DomůNovinkyVIDEO: NEJLEPŠÍ RYBÁŘSKÁ REKLAMA NA SVĚTĚ! Ryba v autě ujíždí policistům! Jak...

VIDEO: NEJLEPŠÍ RYBÁŘSKÁ REKLAMA NA SVĚTĚ! Ryba v autě ujíždí policistům! Jak to dopadne?

- Reklama -

Rybářská firma Rapala je celosvětově úspěšnou společností. Její nadupané woblery se prodávají od Ameriky až po Austrálii. I díky gigantickým výnosům si firma může dovolit natáčet televizní reklamy. V hlubinách rybářského internetu jsme objevili jeden reklamní spot, který patří ke skutečným legendám. Jedná se sice o starší kus, ale tahle reklama na rybářskou značku je možná tou nejpovedenější ze všech. Posuďte sami…

Celá reklama začíná jako nějaký akční film! Odkudsi se vyřítí černé sportovní auto, za kterým se ženou policejní vozidla. Akční honička po silnici vypadá tak, jak jsme na takové scény zvyklí z televize. Jenže přece jenom je na této reklamě něco jiného. Sportovní auto totiž řídí ryba! Jak příběh pokračuje? Auto náhle zmizí ze silnice a rychle se blíží k nedalekému jezírku. A zde „rybí lotr“ policistům nadobro prchá. Tedy až do té chvíle, kdy jeden z policistů vytáhne woblera značky Rapala.

Tip: Brutální výprodej přívlačových prutů! A ke každému naviják ZDARMA!

Tip: Brutální výprodej přívlačových prutů! A ke každému naviják ZDARMA!

Tato reklama je vskutku geniální. Proč? Protože drtí veškeré zaběhlé stereotypy, které reklamní prostor v rybařině trochu svazují. Pokud se podíváte pozorněji, tak reklamní spoty na rybářské značky jsou povětšinou klidnějšího rázu. Ale tento ne! Je v něm všechno, co mají chlapi rádi. Akce, napětí, sranda a rychlá auta… I když je tento reklamní spot na známého výrobce umělých nástrah poněkud starší, nás asi nikdy neomrzí. Je to totiž fakt nejlepší rybářská reklama na světě!!!

Redakce InRybar.cz    

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -