Domů Novinky Rybáři zaplatí více: Ceny povolenek pravděpodobně nevzrostou. Členské se zvýší

Rybáři zaplatí více: Ceny povolenek pravděpodobně nevzrostou. Členské se zvýší

- Reklama -

Rybářská sezóna se pomalu ale jistě blíží ke konci. A s tímto obdobím se stále častěji a častěji mluví o podobě cen za povolenky v roce 2018. Rybáři se nemusejí strachovat. Za povolenky by neměli zaplatit více peněz, ceny by měly být stále stejné. Přesto budou muset rybáři sáhnout hlouběji do kapsy. Například členské poplatky se zvýší.

Například Západočeský ÚS řekl, že ceny jeho povolenek se pro rok 2018 nebudou zvyšovat. Tento územní svaz je zatím jediný, který nezvyšování cen územních povolenek potvrdil. „Výbor Západočeského územního svazu na svém zářijovém zasedání schválil ceny povolenek pro rok 2018. Pro tento rok rozhodl o zachování cen na úrovni roku 2017,“ píše se na webu Západočeského ÚS.

Ceny za územní povolenky by se neměly zvyšovat nikde. Ovšem jednotlivé územní svazy o cenách povolenek na rok 2018 nevydaly zatím žádné informace. Rybáři si tak budou muset počkat.

A jak to bude například s celosvazovými povolenkami? „Rada se zabývala stanovením cen celosvazových povolenek pro rok 2018 a rozhodla se je neměnit. Pro příští rok tedy platí bez změny stávající ceny všech druhů celosvazových povolenek,“ píše se na webu Rady ČRS. Milovníci rybaření na revírech Českého rybářského svazu tak také za povolenky nezaplatí více.

ČTĚTE TAKÉ: Zdražení povolenek? Rybáři v MRS možná za povolenky připlatí až 1000 korun! 

Za co ale rybáři připlatí, budou členské příspěvky. Kolik to bude dělat? Rybáři si za „členské“ připlatí rovnou stokorunu. O tomto navýšení se ale už ví poměrně dlouhou dobu. Je důležité připomenout, že zdražení členského příspěvku se týká pouze dospělých. Ti namísto 400 korun zaplatí 500 korun. Členské příspěvky u dětí a mládeže zůstávají stejné.

AKTUÁLNĚ: Rybáři si mohou vyřídit doživotní rybářský lístek. Stojí 1000 korun

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -