DomůNovinkyVIDEO: Útoky dravců na nástražní rybičky! Jak to vypadá, když štika zaútočí...

VIDEO: Útoky dravců na nástražní rybičky! Jak to vypadá, když štika zaútočí na nástrahu?

- Reklama -

Tohle je hodně povedené video! Asi většinu rybářů zajímá, jak vlastně vypadá takový útok dravce na nástražní rybičku. Teď máte možnost to vidět! Nádherné video ukazuje, jak vlastně takový útok štiky nebo okouna na rybičku vypadá. A je to fantastická podívaná! Je hodně zajímavé sledovat chování dravců před útokem. Například štiky vypadají opravdu ostražitě, na druhou stranu okouni potvrzují to, že jsou skutečnými „hltouny“.

Video krásně ukazuje, jak jsou štiky před útokem ostražité. Zubatý dravec připlave k nástražní rybičce, chvíli si ji prohlíží, a až poté zaútočí. Jasně, nemusí to být pravidlem, ale štika si nástrahu potřebuje „očíhnout“. Nakonec ale přijde drtivý útok!

Na videu je zaznamenaný ale i útok „pruhovaného bandity“ – okouna. A z podvodních záběrů je krásně patrné, jak jsou útoky dravců rozdílné. Štika si kořist nejdříve před útokem prohlíží, zato okoun na nic nečeká. V momentě, kdy spatří potencionální kořist, tak rychle přispěchá a nebohou rybičku slupne jako malinu. Okouni jsou prostě hltavci!

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -