DomůNovinkyVIDEO: Monstrum! Na Vranově chytili gigantického sumce o délce 248 centimetrů! Neskutečné...

VIDEO: Monstrum! Na Vranově chytili gigantického sumce o délce 248 centimetrů! Neskutečné zvíře!

- Reklama -

Neuvěřitelná ryba! Jinak to popsat nejde! Den po zahájení dokázal šťastný rybář ulovit na Vranově neskutečného sumce. Vousatý gigant měřil dechberoucích 248 centimetrů! Tohle je prostě fantastická ryba! Ze zveřejněného videa je patrné, že tento obrovský vranovský sumec je ve výborné kondici. Ryba vypadala zdravě. Podle videa je zřejmé, že rybáři nádhernou rybu pustili zpátky.

Masakr! Všimněte si, jak uloveného sumce drží 3 chlapi jako „hory“. Už jen z toho je jasné, že tahle ryba má prostě rekordní parametry. Navíc, v momentě, kdy úspěšný lovec přiloží ruku k ploutvi sumce, tak z toho jde mráz po zádech. Dlaň dospělého chlapa se za ploutví ztratí jako nic. Neuvěřitelný sumec!

„Borci, změřit, zvážit, a pustit zpátky,“ zazní ve videu. Je tedy dost pravděpodobné, že tahle ryba zase plave ve Vranově. Na toho sumce se nejde vynadívat. Všimněte si té obrovské hlavy a naducaného břicha. Z videa jde krásně vidět, že tento „starý bard“ je krásně zdravý – nikde ani škrábnutí. Luxusní „mramorování“ je už jenom třešničkou na dortu. Šťastnému rybáři posíláme na dálku obrovskou gratulaci. Nádherná ryba!

ČTĚTE TAKÉ: Kde v Česku žijí sumci nad 100 kilogramů? 

Sumec byl ulovený na TOP sumcovém revíru v České republice – na Vranově. Právě tato přehrada je díky obrovským hloubkám a členitému charakteru dna i břehů ideální domovinou pro sumce. Navíc, teplé počasí, které na jihu Moravy panuje, je dalším faktorem, proč se sumcům tady tak daří. A nesmíme zapomínat ani na to, že Vranov je už prostě letitá voda. Nyní tento nádherný revír vydal jeden ze svých cenných klenotů. A stojí to za to!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Povodí Moravy

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -