DomůNovinkyVIDEO: Fantazie! Obrovský lín na krmném místě! Tohle je nádhera!

VIDEO: Fantazie! Obrovský lín na krmném místě! Tohle je nádhera!

- Reklama -

Líni patří k nejkrásnějším rybám v rybí říši. Jen je škoda, že v našich vodách jich zase tolik není. Lín je nádherná ryba. Krásné zeleno-zlaté boky vypadají skutečně božsky. Líni rádi obývají zarostlé vody s bahnitým dnem, ve kterém hledají potravu. Chováním jsou si dost podobní s kapry. Podívejte se na to, jak to vlastně vypadá, když lín sbírá potravu na krmném místě.

Klasika. Línům hodně chutná partikl. Měkká zrníčka partiklu tyhle ryby s chutí sbírají. Tak jako na přiloženém videu. Všimněte si, že líni sbírají potravu dost podobně jako kapři. A jsou i dost opatrní. Na přiložených záběrech jde krásně vidět, jak lín víří krmení ze dna. To může být i proto, aby lín zjistil, jestli na něj není nastražená nějaká lest.

Líni ve vodním prostředí vypadají prostě úžasně. Na jejich nádherné zbarvení a krásný tvar těla se nejde vynadívat. Ne nadarmo se říká, že líni jsou opravdu nejkrásnější ryby v našich vodách. Na těchto rybách asi opravdu nejvíce milujeme jejich krásné zbarvení. Je prostě fantastické!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -