Domů Novinky VIDEO: Tvrdý útok sumce na hladinovou nástrahu! Adrenalinový zážitek, který vyrazí dech!

VIDEO: Tvrdý útok sumce na hladinovou nástrahu! Adrenalinový zážitek, který vyrazí dech!

- Reklama -

Lov ryb na poppery patří k nejvíce adrenalinovým zážitkům ve světě rybařiny. Jen si to představte: Taháte vaši nástrahu po klidné hladině. Šplouchání popperu se line po okolí. A v tom najednou! Bum! Rána do nástrahy jako blázen! Tohle jsou chvíle, ve kterých by se člověk krve nedořezal. A teď si představte, že vám na poppera zabere sumec. Tohle je teprve zážitek! Podívejte se na luxusní video, ve kterém jde nádherně vidět útok sumce na poppera.

Rybář ve videu se brodí do zatopených trav, které tvoří hustý koberec na břehu. Tohle je nefalšovaná bažina! Rybář má na prutu navázaný popper, kterým má v plánu prochytat nadějná místa poblíž. Odepíná popper z očka prutu a nahazuje na pravou stranu podél zatopených trav. Tady by mohla být třeba štika, anebo velký bolen.

Rybář začne s popperem okamžitě pracovat. Nejprve silně škubne, takže puknutí nástrahy připomíná vábničku. Pak nástrahu tahá tak, že vedení prokládá rychlejšími puknutími. Popper na klidné, ale pořádně zakalené hladině, vytváří nepřehlédnutelné vlnky a vibrace. Nástraha se už blíží k potopeným travám. Tak co, je tady něco? Bum!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Zaručené nástrahy na velké sumce za pár korun!

Rázem do hladinové nástrahy udeří dravec! Voda vystříkne všude kolem, jakoby do ní spadl pytel cementu. Neskutečná rána! Okamžitě následuje zběsilý úprk dravce na volnou vodu. Rybář naštěstí rychle reaguje a neudělá žádnou chybu. Zdolávání může začít! Netrvá to ale dlouho a vynoří se před ním zdatný sumec. Tohle musel být teda zážitek, při kterém se úspěšnému rybářovi zastavilo srdce. Stoprocentní adrenalin!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Popper je a bude vůbec nejlepší styl chytání co se privlace týče.
    Chytám je hodně a ty záběry jsou čistej orgazmus.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -