DomůNovinkyVIDEO: Tihle budou mít 30 kilo! Trofejní kapři na jezeře Katlov od...

VIDEO: Tihle budou mít 30 kilo! Trofejní kapři na jezeře Katlov od Jakuba Vágnera. Mrkněte na ně!

- Reklama -

Jezero Katlov láká nové rybáře. Na Facebooku tohoto soukromého revíru se objevilo nové video, které zachycuje trofejní kapry na hladině. Krásné ryby! A právě ty si při troše štěstí mohou návštěvníci tohoto jezera potěžkat. Jezero Katlov leží ve Středočeském kraji nedaleko nádherného města Kutná Hora. Voda má rozlohu 25 hektarů s průměrnou hloubkou okolo 2,5 metrů.

Splňte si svůj sen! Takový status se objevil na Facebooku soukromého revíru Katlov. A u něj bylo k zhlédnutí i povedené video. Co je na něm? Video je pravděpodobně točené z dronu a zachycuje odpočívající kapry na hladině jezera. Tohle je paráda! Rybáři si při troše štěstí mohou tyto kapry potěžkat. Stačí přijet a některého z nich chytit…

Jezero Katlov má rozlohu 25 hektarů. Průměrná hloubka činí něco okolo 2,5 metrů. Na této vodě je 17 lovných míst. „Naší snahou je vytvořit ráj pro rybáře, ale také pro ryby,“ píše se pod jedním videem z Katlova.

„Tato lokalita je svou polohou, rozlohou i biotopem nesmírně nadějná. Lze očekávat, že zde někteří kapři v následujících letech přesáhnou hranici 30 kilogramů,“ stojí pod videem z nasazování kaprů do jezera Katlov.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. proč od 4 do 24 h klidně non-stop protože jsme stejně 100 let za opicema.Kapři jsou nejaktivnější v noci a hlavně po půlnoci.Kdyby byli rybáři u vody non-stop, ubylo by i pytláků ale více práce pro RS.Stejně se nic nezmění pokud nepřijde nová mladá krev do vedení ČRS

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -