DomůAkční nabídkaLov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

Lov candátů na přívlač: Geniální napodobení přirozené kořisti! TOP nástrahy na candáty

- Reklama -

Lov candátů na přívlač je opravdu krásnou rybolovnou disciplínou. Rybář se totiž při tomhle rybaření snaží aktivně hledat candátí hejna, která se skrývají u nejrůznějších překážek. A když se to povede, pak přijde ten tolik charakteristický „kopanec“ do prutu. Tohle je prostě fantazie! Pokud ale nezvolíme zajímavou nástrahu, pak se může stát, že candáty vůbec nezaujmeme, a že odejdeme od vody s prázdnou. Co tedy na candáty při přívlači použít? Vyzkoušejte třeba tyhle tipy na zajímavé nástrahy s přírodním zbarvením…

Přirozená potrava candátů je jasně dána: Jedná se o drobnější rybičky, které se skládají z plotic, ouklejí, perlínů nebo třeba z okounů. A právě proto rybáři rád používají takové umělé nástrahy, které tyto rybí druhy napodobují. Zejména pak v tu chvíli, kdy se rybář vydá na candáty za bílého dne, takže nástraha je pak dobře vidět. Ano, za bílého dne se na candáty chodí zejména k jejich zatopeným pevnostem, u kterých stojí celé hejno ryb. A třeba tady je vhodné použít takovou nástrahu, která imituje přirozenou kořist candátů. Co použít?

 

Lucky John 3D Basara Soft (vzor okoun)

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Nelekejte se vysoké ceny při prvním kontaktu, protože balení obsahuje více kusů! Tohle je naprosto nepřekonatelná zbraň (nejen) na candáty. Umělá nástraha 3D Basara ve vzoru okouna velmi věrohodně napodobuje drobné pruhatce, kteří odjakživa patří k oblíbeným součástem candátího jídelníčku. Tenhle vzor je prostě maximálně úspěšný a funguje opravdu perfektně!

Jenže tahle nástraha od firmy Lucky John nezaujme pouze svým vzhledem, ale také svým chováním ve vodě. Nástrahy 3D Basara jsou zhotoveny ze špičkového PVC a s pomocí japonských technologií, takže výsledkem je geniální materiál s perfektními vlastnostmi ve vodním prostředí. To znamená, že při vedení vodním prostředím tato nástraha vypadá fakt jako živá.

Kromě dráždivého chodu (a měkkosti) samotného tělíčka k maximální atraktivitě přispívá i ocásek ve tvaru kopýtka. Díky tomu tak umělá nástraha Lucky John 3D Basara Soft vytváří ve vodním prostředí velmi silné vibrace, které dávají candátům jasně vědět, že je v jejich blízkosti k mání chutná kořist. Navíc, ocásek má dráždivě červené zbarvení (ve vzoru okouna), které nenechá chladným žádného dravce.

Tyto nástrahy ve vzoru okouna je dobré používat tam, kde se okouni přirozené vyskytují. Tedy poblíž potopených pařezů, padlých stromů, na kamenitých dnech, anebo na jílovitých březích, které se rychle svažují (k vidění na přehradách). Protože tam, kde jsou candáti na okouny přirozeně zvyklí, budete s touhle nástrahou slavit velké úspěchy!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

 

Pachová nástraha Lucky John Tioga

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Při lovu candátů častokrát vedeme naše umělé nástrahy ve vodním prostředí pomalým tempem. Takže candát má kolikrát dostatek času si nástrahu prohlédnout, takže zkušená ryba se může prostě otočit a plavat pryč. To ale neudělá v tu chvíli, kdy se z nástrahy bude uvolňovat atraktivní pach, který dá candátovi jasný signál, že je před ním přirozená a snadno dostupná kořist. A přesně tohle dělá tato nástraha!

Umělé nástrahy Lucky John Tioga obsahují velmi lákavé atraktory s vůní a chutí makrely. Takže obecně řečeno: Tyhle gumy prostě smrdí jako ryba, a proto v candátech vzbuzují dojem přirozené kořisti. Umělé nástrahy Lucky John Tioga jsou fakt zajímavé, protože 65 % aromatizační látky je do nástrahy aplikováno při výrobě, zbylých 35 % je pak na nástrahy aplikováno při balení.

Nástrahy kromě lákavého smardu jsou ještě dokonalé i z toho pohledu, že na tělíčku mají krásné vroubky, které při vedení nástrahy ve vodním prostředí vysílají tlakové vibrace. A i na ty candáti reagují. Tahle nástraha má prostě všechno! Při stopování „psích smeček“ nejvíce doporučujeme přírodní bílou barvu, která je pro lov těchto ryb naprosto dokonalá!

Výrobek je dostupný na tomto e-shopu za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: archiv Lucky John

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -