DomůNovinkyVIDEO: Šílenost! Rybář chytil candáty 94 a 92 centimetrů v rozmezí několika minut!...

VIDEO: Šílenost! Rybář chytil candáty 94 a 92 centimetrů v rozmezí několika minut! Nádherné ryby!  

- Reklama -

Tak takovou vycházku by chtěl zažít asi každý rybář! Rybář, který tohle video natočil, zažil skutečně magický den. Za jednu vycházku v rozmezí několika málo minut dokázal ulovit hned 2 trofejní candáty. Tohle je bomba! Z videa je patrné, že rybář candáty chytil z plavidla s pomocí přívlače. Mrkněte na tohle dechberoucí video a koukněte na ty fantastické candáty!

Na začátku videa jde vidět hned první souboj s candátem. Tahle ryba je ale výrazně menší než ty, které teprve přijdou. Ale! Pro rybáře bylo jistě pozitivní to, že našel stanoviště těchto krásných ryb. Pak to přišlo! Další záběr! Podle ohnutého prutu bylo zřejmé, že tohle už bude lepší macek. A taky že jo! Na hladině se zjevil skutečně gigantický candát! Rybář ho změřil, vyfotil a pustil zpátky.

Člověk by si řekl, že samotné ulovení jednoho gigantického candáta je už tak dost velkým štěstím. Jenže u tohohle rybáře stál v ten den snad samotný svatý Petr. Protože přišel další záběr! A opět od gigantického candáta, který s přehledem přesáhl magickou 90 centimetrovou hranici. Tak to je teda něco!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Všimněte si nástrahy, na kterou rybář candáty chytal. Zejména pak jejího zbarvení. Nástraha má jasně oranžovou barvu. A ono to dává smysl. Candát má velmi dobrá zrak, který při lovu používá, a proto jsou reflexivní barvy při lovu candátů tak úspěšné. Na podobnou výbornou nástrahu na candáty se mrkněte ZDE.

 

Kde byli candáti uloveni?

Podle nadpisu na videu je zřejmé, že candáti byli uloveni na vodě, která se jmenuje Kozlowa Góra. Jde o přehradu nedaleko Katowic. Tato přehrada má rozlohu více jak 5 km², průměrná hloubka je 2,4 metrů, maximální hloubka je pak 4,5 metrů. Z těchto hodnot je patrné, že půjde o mělkou a úživnou vodu. Svým charakterem nám Kozlowa Góra trochu připomíná Nové Mlýny.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -