skingbranding-banner

Obrovští kapři přes 20 kilo váhy! Závod Stairs2Hell na Nových Mlýnech se rozjel ve velkém stylu!


Tak tohle je teda začátek! Ten, kdo čekal, že první hodiny závodu Stairs2Hell na Nových Mlýnech budou nuda, tak ten se šeredně spletl. Už v prvních hodinách začali závodníci chytat opravdu nádherné ryby a mezi nimi bylo hned několik ryb přes 20 kilo váhy. Tohle je prostě pecka! Na celém závodu je také zajímavé to, že ryby se chytají po celé „délce“ závodního pole, rybáři netahají ryby jen z jednoho úseku. Takže o napínavost závodu je postaráno! Mimochodem, hned 24 týmů má na břehu už alespoň 1 bodovaného kapra!

Zatím největší rybu závodu dokázali vydolovat závodníci z týmu CT – Aqua na lovném místě 93. Robert Rizman, Michal Plesník a Oliver Veselý ze zmíněného týmu dokázali dostat na břeh neuvěřitelného šupináče o váze 23,55 kilo. A pánové se rázem postarali o senzaci! Navíc, tým CT – Aqua dokázal ulovit i druhou rybu, tentokrát šupináče o hmotnosti 16,59 kilo. Takže o průběžném lídrovi zatím není pochyb. Lovné místo 93 je v sektoru, který je kousek od Pavlova.

Pořádné „bomby“ nasadili i chlapi z mančaftu CARPSTAR. Ti chytají na místě 7 v úseku pod Strachotínem, kde i v loňském roce se rybářům hodně dařilo. David Rosík, Filip Chalupa a Lukáš Paulík mají na břehu už 3 bodované ryby, které v součtu váží 38,74 kilo. Takže pánové mají skvělý základ pro to, aby se teď už zaměřili na ty největší ryby a vyšvihli se ještě výše…

Je neuvěřitelné, jak je první průběžná trojka rozprostřena po celém jezeře. Na průběžném třetím fleku je tým CARPSONBAITS, který chytá na fleku číslo 43. Toto místo je v úseku pod Šakvicemi u známé „špice“. Dominik Dvořák, Tomáš Filkuka a Martin Krejčí mají na kontě také 3 bodované ryby, jejichž součet je 30,83 kilo.

Mezi 3. a 4. místem je pak rozdíl 9 kilo. Jenže! Právě dva týmy pod průběžným třetím místem mají na kontě 20 kilogramové kapry, což je prostě geniální základ pro útok na nejvyšší pozice. Rybu o váze 21,94 kilo mají na břehu pánové z týmu CARP-B, kteří chytají na fleku 13. Další dvacku má tým FISHMAX, který chytá hned vedle na místě 14. Tento tým dokázal chytit kapra o váze 21,42 kilo.

Máme za sebou teprve první noc, ovšem už teď je zřejmé, že na Nových Mlýnech se fakt budou dít luxusní věci! Tolik kaprů přes 20 kilo za tak krátkou dobu – to je prostě fantazie! Navíc, tento ročník fakt ukazuje, že ryby se budou chytat po celém Novomlýnském jezeře, takže úspěch může přijít odkudkoliv. Tohle se rozhodně vyplatí sledovat!

Poznámka: České titulky u videa zapnete kliknutím na „ozubené kolečko“

 

TOP 5 průběžné pořadí: 5. října 2020 (12:00)

1. CT – Aqua (místo 93) – 2 kapři – 23,55 kg, 16,59 kg – součet 40,14 kg

2. CARPSTAR (místo 7) – 3 kapři – 16,94 kg, 12,49 kg, 9,31 kg – součet 38,74 kg

3. CARPSONBAITS (místo 43) – 3 kapři – 10,85 kg, 10,55 kg, 9,43 kg – součet 30,83 kg

4. CARP-B (místo 13) – 1 kapr – 21,94 kg

5. FISHMAX (místo 14) – 1 kapr – 21,42 kg

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Nové články v rubrice

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 4514x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 4416x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Ztratí rybáři oblíbené revíry? Obce toho mají dost! Nepořádek od rybářů působí komplikace

admin | přečteno: 6746x | 22.02.2021 | 13 komentářů

V minulém týdnu se magazín InRybar.cz zabýval situací na Slezské Hartě, …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.