Domů Novinky VIDEO: Nahaté rybářky a obrovští kapři jsou hitem internetu! Kaprař nafotil sexy...

VIDEO: Nahaté rybářky a obrovští kapři jsou hitem internetu! Kaprař nafotil sexy kalendář!

- Reklama -

Tak o tenhle kalendář je mezi kapraři fakt velký zájem! A ono se není čemu divit! Rybáři v něm najdou hned 13 sexy fotek s nahatými rybářkami v té nejvyšší kvalitě. Tohle zaujme většinu milovníků kaprů, protože spojení nádherných žen spolu s velkými kapry je „nedostatkovým zbožím“. Takových kalendářů v takové kvalitě prostě moc není! A navíc! Autor kalendáře myslel i na dobrou věc. Z prodeje jde totiž část peněz i na pomoc malé Charlotce, která trpí těžkou formou autismu.

Kaprař Jan Ščerba, který je autorem, tento kalendář na rok 2020 nafotil se 4 krásnými fotomodelkami. A samozřejmě s velkými kapry, kteří vážili i přes 20 kilo váhy! Vznikl tak velmi zajímavý kalendář pro rybáře, který na současném trhu prostě chybí. Jedná se o první takový kalendář od tohoto autora.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Nástěnný kalendář s rybářkami a velkými kapry!

Autor kalendáře vydal taky hodně zajímavé video, které ukazuje, jak probíhalo celé focení. A ve videu nechybí ani lechtivé scény, kdy fotomodelky se fotí buďto polonahé, anebo úplně nahé. Video ukazuje, že rybáři se mají v celém kalendáři na co těšit!

Rybáři, kteří si kalendář zakoupí, pomůžou i dobré věci. Rybář Jan Ščerba věnuje část peněz z prodaných kalendářů malé Charlotce, která trpí těžkou formou autismu. Jde o dceru kolegy autora, které chce tímto způsobem pomoci.

Pár technických poznámek o kalendáři pro rybáře: Jedná se o nástěnný kalendář, jehož fotografie jsou opravdu v TOP kvalitě na křídovém papíře. Formát kalendáře je A3, takže rybář bude mít na zdi krásně velké fotografie s půvabnými ženami a velkými kapry. Rybáři v kalendáři najdou hned 13 fotek – 12 měsíců plus titulní stranu.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Jan Ščerba

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -