něm jde vidět, jak se dvojice potápěčů potápí s krásnými sumci.

Ano, jak už jsme řekli – tyhle ryby nepatří k těm největším, jaké jsme kdy viděli. Ovšem jejich velikost rozhodně není nejmenší. A ze záběrů, kdy sumec plave přímo na potápěče s kamerou, máme trochu husí kůži. Co vlastně sumec může v takové chvíli udělat? Tak jako tak, vypadá to, že dvojice potápěčů si z velikosti sumců nic nedělá. A užívá si společné chvíle s rybami.       

Na videu je zachyceno hned několik sumců nejrůznějších velikostí. Za nás dáváme největší palec nahoru krásnému albínovi. Tohle je prostě ryba, která se jen tak nevidí. Nádherné, sněhově bílé zbarvení je fakt okouzlující a musí zaujmout každého milovníka ryb. Užijte si tohle video!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -