Domů Tagy řeka

Tag: řeka

- Reklama -

Rybáři se snaží obnovit otrávenou řeku! Ministerstvo jim finančně nepomůže

Na konci letošního července unikla toxická látka do slovenské řeky Hron, která zabila tuny ryb. Teď slovenští rybáři do řeky Hron nasazují první ryby.

Brutální kaprařina Bohumila Kuny! Rybář chytá už jenom na jeden prut! Nestíhá sekat ryby

Rybář Bohumil Kuna je známý tím, že i velké kapry chytá s pomocí jednoduché montáže. Teď musel chytat jenom na jeden prut! Těch záběrů od kaprů bylo tolik.

VIDEO: Obrovské hejno sumců! Nádherný rybí „tanec“, který jste ještě neviděli

Sumci jsou fascinující ryby! Každý pohled do jejich světa je úžasným zážitkem. Tak jako ve francouzské řece Rhoně, ve které sumci hromadně „tančili“.

Gigantický kapr z Labe: Obrovský šupináč vážil 27 kilo! Zabral jen 3 metry od břehu

Rybář Jan Miksa zažil nezapomenutelné rybaření na Labi! Právě na téhle řece dokázal dostat na háček neuvěřitelného kapra, který vážil 27 kilo.

Za hromadný úhyn ryb nikdo nemůže! Policie uzavřela případ na Bílině

Na začátku letošního května na řece Bílině hromadně hynuly ryby. Nese někdo za mrtvé ryby odpovědnost? To měli zjistit policisté. A ti teď mají už jasno!

VIDEO: Masakr na Moravě! Nedostatek kyslíku ve vodě zabil stovky ryb

Oči pro pláč měli rybáři na Moravě! Mezi Uherským Hradištěm a Starým Městem na řece Moravě uhynuly stovky ryb. Mezi rybími mršinami byli kapři nebo boleni.

FOTO: Toxická látka pozabíjela 26 druhů ryb! Náprava potrvá až 10 let

Rybářská tragédie, která postihla řeku Hron na Slovensku, je hlavním tématem slovenských rybářů v posledních dnech. Po úniku látky do řeky uhynuly tuny ryb.

Masakr! Mrtví candáti, hlavatky nebo parmy! Do řeky unikla toxická látka

Na slovenské řece Hron nedaleko Bánské Bystrice došlo k ekologické havárii. Výsledkem je obrovské množství ryb, mezi kterými byli například kapitální candáti.

Zvěrstvo! Napíchl na háček malou parmu jako nástrahu! Porybní zadrželi udice

Porybní na severu Moravy zadržela udice, na kterých byla napíchnuta malá parma jako nástraha. Poblíž udic stanoval jeden muž, ten se ale k prutům nehlásil.

Jaké ryby jsou v tekoucích revírech nejčastěji? Odborníci provedli zajímavý výzkum

Západočeský územní svaz informoval o kontrolních odlovech, které provádí Povodí Vltavy na vybraných tocích. Tyto kontrolní odlovy mají za cíl zjistit, zdali je ve...

Prase roku? Někdo zaparkoval auto do řeky! Rybáři přivolali hasiče

Dost nepochopitelný nápad dostal neznámý člověk na řece Svatavě v Oloví. Kdosi totiž do řeky Svatavy zaparkoval vozidlo, které spíše ale už připomínalo vrak. Tak...

Rybářská stráž zadržela 3 pytláky! Porybný všechny chytil během 25 minut

Severomoravský územní svaz zveřejnil informaci o tom, že člen profesionální rybářské stráže zadržel na řece Opavě hned 3 pytláky. Rybáři uvedli, že profesionální porybný...

Zdecimované řeky kvůli vodním elektrárnám! V Česku vyrobí 1,22 % elektrické energie

Asociace vodní turistiky a sportu vydala velmi zajímavý text, ve kterém předkládá čísla o výkonu malých vodních elektráren, které jsou v našich řekách. A při...

Komplikace na populárních revírech! Rybáři si musí dávat velký pozor, kde parkují!

Západočeský územní svaz informoval rybáře o tom, že Plzeňský kraj vydal nařízení ohledně zřízení přírodního parku v daném úseku řeky Berounky. Co to pro...

Chemička s rybáři vysadila do řeky nové ryby! Nasazovali se cejni i dravci

Severočeský územní svaz informoval rybářskou veřejnost o tom, že rybáři ve spolupráci se společností Unipetrol nasadili nové ryby do řeky Bíliny. Ryby se nasazovaly...
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -