Domů Novinky Vyjádření Jakuba Vágnera ke kauze FLAJZAR: „Tvrzení Tomáše Flajzara nejsou pravdivá,“ říká.

Vyjádření Jakuba Vágnera ke kauze FLAJZAR: „Tvrzení Tomáše Flajzara nejsou pravdivá,“ říká.

- Reklama -

Kauza FLAJZAR má své pokračování. K celému případu se nyní vyjádřil i Jakub Vágner, jehož jméno nese firma Jakub Vágner Electronics. Právě tato firma měla podle Tomáše Flajzara zneužít duševní vlastnictví společnosti FLAJZAR. Toto duševní vlastnictví měl podle bývalého majitele společnosti do společnosti JV Electronics přinést Michal Pelikán, jenž byl bývalým ředitelem společnosti FLAJZAR. Vyjádřením Jakuba Vágnera se tak do celého případu vnáší i pohled z druhé strany. Kompletní vyjádření naleznete níže…

 

Vyjádření Jakuba Vágnera ke kauze FLAJZAR:

Těsně před zahájením rybářského veletrhu For Fishing, na kterém JV Electronics představuje nové produkty, se na internetu objevilo prohlášení pana Tomáše Flajzara, ve kterém mě a společnost JV Electronics napadá, že jsme okopírovali jeho nápad na výrobu signalizátoru záběru. Pan Flajzar mě někdy v roce 2015 kontaktoval ohledně jeho sporu s panem Pelikánem a já jsem se s ním sešel, protože jsem chtěl vědět, o co se jedná.

Z diskuze s ním vyplynulo, že má s panem Pelikánem osobní spor, jehož jsem nechtěl být dalším účastníkem, ale zřejmě se už vtažení do tohoto sporu nevyhnu. Pan Flajzar se ovšem nyní snaží navodit dojem, že někdo přišel do JV Electronics s hotovým produktem, který teď jen uvádíme na trh. To není pravda. Osobně jsem náš signalizátor ALFA několikrát testoval a vím, že se na jeho vývoji v JV Electronics několik měsíců pracovalo a postupně se měnilo zadání a některé jeho funkční vlastnosti. Nikdy jsem panu Flajzarovi neřekl, že vím o tom, že využíváme nějaké jeho duševní vlastnictví. A v prohlášení pana Flajzara jsou i další tvrzení, která se nezakládají na pravdě.

Není mi ani jasné, co je obecně na signalizátoru záběru natolik inovativní, aby se jednalo o něčí duševní vlastnictví. Všechny signalizátory vypadají více či méně podobně, chytré telefony jsou taky placky s dotykovým displejem. V tuto chvíli vlastně ani nevím, zda pan Flajzar vystupuje jako soukromá osoba, anebo zastupuje nějakého konkurenta JV Electronics s ohledem na načasování zveřejnění jeho prohlášení a na to, že ve svém prohlášení mluví o našich produktech, našich plánech a naší firmě…

Nepřipadá mi férové, pokud o mně někdo na internetu zveřejní nepravdivé prohlášení, i když má na mě kontakt a může mi kdykoliv zavolat a problém se mnou řešit napřímo. Věřím, že lidi mají spolu o problémech mluvit a nevyřizovat si je přes média nebo diskusní fóra.

Proto zvu každého, kdo se chce na cokoli ohledně prohlášení pana Flajzara zeptat, nebo jen znát můj názor, tak ať dorazí ke stánku JV Rybářství na veletrhu For Fishing. Každému rád odpovím na jeho dotazy. Díky.

Jakub Vágner

 

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -