DomůAkční nabídkaAKCE: ZÍSKEJTE KAPROVÝ NAVIJÁK ZDARMA!

AKCE: ZÍSKEJTE KAPROVÝ NAVIJÁK ZDARMA!

- Reklama -

Internetový e-shop InFish.cz spustil spolu s firmou Extra Carp jedinečnou akci. Nyní můžete k luxusnímu kaprovému navijáku získat druhý naviják zcela ZDARMA! Nabízíme vám perfektní naviják NGT Dynamic Carp 6000, který je vhodný na veškeré typy revírů u nás. Vyberte si nový naviják na letošní sezónu a získejte k němu druhý kaprový naviják zcela ZDARMA!!!

Hledáte univerzální model kaprového navijáku na tekoucí, a zároveň i na stojatou vodu? Už nehledejte! Právě jste ho našli! Kaprový naviják NGT Dynamic Carp 6000 je perfektním přístrojem jak na tekoucí, tak i na stojaté vody. Jeho velikost je totiž „univerzální“, takže se hodí na nejrůznější typy vod. Navíc, tento naviják má celou řadu předností, které slibují pohodový lov za všech okolností!

 

Kaprový naviják NGT Dynamic Carp 6000

Cena: 1499 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Akce: 1+1 ZDARMA!

Doprava s InFish.cz: ZDARMA!

ngt-navijak-dynamic-carp-6000-akce-1-1-zdarma-originalKaprový naviják NGT Dynamic Carp 6000. Tmavý elegán z Anglie, kterému to sluší na každém prutu. Tělo navijáku je vyrobené z toho nejlepšího grafitu, který slibuje jen ty nejlepší vlastnosti. Cívka je kovová, což zaručuje bezproblémovost a vysokou kvalitu tohoto výrobku. K preciznímu chodu přispívá i 10 ložisek, které se v navijáku NGT Dynamic Carp 6000 nacházejí. Jedná se skutečně o „vymazlený“ stroj, který u vody nikdy nezklame. Jak by taky mohl, když je vyráběný v kaprařském ráji – v Anglii.

Co může kaprový naviják NGT Dynamic Carp 6000 rybářovi nabídnout? Fůru věcí! Naviják je vhodný nejen na menší nebo střední vody, ale i na velké vodní plochy! Tento model navijáku od anglické firmy NGT má totiž nádherně širokou cívku, se kterou se skutečně pohádkově nahazuje. Tento fakt je navíc tou nejlepší zárukou, že naviják nevytváří na navazovacím vlákně žádnou paměť, takže to se díky tomu nekroutí! K nekroucení navazovacího materiálu napomáhá i rolnička proti kroucení.

ngt-navijak-dynamic-carp-6000-akce-1-1-zdarma-original (1)Masivní tělo z těch nejlepších materiálů, široká cívka nebo počítačem vyvážený rotor. Co ještě může tento naviják od NGT nabídnout? Skvělý systém brzd! Naviják je vybaven jak přední, tak i zadní brzdou! A navíc! Nechybí ani volnoběžná brzda, kterou využije každý rybář při lovu kaprů! Tento precizní systém brzd tak zaručuje, že s tímto navijákem zdoláte i ty největší ryby…

Tento naviják nyní můžete získat v perfektní akci 1+1 ZDARMA! Za cenu 1 navijáku, tak dostanete rovnou 2! Tohle je nabídka, kterou byste neměli propásnout! Navijáky od NGT naleznete v této suprové akci na InFish.cz…

 

Technické parametry: Kaprový naviják NGT Dynamic Carp 6000

Velikost: 6000

Ložiska: 10

Hmotnost navijáku: 496 gramů

Převodový poměr: 5,2:1 (86 centimetrů)

Kapacita cívky: 365 metrů (0,28 mm), 245 metrů (0,35 mm), 195 metrů (0,40 mm)

 

Přejeme vám příjemný nákup!

 

InFish.cz

Foto: InFish.cz a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -