DomůNovinkyVIDEO: Brutální masařina! Pytlák zmasakroval 30 podměrečných ryb. Chytili jej strážníci

VIDEO: Brutální masařina! Pytlák zmasakroval 30 podměrečných ryb. Chytili jej strážníci

- Reklama -

Další nechutný případ pytláctví se stal v Praze na Motolském rybníku. Na stanici pražských strážníků přišlo oznámení, že na zmíněném rybníku kdosi chytá ryby bez povolení. Strážníci tak jeli celou věc ověřit. A nestačili se divit. Na Motolském rybníku pytlačil muž, který skutečně neměl žádné povolení. Pytlák se nijak nevymlouval a sám se přiznal k tomu, že pytlačí.

Pytlák strážníkům řekl, že o povolení se nestaral a udělal to po svém – jen si koupil prut a šel na ryby. Dobrá, na tomto chování by nebylo nic tak hrozného. Jenže! Strážníci u pytláka našli tašku, která byla plná malých ryb. A některé se ještě mrskaly. Dohromady měl pytlák v tašce přes 30 ulovených ryb. Strážníci na nic nečekali a po zdokumentování celého incidentu pustili ryby zpátky do vody. Ryby, které ještě žily, se tak vrátily zpátky do rybníka.

Tento případ je skutečně nechutný. Pytlák vůbec nectil zásady etického rybaření. To opravdu ne. Celý případ zásahem strážníků rozhodně neskončil. Městští policisté předali celý incident státním policistům. Podle strážníků se totiž pytlák dopustil trestného činu. Možná tak pytláka tato vycházka k vodě vyjde pěkně draho.

 

Brutální případy pytláctví

Na magazínu InRybar.cz vychází seriál, který píše člen rybářské stráže. V tomto seriálu si přečtete o skutečně nechutných případech pytláctví, které se na našich vodách stále bohužel dějí. Naposledy vyšel text o tom, jak pytláci masakrovali hejna candátů v hájeném pásmu. A navíc v květnu, tedy v měsíci, kdy jsou tyto krásné ryby hájené! Někdy jde z chování některých lidí opravdu hlava kolem!

ČTĚTE TAKÉ: ŽIVOT PORYBNÉHO: O tom, jak banda pytláků masakrovala hejna trofejních candátů. V květnu!

Redakce InRybar.cz

ILUSTRAČNÍ FOTO: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -