Domů Novinky Vyjádření redakce InRybar.cz: Omluva Davidovi Havlíčkovi

Vyjádření redakce InRybar.cz: Omluva Davidovi Havlíčkovi

- Reklama -

Redakce InRybar.cz se veřejně omlouvá panu Davidovi Havlíčkovi. V minulých hodinách byl v diskuzi pod naší zprávou zveřejněn příspěvek pod jeho jménem, ovšem pan Havlíček nebyl jeho autorem. Jeho jméno zneužil jiný diskutér. Bohužel, na celou záležitost jsme přišli až po upozornění samotného pana Havlíčka. Za celý incident se panu Havlíčkovi velice omlouváme.  

Chceme se panu Havlíčkovi veřejně omluvit. Je velkou chybou, že jsme si v naší administraci zneužití jména pana Davida Havlíčka v diskuzi pod naší zprávou nevšimli. A velice se za tento nepříjemný incident panu Havlíčkovi omlouváme. Mrzí nás to…

Bohužel, až díky jeho reakci jsme skutečně zjistili, že jeho jméno bylo zneužito. Jeho informaci jsme ověřili v databázi komentářů, ve které se ukládají mimo jiné i IP adresy. A při porovnání daných adres jsme zjistili, že jméno Davida Havlíčka zneužil jiný diskutér.

Pane Havlíčku, omlouváme se…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Nemyslím si, že je na to téma potřeba psát článek a takto se omlouvat. Vy navíc nemáte za co. Identitu ověřovat nemůžete a ani to neni Vaše povinnost. Vám bych maximálně mohl vyčítat, kdyby jste se tím nechtěli zabývat. A to se nastalo – příspěvek jste ihned odstranili. A za to děkuji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -