Domů Ostatní Rybářská publicistika SEZNAM: Výlovy rybníků 2017. Kam se podívat na výlov?

SEZNAM: Výlovy rybníků 2017. Kam se podívat na výlov?

- Reklama -

Výlovy rybníků jsou tady! S přicházejícím podzimem se na našich rybnících budou čím dál častěji objevovat pánové v gumových pláštích. Na mnoha rybnících proběhnou tradiční rybářské výlovy. Výlovy rybníků patří k významným společenským událostem, a proto není divu, že je o ně z řad veřejnosti takový zájem. Přinášíme podrobný seznam výlovu rybníků v roce 2017.

Tento seznam pochopitelně ještě není kompletní, protože některé rybochovné podniky termíny výlovů rybníků nezveřejnily. Upozorňujeme čtenáře, že ne na všech zveřejněných výlovech bude možnost zakoupení vylovených ryb. Doporučujeme si dané termíny ještě ověřit na webových stránkách daných podniků, neboť termíny se mohou v závislosti na měnících se podmínkách (např. počasí) měnit.

Poděkování: Seznam výlovů rybníků 2017 byl přejat se souhlasem z webu nase-voda.cz.

 

Seznam výlovů rybníků 2017: 

Rybník

Rohlík

Termín

1.10.

Místo

Zdroj

Rybáři Aš

 

KVK

Černý2.10.DobevBlatenská rybaJHC
Hánovec malý2.10.Blatenská rybaJHC
Mačkovský malý2.10.MačkovBlatenská rybaJHC
Macháček2.10.DobevBlatenská rybaJHC
Paštický2.10.Drahenic. MálkovBlatenská rybaJHC
Řiťovíz zadní3.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Skaličný3.10.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Hoděmyšl malá4.10.Blatenská rybaJHC
Pustý4.10.Rybáři StrakoniceJHC
Podhůrecký5.10.PodruhlíBlatenská rybaJHC
Velkoholský5.10.Strakonice,SousedoviceBlatenská rybaJHC
Zámecký5.10.Blatenská rybaJHC
Holubovský6.10.PočaplyBlatenská rybaJHC
Pod Hlavkovo školou6.10.Rybáři AšKVK
Podolský6.10.PodolíBlatenská rybaJHC
Blatský7.10.Stará ValchaRybáři StrakoniceJHC
Chotkův7.10.Podzámecká zahradaMRS KroměřížZLK
Kuchyňka7.10.RožmitálRybáři RožmitálSTC
Míkovice7.10.MíkoviceMRS z.s., PS KunoviceZLN
Nový Dvůr7.10.Nový DvůrRybáři RožmitálSTC
Pňovice7.10.PňoviceRybáři RožmitálSTC
Vrzalák7.10.Č. Rudolec, zám. parkRybníkářství DačiceJHC
Barborka9.10.ÚniceBlatenská rybaJHC
Dětský9.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Jindra9.10.HavloviceČRS z.s. MO HavloviceKHK
Jitra Malá9.10.OlešniceLesy a rybníky ČBJHC
Pálenina hluboká9.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Řiťovíz přední9.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Škvorňovský9.10.PracejoviceBlatenská rybaJHC
Velkorojický10.-12.10.RojiceBlatenská rybaJHC
Haklovský Starý11.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky ČBJHC
Lacinský11.10.LacináBlatenská rybaJHC
Poříčí11.10.Rybáři StrakoniceJHC
Počápelský12.10.PočáplyBlatenská rybaJHC
Kněžský13.10.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Luh13.10.Újezd u BělčicBlatenská rybaJHC
Malorojický13.10.Blatenská rybaJHC
Rožmberk13.-15.10.TřeboňRybářství TřeboňJHC
Kasárna14.10.Rybáři RožmitálSTC
Křemačovský14.10.MohelniceČRS MohelniceOLK
Olše14.10.Rybáři AšKVK
ONV III + ONV IV14.10.Ostrožská Nová VesMRS z.s., PS KunoviceZLN
Podkostelní14.10.PutimBlatenská rybaJHC
Práchovna14.10.Morašice – LányMO ČRS Chrudim 2PAK
Přehrada Malé Sedlo14.10.PetřvaldObec PetřvaldMSK
Radkovický14.10.RadkoviceRybáři StrakoniceJHC
Řisutský14.10.ŘisutyRybáři SlanýSTC
Strýčkovy Nadveský14.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Strýčkovy Veský14.10.StrýčkovyRybáři RožmitálSTC
Světelák14.10.Světlá n.S.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Sytno14.10.SytnoRybáři StříbroPLK
Třebský14.10.TřebskoRybáři RožmitálSTC
Velký rybník14.10.Černá VodaLesy ČRJHC
Zborovský14.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Vavřinecký (ověřit)14.-15.10.VavřinecRybářství Chlumec n. CidlinouSTC
Pramenný15.10.Rybáři AšKVK
Horčápský16.10.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Nahošín16.10.DoubraviceBlatenská rybaJHC
Chřesťovický velký17.10.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Kačírek17.10.SviněticeMH VodňanyJHC
Topič zadní18.10.BlatnáBlatenská rybaJHC
Křemelný18.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Pálenina mělká18.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Příbramovský18.10.KrašloviceMH VodňanyJHC
Střela I + II18.10.StřelaRybáři StrakoniceJHC
Albrechtický19.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Borek19.10.LhotkaLesy a rybníky ČBJHC
Hanzlíček19.10.PutimBlatenská rybaJHC
Krejčí19.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Spurný19.10.Blatenská rybaJHC
Regent19.-20.10.Chodová PlanáRybářství Mariánské lázněPLK
Hliněný20.10.VodňanyMH VodňanyJHC
Jevanský (ověřit)20.10.JevanyŠLP v Kostelci n. Černými lesySTC
Jezera malá20.10.KlínoviceBlatenská rybaJHC
Podleský20.10.DraheniceBlatenská rybaJHC
Řežabina20.10.BratroniceBlatenská rybaJHC
Semovický20.-21.10.SemoviceRybáři LíšnoSTC
Bílý Kůň21.10.Rybáři LužePAK
Dlouhý21.10.ZboroviceMRS KroměřížZLK
Dolní Hradský21.10.ČRS MO LedeniceJHC
Horní Hradský21.10.ČRS MO LedeniceJHC
Jejkal (ověřit)21.10.PodmyčeNP Podyjí, Rybníky u JejkalaJHM
Jetišov21.10.JetišovRybáři StrakoniceJHC
Lančus H, D21.10.HraniceRybáři AšKVK
Láz21.10.LázRybáři RožmitálSTC
Martínkův Horní21.10.HříběcíRybářství Martínkův mlýnVYS
Narysov21.10.NarysovRybáři RožmitálSTC
ONV I21.10.MRS z.s., PS KunoviceZLN
Slavíček21.10.LedeniceČRS MO LedeniceJHC
Vrbí21.10.Světlá n.S.ČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Hradecký21.-22.10.TovačovRybářství TovačovOLK
Březský mlýnský23.10.Blatenská rybaJHC
Haklovský Nový23.10.Haklovy DvoryLesy a rybníky ČBJHC
Pikart velký23.10.ÚdražBlatenská rybaJHC
Podtochovický23.10.TochoviceBlatenská rybaJHC
Starý Chřesťovice23.10.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Struhovský23.10.Blatenská rybaJHC
Bělčický Velký24.10.BělčiceRybářství LnářeJHC
Haltýř24.10.SousedoviceBlatenská rybaJHC
Hrejkovický24.10.HrejkoviceOrlík nad VltavouJHC
V. Outrata24.10.MH VodňanyJHC
Zlý24.10.StrakoniceBlatenská rybaJHC
Kačležský24.-25.10.KačlehyRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Horusický24.-27.10.HorusiceRybářství TřeboňJHC
Čekal25.10.ZliviceBlatenská rybaJHC
Makov25.10.ČížováBlatenská rybaJHC
Společnice25.10.Vráž u PískuBlatenská rybaJHC
Zahajský Velký25.10.TěchařoviceBlatenská rybaJHC
Betlém26.10.TepláRybářství Mariánské lázněKVK
Hadlíř26.10.Lesy a rybníky ČBJHC
Honzíkovský26.10. ChelčiceMH VodňanyJHC
Metelský26.10.MetlyRybářství LnářeJHC
V. Rýdlovka26.10.  ChelčiceMH VodňanyJHC
Zátavský26.10.ZátavíBlatenská rybaJHC
Sokolov prostřední27.10.KřešiceBlatenská rybaJHC
Amerika27.-28.10.Františkovy lázněRybářství Mariánské lázněKVK
Buzický27.-28.10.BuziceBlatenská rybaJHC
Vrkoč27.-29.10.IvaňRybnikářství PohořeliceJHC
Holná27.-30.10.HatínRybářství Kardašova ŘečiceJHC
Bezdrev27.-31.10.ZlivRybářství HlubokáJHC
Bohdanečský rybník28.10.Lázně BohdanečRybniční hospodářstvíPAK
Březovka28.10.Rybáři AšKVK
Dolanský28.10.Boletice, Horní PlanáVojenské lesy a statky ČRJHC
Horní a Dolní Morávka28.10.KroměřížMRS KroměřížZLK
Mokřický (Kult. dům)28.10.MokřiceMěsto Krásná Hora n. VltavouSTC
Parčáček28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Parčák28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Pastvisko28.10.Rybáři LužePAK
Sedlo28.10.SedloRybáři StrakoniceJHC
Staroměstský28.10.TelčRybářství NechvátalVYS
Švánů28.10.ČRS MO LedeniceJHC
Choryně velká28.-29.10.Hustopeče nad BečvouRybářství HaškaOLK
Musík28.-29.10.Dublovice (bude potvrz.)Štičí líheňSTC
Olšovec28.-29.10.JedovniceATC Olšovec JedovniceJHM
Jenínský rybník29.10.JenínChalupa JenínJHC
Vrkoč28.-30.10.PohořeliceRybníkářství PohořeliceJHM
Betlém29.10.TepláRybářství Mariánské lázněKVK
Jenínský rybník29.10.JenínChalupa JenínJHC
Prostřední Putim30.10.PutimBlatenská rybaJHC
Dolní rybník30.10.-3.11.JaroslaviceRybníkářství PohořeliceJHM
Dvořiště30.10.-3.11.Dolní SlověniceRybářství TřeboňJHC
M. Podvinice31.10. VodňanyMH VodňanyJHC
Novokrtský31.10.Blatenská rybaJHC
Cunát1.11.ChrašticeBlatenská rybaJHC
Březský velký1.11.Blatenská rybaJHC
Dlouhý1.11.Nové DvoryBlatenská rybaJHC
Maršovec1.11.Blatenská rybaJHC
Nadvesní Údraž1.11.ÚdražBlatenská rybaJHC
Pančál2.11.RadobytceBlatenská rybaJHC
Podveský2.11.MH VodňanyJHC
Sobík2.-3.11.ZahrádkaOrlík nad VltavouJHC
Jehnědský3.11.JehnědskoBlatenská rybaJHC
Mlýnský Hostišovice3.11.HostišoviceBlatenská rybaJHC
Nový Chřešťovice3.11.ChřesťoviceBlatenská rybaJHC
Bídník4.11.BlatenkaBlatenská rybaJHC
Brdo4.11.Rybáři LužePAK
Habartov4.11.MarkoviceMO ČRS Chrudim 2PAK
Zlatokopy4.11.Světlá nad SázavouČRS z.s. Světlá nad SázavouVYS
Dražský Pacelice6.11.PaceliceBlatenská rybaJHC
Dubenský6.11.DubnéLesy a rybníky ČBJHC
Malduchy6.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Bubovický7.11.Bubovice u BřezniceBlatenská rybaJHC
Malívský7.11.BořiceBlatenská rybaJHC
Podsilniční7.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Společný7.11.PředoticeBlatenská rybaJHC
Dřemliny7.-8.11.VodňanyMH VodňanyJHC
Nerestecký7.-8.11.ČimeliceOrlík nad VltavouJHC
Chválovec8.11.ChrašťoviceBlatenská rybaJHC
Malduchy (druhá strana)8.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Vilímec8.11.Blatenská rybaJHC
Dražský9.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Pazderna9.11.DobevBlatenská rybaJHC
Tomašovský9.11.Blatenská rybaJHC
Blatec9.-10.11.DívčiceRybářství HlubokáJHC
Brloh10.11.ChobotBlatenská rybaJHC
Topělecký10.11.TopělecBlatenská rybaJHC
Šamonický horní10.11.ŠamoniceBlatenská rybaJHC
Bezruč10.-12.11.JistebníkChov ryb JistebníkMSK
Dražský Koupě13.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Můstek13.11.Blatenská rybaJHC
Pláňava13.11.RojiceBlatenská rybaJHC
Vlhavský13.-14.11.VlhavyRybářství HlubokáJHC
Bošilecký13.-16.11.BošilecRybářství TřeboňJHC
Jezero Kožlí14.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Kocanda14.11.HorčápskoBlatenská rybaJHC
Novokoželský14.11.Kožlí u ČížovéBlatenská rybaJHC
Vlkovický14.-16.11.VlkoviceRybářství TřeboňJHC
Oblož15.11.LeskoviceBlatenská rybaJHC
Slatina Chřešťovice15.11.ChrešťoviceBlatenská rybaJHC
Závist15.11.SkaličanyBlatenská rybaJHC
Hejný16.11.ŠerkovOrlík nad VltavouJHC
Hlybeňský16.11.UzeničkyBlatenská rybaJHC
Velkoláz16.11.Blatenská rybaJHC
Žár16.-18.11.ŽárRybářství Nové HradyJHC
Velký rybník17.11.KružberkDavidův mlýnMSK
Málkovský Velký20.11.Drahenický MálkovBlatenská rybaJHC
Mokrý20.11.SedliceBlatenská rybaJHC
Podskalský21.11.Blatenská rybaJHC
Ražický21.11.RažiceBlatenská rybaJHC
Novovrážský22.11.Nová VrážBlatenská rybaJHC
Telčovský22.11.KoupěBlatenská rybaJHC
Raputovský23.11.HvožďanaBlatenská rybaJHC
Hoskovský Velký24.11.KoupěBlatenská rybaJHC
U Šišků25.11.DožiceMladý SmolivecPLK
 Drahotín – Plzeň 25.11.Blatenská rybaJHC

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -