DomůNovinkyVIDEO: Bohumil Kuna nahání na Labi sumce! Jeden velký sumec mu rozlámal...

VIDEO: Bohumil Kuna nahání na Labi sumce! Jeden velký sumec mu rozlámal prut!

- Reklama -

Rybář Bohumil Kuna je mezi rybářskou veřejností znám především díky lovu velkých kaprů na levné boilies. Právě na Labi nachytal celou řadu velkých kaprů, ze kterých se mnohdy tají dech. Ovšem jak je u Bohumila Kuny zvykem, tak rybář se v letní části rybářské sezóny věnuje i lovu sumců. A letos tomu nebylo jinak! Známý rybář Bohumil Kuna nyní vydal video, ve kterém je zachycena luxusní zdolávačka velkého sumce z Labe. Paráda!

„Včerejší noc byla dost náročná, protože sumci mi dali zabrat. Nakonec jsem jednoho vytáhl! Učím se chytat sumce jinak než na přívlač, a takhle to dopadlo (ukáže rozlámaný prut). Prut je na tři kusy! Sumce jsem chytil na kačenu,“ řekl Bohumil Kuna ke krásnému úlovku sumce, který měřil 155 centimetrů.

Právě jeho zdolávání známý rybář zachytil na video. Prut byl neuvěřitelně ohnutý a už při zdolávání bylo vidět, že tohle bude pořádná ryba. Tah ryby byl nakonec natolik silný, že známý rybář zlomil i prut, což následně ukázal i ve videu…

„No, a jak já mám teda rád značku MIVARDI, tak v tomhle případě musím říct, že teleskopy doopravdy neumí. Těch Predátorů jsem viděl zlomených už několik, takže ty teď půjdou k rajčatům,“ řekl Bohumil Kuna.

CENOVÁ BOMBA: Super levné stojany na pruty za pár korun! Kvalita za lidovou cenu

Sumec Bohumilovi Kunovi zabral ve večerních hodinách a ryba mu nedala vůbec nic zadarmo! Rybář ve videu ukázal, kde mu predátor zabral, a zároveň ukázal i to, kde všude mu ryba na prutu jezdila. A byla to pořádná dálka! Bohumil Kuna nakonec ale i s notnou dávkou štěstí dostal sumce na palubu.

VIDEO: Mrkněte na zdolávání velkého sumce…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

7 KOMENTÁŘE

 1. Kuna je jistě vynikajici rybař ale jit na sumce s teleskopickym prutem?????Měl by si koupit pořadne rybařske nařadi na sumce!!!Petruv zdar.K.B.vr.

 2. petruv zdar….
  to vám takhle jednou chci jit do lesa.jemne prší, nevlídno,ale houby rostou.a jelikož si nechci brát holiny, vezmu si sandále, protože je mám od jistě značky rád.
  no a jak jdu ,tak mam behem vteřiny mokrý nohy,i sandále, které se začali mokrém skoro rozpadat.sice,jak mam tu značku rád,tak v tomhle mě teda zklamala,a budu je nosit jen k rajčátkum.
  sel sem do obchodu to vyreklamovat, vždyť je to přece jasný pochybení výrobce.a hle,jak sem se mýlil.nedodrzel sem prý podmínky ,pro které sou botky určené.
  tak příště si vezmu ty holiny.
  pz pampaliny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -