skingbranding-banner

Vyjádření Jakuba Vágnera ke kauze FLAJZAR: „Tvrzení Tomáše Flajzara nejsou pravdivá,“ říká.


Kauza FLAJZAR má své pokračování. K celému případu se nyní vyjádřil i Jakub Vágner, jehož jméno nese firma Jakub Vágner Electronics. Právě tato firma měla podle Tomáše Flajzara zneužít duševní vlastnictví společnosti FLAJZAR. Toto duševní vlastnictví měl podle bývalého majitele společnosti do společnosti JV Electronics přinést Michal Pelikán, jenž byl bývalým ředitelem společnosti FLAJZAR. Vyjádřením Jakuba Vágnera se tak do celého případu vnáší i pohled z druhé strany. Kompletní vyjádření naleznete níže…

 

Vyjádření Jakuba Vágnera ke kauze FLAJZAR:

Těsně před zahájením rybářského veletrhu For Fishing, na kterém JV Electronics představuje nové produkty, se na internetu objevilo prohlášení pana Tomáše Flajzara, ve kterém mě a společnost JV Electronics napadá, že jsme okopírovali jeho nápad na výrobu signalizátoru záběru. Pan Flajzar mě někdy v roce 2015 kontaktoval ohledně jeho sporu s panem Pelikánem a já jsem se s ním sešel, protože jsem chtěl vědět, o co se jedná.

Z diskuze s ním vyplynulo, že má s panem Pelikánem osobní spor, jehož jsem nechtěl být dalším účastníkem, ale zřejmě se už vtažení do tohoto sporu nevyhnu. Pan Flajzar se ovšem nyní snaží navodit dojem, že někdo přišel do JV Electronics s hotovým produktem, který teď jen uvádíme na trh. To není pravda. Osobně jsem náš signalizátor ALFA několikrát testoval a vím, že se na jeho vývoji v JV Electronics několik měsíců pracovalo a postupně se měnilo zadání a některé jeho funkční vlastnosti. Nikdy jsem panu Flajzarovi neřekl, že vím o tom, že využíváme nějaké jeho duševní vlastnictví. A v prohlášení pana Flajzara jsou i další tvrzení, která se nezakládají na pravdě.

Není mi ani jasné, co je obecně na signalizátoru záběru natolik inovativní, aby se jednalo o něčí duševní vlastnictví. Všechny signalizátory vypadají více či méně podobně, chytré telefony jsou taky placky s dotykovým displejem. V tuto chvíli vlastně ani nevím, zda pan Flajzar vystupuje jako soukromá osoba, anebo zastupuje nějakého konkurenta JV Electronics s ohledem na načasování zveřejnění jeho prohlášení a na to, že ve svém prohlášení mluví o našich produktech, našich plánech a naší firmě…

Nepřipadá mi férové, pokud o mně někdo na internetu zveřejní nepravdivé prohlášení, i když má na mě kontakt a může mi kdykoliv zavolat a problém se mnou řešit napřímo. Věřím, že lidi mají spolu o problémech mluvit a nevyřizovat si je přes média nebo diskusní fóra.

Proto zvu každého, kdo se chce na cokoli ohledně prohlášení pana Flajzara zeptat, nebo jen znát můj názor, tak ať dorazí ke stánku JV Rybářství na veletrhu For Fishing. Každému rád odpovím na jeho dotazy. Díky.

Jakub Vágner

 

Redakce InRybar.cz

Rubrika: Novinky
Štítky:

Nové články v rubrice

Konec „problematických“ porybných? Vedení rybářů bude prověřovat jejich znalosti!

admin | přečteno: 656x | 26.01.2021 | Žádné komentáře

V řadách rybářské stráže, která kontroluje revíry Územního svazu pro Severní …

Kapraři zuří: Ochrana velkých kaprů na Pálavě nebude? Tisíce podpisů nemají žádnou váhu!

admin | přečteno: 5598x | 25.01.2021 | 7 komentářů

Skupina moravských kaprařů v loňském roce ohlásila to, že bude organizovat …

Šílenci! Autem chtěli přejet zamrzlou přehradu! Probořili se do vody

admin | přečteno: 791x | 25.01.2021 | Žádné komentáře

Slovensko „se baví“ nezodpovědným chováním mladíka, který svým vozidlem vjel …

Komentáře

  • Ukažte své plány o signalizátoru ALFA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.