DomůNovinkyVIDEO: Bohumil Kuna kritizuje podložky pod kapry! Podle něho škodí rybám

VIDEO: Bohumil Kuna kritizuje podložky pod kapry! Podle něho škodí rybám

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna patří odjakživa k velmi hlasitým kritikům moderní kaprařiny. Známý rybář třeba kritizuje chování některých rybářů, kteří napomínají ostatní rybáře, aby například používali podložky. To se ale rybářovi Kunovi nelíbí. Podle Kuny není podložka „všemocná“ a známý rybář říká, že položení kapra do trávy rybě neškodí. Navíc, Kuna kritizuje i ochranné pomůcky na kapry, které by měly být podle něj pogumované. „Prostě tatarům nedojde, že luxusní vaničky, vážicí saky, nepogumované podběráky rybám škodí,“ napsal rybář Kuna.

„Nechci říkat, že by se mělo s rybou zacházet nějak nešetrně, ba naopak. Ale poslední dobou se česká kaprařina už uchyluje k nesmyslným věcem,“ říká v novém videu Bohumil Kuna, který zároveň pokračuje:

„Dneska když se někdo vyfotí s kaprem v podběráku na trávě, tak ho kaprařská komunita rozcupuje na kusy. Ale tohle je naprosto zbytečné, protože takhle se ryby vždycky chytaly. Tráva prostě žádnému kaprovi neublíží. Kaprům ublíží úplně něco jiného.“

NEPŘEHLÉDNĚTE: Super levný stojan na pruty za pár korun! Kvalita za nízkou cenu

„Rozmohl se nám takový nešvar, kdy rybář podebere kapra véčkovým, obrovským podběrákem. Kapr má ale smůlu, protože tyhle ty věci jsou látkové, nejsou pogumované. Takže nejdříve ho rybář scvakne do podběráku, pak ho vynese na břeh, pak jde kapr zase do látkové vážicí tašky, a ještě do vaničky,“ vysvětluje Kuna.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

48 KOMENTÁŘE

 1. Kuna ať si zamete bordel nejdřív před vlastním prahem. Nadává lepšounum a sám zachází s ulovenou rybou jako hovado.
  . Místo vážícího pogumovaneho vaku používá vietnamskou tašku vz. podmostak .
  Ryby hází přes bort na placaka do vody a ta jeho palubní „podlozka“ …to by se i lepsoun poblil.

 2. Asi se budu opakovat, ale Kuna je de.. il. Podle něj je zřejmě k rybě nejšetrnější omatlat ji při focení o pruhovaný triko a pak ji hodit na „placáka“ do vody.

 3. Kuno Kuno…to tvoje rybaření nestojí za nic…ryby hážeš do vody jak kameny, protože se nedokážeš ohnout a budeš někoho moralizovat..na fb mi mažeš příspěvky…vysvětli lidem jak měříš ryby…necháš sumce celou noc v pytli protože ráno ho změříš přesně…seš lůza a ne rybář…

  • bud rád že tě na FB uplně nebloknu., Kreténí jako ty si neuvědomují že můj kanál je pro mé fans a MÉ NÁZORY ,, jiné tam nebudou .,., Antikunu si sdílej u sebe ale TY NIKOHO NEZAJÍMÁŠ A POPULARITU U MNĚ TI NEDOPŘEJI 😀

   • Co se rybaření týče, tak tě moc nesleduju, ale líbí se mi, jak dáváš těmhle internetovejm hrdinům kapky 😀 😀 😀

 4. Koukám že každý má v oblibě nějakého svého favorita na YouTube. Vás asi nejvíc trápí že chytá hodně ryb na krámy z Aliexpress a vám neberou na náčiní za desetitisíce co ? Mě vadí nejvíc když přijede banda debilů na týden k vodě nahází do vody metráky krmení a zůstane po nich mraky bordelu PET lahví a hoven v křoví .

  • Mě to uplně baví 😀 .. Jde z nich vidět a závist. 😀 Hlavně, že mají čas sledovat a číst články o Tobě a pak jdou zvracet na net 😀 .. Jen tak dál bohouši! Fandím Ti!

 5. Strašně mě fascinuje to, že každej tady nadává na Kunu a přitom sleduje jeho videa 😁😁 když někoho nemusím, tak určitě nebudu sledovat jeho FB, instagram a youtube jen abych pak vyblil zo sebe nějakou sračku co nikoho stejně nezajímá 😁 Ale pohoda jinak, nech se vám daří 😁

 6. Petrův zdar….
  normálních rybářů, kteří trefí video „olinvan“,jako ten kluk s tím sumcen na přívlač,je málo..a o to víc je to zážitkové…
  lidi, kteří točí každý prd,a doufají,ze ted to vyjde,je mnohém vic.kdyz uz nevi,jak upoutat, tak si vymyslí nějakou záminku..a tak na mě pan kuna působí.a pak to video s taškou…no, snad ted tyto tašky nebudou v rybářství hned u dveří,ze je to pro ryby top…ja osobně vozím podložku pořád,a položím ns ni i toho cejna..lip se to odhackuje,nikde se to nezamota,a ryba to dává lip,nez plscsni se v kopřivách ci hlíně..co mi přijde neskutečně zajímavé,ze byly časy,kdy letěl Decathlon jahoda strmé do vesmíru, hádky, obhajoby, sama videa,as buhvicojeste,a od jisté doby nula… myslel sem,ze to dekac přestal vyrábět,ale včera sem to tam pořád viděl.tak nevím, jestli uz neberou,nebo zkrátka zacalo foukat z jiné strany. co nechápu,ze ma potřebu sdělovat,na co to chytá.to uz fakt spíš zavání reklamou nez realitou.
  a co se týká sledovanosti.. člověk dokouka i špatný film, takže bych z toho vědu moc nedělal…kor…kdyz to pořád nekdo omsila dokola,jakou ma sledovanost..
  jen me zajímá, jak může někdo mit sve vlastní molo u řeky, která je všech..muze mi to prosím někdo,ci snad sám pan Kuna, vysvětlit…
  chtel sem si něco podobného zařídit též,aa možné to neni.jen nelegálně.nebo mám špatné informace z nejvyšších pater?
  pz pampaliny

  • To jsi se ptal v nejvyšším patře lamparny, patrně.
   A nakecali ti tam blbostí.
   Pronájem místa nejen pro molo, ale i např.pro sport na vodním toku je běžná věc.
   Nechoď na lamparny, ale zkus povodí…

    • To je dobře bohoušku, že si to myslíš
     všichni ti to přejí
     ale veskutečnosti seš s pár tisícovkama shlédnutí na jedno video na yutuberským chvostě a hodí ti to při 2 mega shlédnutí za 4 roky po 0,5 dol/1000shlédnutí (to jsou tvoje informace) asi 400kc/měsíc. To si umí spočítat každý.
     Tahle almužna nejsou peníze, to si snad nemyslí ani socka ani ty. Nepokryješ tím zdaleka ani náklady a děláš svým fans vlastně charitu.
     Nedmnívej se ješitný blbe, že jseš nějaká špička v natáčení videí a ty tvoje úlovky umí taky dost lidí, co nato mají čas.
     Ale nikdo se s tím nehodlá skoro zadarmo patlat na yutůbku

     • Patočko Patočko 😀 ani počítat neumíš , mám 5 mega shlédnutí drtivá většina za 2 roky , Zapoměl jsi na sponozory, dárce , firmy co propaguji ,Lidi co ke mně díky tomu jezdí a platí mi za rybolov a průvodcovství atd atd 😀 Jen ty jsi nula 😀 ale to neva , potřebuji i takové Tatary Patočky ,, oni mi pak přitáhnou další lidi .400 Kč měsic mě fakt pobavilo 😀 .Ta pomocná škola ti moc nedala

  • Pampaliny kdyby jsi místo žvanění a plácání běhal 2 roky po úřadech je jich asi 10 a na některá musíš víckrát , tak si to taky zařídíš . Ale na to chce koule , čas a trpělivost a ne se tady vylejvat 😀

   • Tak potom kecáš kuno…
    jestli teď nebo před tím je fuk
    každopádně s tím yutuberským chvostem je to pravda s tím nic nenaděláš, protože jednoduše na víc nemáš
    vono těch retardů který fascinuje ještě větší pitomec zas není tak mnoho

 7. Podložku vozím v autě…pro jistotu. Nicméně taky dávám přednost opatrnému položení ryby do trávy. Nevidím na tom nic nešetrného.

 8. Prodám resuscitační přístroj na kapry Dobrý stav. Málo použitý. Podložka není součástí. Při rychlém jednání přidám umělou žaberní ventilaci. Není nutno tahat kapra za ocas.

 9. Pan Kuna se sice občas chová trochu vulgárně ale musím souhlasit že v některých věcech má naprostou pravdu. Velká spousta rybářů (převážně kaprařů) se tváří jako bohové ale přitom se chovají obráceně. Malou rybu považuji pomalu za odpad(protože kvůli malé musejí zase zavážet) a velkou suší na břehu zbytečně dlouho.
  Nechci nikoho urážet nebo nadávat a už vůbec ne nikoho poučovat (jsem jen amatérský rybář), každý ať si chytá jak chce . Jen jsem chtěl říct že jsem neviděl že by se např plavačkář choval jako hulvát.

 10. Co se týče kritiky pana Kuny je ubohost. Hlavně ze zacházením ryb. Ryby hází do vody po hlavě a i kdyby to bylo na placato nic se neděje. Pro ryby je daleko horší když je velká voda a ve vodě plave bordel klády a podobně. Nejhorší pro ryby je vytrávení celé řeky všeho živého co se v ní nachází jako vytrávení Bečvy zhruba 40km, vloni vytrávení Berounky, uhynutí ryb z Jordánu, z Labe Draslovka Kolín a podobně. Co se týče některých rybářů při focení, natáčení na kameru vážení několikrát pokládání na podložku než za jakou dobu rybu vrátí vodě a pak se jí ještě pokouší rozplavat, jsou i rybáři kteří trpí úchylkou a to je ocucávání ryb.

 11. Mě se tady hrozně líbí jak mají všichni plnou hubu toho jak Bohouš pouští ryby. Copak nikdo nebyl u toho když se nasazují ryby do revíru? Tam padají do vody možná ještě z větší výšky a mlátí se jedna přes druhou. To nikomu z Vás asi nevadí? A s tou rybou takhle zachází mnohdy i členové ryb. svazu. Tohle je všechno jenom závist z toho že je někdo známější než vy. Pokud se mi něco nelíbí tak na to nečumím a blbě nekomentuju. Ale pořád je ještě dost těch retardů kteří to sledujou a potom si na tom léčí svoje mindráky

  • Mně se zase hrozně “ líbí „, když diletant vynáší vědecky soudy. Asi to nemáš čím pochopit, ale je zásadní rozdíl jak těžkou rybu hodíš do vody. Násada K2 ma tak kolem kila a těmto krybkám pad do vody skutečně nevadí pro jejich nízkou hmotnost.
   Když nejake hovado hodí z metru a pul do vody 18kg kapra na“placaka“, tak ke to úplně o něčem jiném. Hrozí mj. roztržení plyn. měchýře .

   • Mě by jen zajímalo jak dlouho chytáš že kolem sebe šíříš taková moudra. když má někdo rybu na břehu 25minut a pak mu spadne na kamení a sedře ji, to ti taky nevadí? Byl jsem u toho jak jeden takovej odborník vyválel kapra kterej měl 22,5 kila v písku a prohlásil “ No a co?“ Jenže o tom se mezi takovejma mistrama nemluví……

    • Ještě bych rád přidal několik slov na adresu pana Patočky. Vy jste asi nikdy neviděl jak vypadá ta K2 po tom co ji vysypou do vody. Omlácená, odřená, To vám připadá normální, To té rybě nevadí? A za tu dobu co chytám a věřte že to je dost dlouhá doba jsem viděl hodně ošklivý zacházení s rybami od tak zvaných Rádobykaprařů. Na soukromých vodách, sotva stojí na nohou chytí kapra 70 nebo 80 cm a Skopne! ho do vody se slovy „s takovým parchantem se fotit nebudu“. Chytí rybu, sotva se motá trvá mu to dobu než se s ní vyfotí a když ji nese do vody tak ji upustí protože je napitej jak houba. Vytáhne rybu položí ji na podložku na kterou pere sluníčko a pak hledá kyblík aby ji polil. V noci chytí rybu a do rána ji má v podběráku aby ji vyfotil protože nemá přechovávací sak. Těch případů co jsem viděl je docela dost a když jsem těm rádoby kaprařům něco řekl tak mi odsekli atˇ se starám o sebe, ale trochu jiným způsobem. Tohle je podle vás taky normální? Tak si všímejte taky co se děje okolo mezi tak zvanými kapraři .kteří se jen chlubí svými úlovky někde v křoví aby nikdo nepoznal nedejbože kde ho chytili.

     • Ja vůbec netvrdím, že jediný hovado mezi rybáři je bohumil.ale hlásá vodu a chlasta branik

 12. Petrův zdar…kuno, věř,ze kdybych chtěl,molo sa jiné stavby na pobřežních pozemcích byvh si zařídil…ale me nejvíc baví ta pestrost,jet nsa Lužnicí, Sázavu, Berounku,sem tam Labe,rybnik.je to mnohém příjemnější,nez den co den čekat na svém molů, lodí,ci jiných nesmyslů,zda to teď přijde…coz díky zakrnění přijde… spíš me zaráží,ze to povodí dovolí..ale to je věc jiná,a chápu,ze ji využíváš.a čím více připomínas počet shlédnutí,tim více mám dojem,ze se na to díváš sám opakovaně… aspoň si uz konečně řekl,ze děláš reklamu,tsk uz ten dekatlon s jahodou taky chápu ..
  no je to tva věc,ale nediv se, že to někomu nevoní…
  ps tasku na vazeni mas skvělou..tak snad se příště neutrhne ucho s tím mackem… pruty Mivardi tez nevydrželi,pamatuj.
  pz pampaliny

 13. A to je zajímavý že se navážíte jen do Kuny, přestože ti dva Rádobyrybáři z toho videa udělali daleko větší průser, než celej Kuna. Ti dva vám jak se zdá evidentně nevadějí. U mě je to bohužel naopak, protože jsem takovejch případů viděl opravdu dost .A všechno to byli kapraři jak se patří. Hodně piva, dost kořalky a po odjezdu od vody – po mě potopa- on to po nás někdo uklidí. Stačilo mi video jak na Pálavě uklízeli ten pořádek co po sobě ti rádobykapraři nechají. Když už něco komentujete tak komentujte všechno a né jen něco.

 14. Kuna je ožralá a exot. Na začátku jsem ho sledoval po hanobení prodejců pomlouvání po určité ožralecke akci kterou už stáhl. Jsem zrušil odběr udelal si svůj vlastní názor. Tohle na ryby nepatří.

  • Já naopak dám Kunovi palec nahoru a zařídím mu desítky odběrů.
   Ale až natočí video jak skáče ze svý lodě naplacáka do vody, jako ti kapři co je tam háže. Ti jsou narozdíl vod něj střízlivý.
   To von ale neudělá, nemá na to koule. Navíc by se mu po tom “ neškodným“ pádu zlomilo játro, to v tom lepším případě. V horším případě mu praskne bachor a votráví Labe až do Hamburgu.

  • Myslíš tu akci u něj na mole? Ožralej Roman (aspoň myslím, že se tak ten borec jmenoval) a ta malá štika co jí párkrát vyválel na zemi, než jí pustil? To bylo dobrý no, tam bylo krásně vidět, jak se chování k rybám může zvrhnout, když se moc bumbá.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -